آلمانی مجرم جنسی شناخته شده به عنوان مظنون در مدلین McCann ناپدید شدن

“Maddie” رفته از رختخواب او در یک آپارتمان تعطیلات در رفت و آمد مکرر در پریا دا لوز در پرتغال در سال 2007. او شده است یافت نمی شود پس.

دادستان عمومی در برانشویگ آلمان در حال تحقیق در مورد یک مرد 43 ساله شهروند آلمانی به اتهام قتل در ارتباط با ناپدید شدن 3 ساله, بریتیش, دختر مادلین بث مک کین در مارس 2007 فدرال جنایی پلیس گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

مظنون است که یک مجرم جنسی با سوابق کیفری متعدد که نیز به جرم سوء استفاده جنسی از کودکان است. او در حال حاضر در زندان برای جرائم نامربوط به McCann مورد.

آستین در حال اجرا جستجو

کودک نو پا ناپدید شد در حالی که در تعطیلات با خانواده اش در یک رفت و آمد مکرر در پریا دا لوز در منطقه Algarve پرتغال در سال 2007 و دیده نشده پس با وجود گسترده تحقیقات پلیس به ناپدید شدن او.

بین سال های 1995 و 2007 آلمانی مظنون به طور منظم زندگی در پرتغال منطقه از جمله در یک خانه بین لاگوس و Praia da Luz.

تصور بر این گمان بود که نام توسط پلیس, تکمیل درآمد خود را با استفاده جنایی از جمله انجام منازل به قصد سرقت در مجتمع هتل و خانه های تعطیلات و همچنین فروش مواد مخدر است.

دفتر دادستان در براونشوایگ — یک شهر در شمال غربی آلمان — انجام تحقیقات به دلیل مظنون آخرین آدرس ثبت شده قبل از رفتن به خارج از کشور در منطقه است. یک بررسی توسط ملی آلمان ZDF پخش کرده بود باعث شد پلیس به دنبال این مظنون گزارش خبرگزاری فرانسه با استناد به رهبری محقق مسیحی Hoppe.

مقامات آلمانی در حال درمان کودک نو پا ناپدید شدن به عنوان یک بررسی قتل اما بریتانیا شهری پلیس همواره در نظر گرفته شود مورد از دست رفته افراد پرس و جو.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

Kmm/stb (AP dpa)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>