آلمانی رستوران بازگشایی با همه گیر اقدامات در محل

پس از تعطیل برای برخی از رستوران ها در آلمان باز دوباره. اما صاحبان و مهمانان روبرو هستند چالش های جدید به عنوان DW کشف شده در پایتخت برلین است.

رستوران در برلین که در بیشتر از بقیه از آلمان در حال حاضر مجاز به دریافت مهمانان بین 6 صبح و 10 p. m. اما در به طور معمول پر جنب و جوش منطقه Mitte, بسیاری از رستوران ها بسته ماندن همان. دیگران باز کرده اند اما با گردشگران و تئاتر که معمولا تا اندازه بسیار زیادی از مشتریان وجود ندارد و هیچ کس در آنها اما حوصله پیشخدمت. به عنوان یک نتیجه بسیاری از رستوران ها ناراحت نیست به از سرگیری عملیات گفت: یوهانس که اجرا می شود یک رستوران که در خدمت آشپزی از جنوب آلمان. در اولین روز پس از پایان lock-in ها به سرعت گسترش رمان coronavirus کسب و کار شده است متاسفانه آهسته: یوهانس گفت: رستوران فروش 30 وعده غذا در روز به جای 180. “هیچ مردم وجود دارد که از این دفاتر در این نزدیکی است,” او گفت:. “پنجره ها تاریک و کارکنان در حال کار از خانه.”

یوهانس گفت که او امیدوار است برای آب و هوای خوب به طوری که مهمانان خود می تواند خارج بشین. در داخل است “خصوصی”: مشتریان باید پوشیدن ماسک در مسیر به جداول خود را که عاری از گلدان فلفل شیکر و دستمال سفره. مقررات جدید حکومت دنج جشنی جو, او گفت:.

ادامه مطلب: چین ملی و همه گیر

چند متر دور, Maren اجرا می شود یک رستوران است که دارای تخصص در طب سنتی, آلمانی, غذاهای تفسیر با لمس مدرن است. او گفت که او از دست رفته معلق در هوا بیش از مهمانان با شکوه خود را شراب و آوردن آنها دسر منو. “این چیزی نیست که رستوران خدمات است که به منظور, مانند,” او گفت:. پشت سر او یک پیشخدمت بود ضد عفونی جدید قابل شستشو منوها.

بیشتر بخوانید: آلمان باید مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت بیشتر برای گوشت

مجلس سنای برلین که حاکم آلمان در شهر-دولت سرمایه, اعلام دقیق قوانین و مقررات برای بازگشایی تنها به تازگی است. Maren است که هنوز هم در روند ساخت تنظیمات مورد نیاز برای رستوران او از جمله نصب زیادی پلکسی گلاس صفحه نمایش. آن را به نظر نمی آید خیلی, او گفت:, اما او ابراز خوش بینی است که آن را اجازه می دهد او را به فضای بیشتر برای جداول. او اظهار تاسف از فقدان یک خط برای رستوران تماس بگیرید برای روشن کردن ابهامات در مورد قوانین و مقررات.

Restaurants reopen during Coronavirus pandemic (DW/K. A. Scholz)

نشانه ای می پرسد بازدید کنندگان برای تنها وارد رستوران در حالی که با پوشیدن یک ماسک

نگرانی های مالی

هر دو صاحبان رستوران نگران هستند در مورد چگونه آنها را بازیابی سودآوری کسب و کار خود. “پس از دو سال از ساخت چیزی جز بدهی چیزهایی که باید برای شروع در حال اجرا دوباره” Maren گفت. او اضافه کرد که آن را مانند شروع بیش از. او را برای رفتن به یاد بگیرند که چگونه بسیاری از مردم می آیند و هنگامی که به عنوان چگونه بسیاری از سرآشپزها و خدمت به برنامه و آنچه که او نیاز به خرید. او گفت که او می تواند نیاز کارکنان فقط به مطمئن شوید که مردم در حفظ و فاصله آنها از یکدیگر و به دنبال سایر مقررات جدید. اما او اذعان دارد که آن را ثابت کند می تواند مشکل اگر یکی از کارکنان سعی کنید برای جلوگیری از مهمانان از بغل کردن هر یک از دیگر.

ادامه مطلب: Burundians رای با وجود شیوع کروناویروس

یوهانس گفت: تمام خریدهای لازم برای بازگشایی — ضد عفونی کننده اسپری و ماسک برای کارکنان, کاغذ روکش دار برای کارد و چنگال و فلفل — آمد از جیب.

ادامه مطلب: اسپانیا از ماسک های اجباری در مکان های عمومی از جمله در خارج از منزل

تنها چند مهمان آمده بود برای ناهار آن روز از جمله سه نفر که زبان اسپانیایی. پیشخدمت در وظیفه نگران بود چرا که او قرار بود که به توضیح پیچیده و مقررات جدید: جداول ممکن است در حال حاضر تنها می توان به اشتراک گذاشته شده توسط اعضای دو خانواده. او گفت که او امیدوار است که مهمانان نمی اسپانیایی صحبت می کنند تنها به دلیل درخواست آنها چگونه بسیاری از آدرس های گروه خود را به حال خواهد بود بسیار پیچیده تر از توصیف منو که او می تواند با استفاده از “دست و پا.”

مهمانان نوشت جزئیات تماس خود را یک اندازه گیری داوطلبانه در برلین اجازه می دهد تا برای ردیابی عفونت و امضا کاغذ گفت: گروه خود را مطابقت به قانون آزادی یوهانس از مسئولیت باید پلیس را بررسی کنید. او اجازه ندارد برای تایید اینکه آیا اطلاعات داده شده توسط مهمان صحیح است: تنها مقامات مسئول نظم عمومی مجاز به انجام این کار است. پس از چهار هفته یوهانس باید از بین بردن اسناد و مدارک که او گفت: بدان معنی نیست فقط بیشتر کار می کنند اما بیشتر زباله بیش از حد همراه با تک-استفاده از کیسه ماسک و ضد عفونی بطری های. “اطاعت از قوانین بسیار گران کسب و کار,” او گفت:.

یوهانس در تلاش است برای تهیه یک یارانه تا €25,000 ($27,500) در حال حاضر ارائه شده توسط برلین دولت است. او گفت: دیگر ایالات آلمان داده بود حمایت به رستوران بسیار زودتر. برای به دست آوردن پول او همچنین به معنای برآورد آنچه او گردش در ماه نوامبر خواهد بود, یک پیش بینی است که او می یابد سخت را. حتی اگر تعداد زیادی از گردشگران از خارج از کشور آمده بودند تا به رستوران خود را به عنوان آنها استفاده می شود وجود دارد عدم قطعیت گفت پینوشت: چگونه او را شنیده است مهمانان می گویند که آنها نمی خواهید به نشستن در یک جدول بعدی به ایتالیایی ها به دلیل همه گیر ثابت شده کشنده تر در ایتالیا از آن در آلمان تا کنون.

ادامه مطلب: چه کسی مدیر به آدرس همایش بیماری همه گیر کوروناویروس

بسیاری از مهمانان که در چند روز اول به نظر می رسید به درک چگونه نگران خود میزبان بودند; آنها بیش از حد خوشحال می شود قادر به کوکتل خدمت به آنها را در شب خورشید دوباره در گذشته است. بسیاری از به طور منظم می خواستم به رها کردن توسط فقط برای یک قهوه در بعد از ظهر یکشنبه اما هنوز نشسته وجود دارد در 8 p. m. بسیاری از آنها با یکدیگر می دانستند اما آنها مجاز به فشار جداول با هم به طوری که آنها می تواند به چت بیشتر به راحتی.

اما از آن است که محسوس است که این بیماری همه گیر و همراه و همدم ثابت و ترس اغلب نشستن همراه با مهمانان است. باید هر کسی در این نزدیکی هست در نزدیکی یک جدول به نوبه خود شما با COVID-19 مورد مقامات بهداشتی می تواند هر کس نیاز به قرنطینه برای 14 روز. و آن را موقت و پایان دادن به هر رستوران بازدیدکننده داشته است.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>