راه آهن آلمان اپراتور Deutsche Bahn هشدار از بدترین تا کنون تلفات

دولتی راه آهن آلمان اپراتور Deutsche Bahn گفت: COVID-19 همه گیر است و سقوط آن ها به بدترین تا کنون بحران مالی است. این شرکت می گوید مذاکرات با نمایندگان کارگر برای پیدا کردن پس انداز آغاز خواهد شد این هفته.

مدیر اجرایی ریچارد لوتز در روز سه شنبه گفت: دولت اپراتور راه آهن بود و خونریزی نقدی “در سه رقمی-میلیون ها نفر” هر ماه که وضعیت تنظیم شده باقی بماند حداقل تا ماه دسامبر است.

“در کسب و کار فعلی در سال منجر به بزرگترین عامل از دست دادن در تاریخ DB” لوتز نوشت: در نامه ای به کارکنان.

“ما انتظار داریم اثرات بالغ بر میلیاردها ناشی از کروناویروس در سال های پس از, بیش از حد,” او گفت:.

عظیم در کاهش ترافیک در بخش های بزرگ به دلیل سفر از محدودیت های اعمال شده توسط برلین برای کنترل coronavirus’ گسترش را تخلیه کرده است دویچه بان (DB) درآمد.

وزرا باید پس از موافقت کردند که تعداد مسافر باید “دو” تا سال 2030 به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح برای افزایش حمل و نقل ریلی.

سیاستمداران می خواهم برای دیدن DB ساخته شده است تا به عنوان یک راه برای بریده بریده اثرات زیست محیطی از آلمان را به شدت آلوده و بخش حمل و نقل.

زیان کار حکومت در حال حاضر

در اوایل ماه ژوئن در برلین در پا با حدود €5 میلیارد دلار (5.6 میلیارد دلار) برای حفظ اپراتور راه آهن شناور.

اما کارفرمایان نیز باید برای پیدا کردن پس انداز برای تمیز کردن منابع مالی خود را از جمله دو میلیارد یورو از هزینه های نیروی کار.

“همه ذینفعان باید بخشی از راه حل است. اعضای هیئت مدیره و مدیران بلکه همه کارکنان” مدیر عامل شرکت لوتز گفت: در نشست با کارکنان راه آهن اتحادیه EVG مجموعه ای برای شروع این هفته است.

این اتحادیه اطمینان کارکنان که زیان کار حکومت را برای زمان پس از امضای قرارداد با مدیران در اوایل این ماه.

ژانویه توافق بین DB و برلین خواستار €62 میلیارد دلار اضافی سرمایه گذاری دولت و €24 میلیارد یورو سرمایه گذاری از شرکت راه آهن خود را تا سال 2030.

rc/rs (AFP dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>