آلمانی بهداشت عمومی بیمه ارزان تر و بدون خصوصی گزینه, مطالعه می گوید:

آلمان تنها کشور اتحادیه اروپا است که اجازه می دهد تا به صورت کاملا جداگانه عمومی و خصوصی بیمه درمانی. اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که بیمه بهره مند شوند هر کس اگر آلمان لغو بیمه درمانی خصوصی است.

آلمانی ساکنان را نجات دهد به طور متوسط €145 ($157) هر سال در هزینه های بیمه اگر خصوصی بیمه شده پرداخت می شود به یک قانونی بیمه سلامت, سیستم, با توجه به مطالعه منتشر شده در دوشنبه توسط IGES انستیتو در برلین.

خصوصی, بیمه زندگی مردم در آلمان — بالا بگیر, عمومی مقامات بالا و درآمد کارگران خود اشتغال — کسب درآمد به طور متوسط 56 درصد بیشتر از عموم بیمه مردم این بررسی نشان داد. این مطالعه به سفارش آلمان غیر انتفاعی بنیاد برتلزمان تخمین می زند که سلامت عمومی سیستم بیمه را بین €8.7 میلیارد و €10.6 میلیارد دلار اضافه درآمد اگر خصوصی بیمه شده پرداخت می شود به آن.

ادامه مطلب: باردار و مستند نشده در آلمان: “این جهنم’

حتی اگر هزینه خسارات وارده توسط پزشکان به عنوان یک نتیجه از لغو بیمه درمانی خصوصی شد و جبران این مطالعه گفت: هر بیمه شده آلمانی ساکن را نجات دهد به طور متوسط €48 سالانه است.

این مطالعه بر اساس آن تخمین می زند در سال 2016 داده, داده های اخیر در دسترس از یک بررسی سالانه از حدود 12000 خانوار. در سال 2016 حدود 8.8 میلیون آلمانی ساکنان خصوصی بیمه مشابه مجموع به حال در حالی که 70.4 میلیون تا به حال قانونی بیمه سلامت سیستم — این رقم در حال حاضر نشسته در 73.2 میلیون.

آلمان تنها کشور اتحادیه اروپا است که اجازه می دهد تا ساکنان آن به صورت عمومی یا خصوصی بیمه شده است. بر خلاف ارائه عمومی وجود دارد هیچ یارانه برای بیمه درمانی خصوصی است. اما دولت آلمان به شدت تنظیم حق بیمه از شرکت های بیمه خصوصی که مجاز به بالاتر برای افرادی با شرایط موجود.

“تنها زمانی که تمام بیمه افراد بدون در نظر گرفتن درآمد هستند مخلوط با هم به تعادل خطرات بين افراد سالم و افراد بیمار می تواند پایدار جامعه همبستگی ایجاد شود” بریگیته Mohn, یک عضو هیئت مدیره از Bertelsmann Stiftung در بیانیه ای گفت:. او افزود که تقسیم بیمه بهداشت و درمان به خصوصی و عمومی ارائه تضعیف انسجام اجتماعی.

اما مدنی آلمان خدمات انجمن (DBB) مخالفت کرد. اولریش Silberbach سر از DBB نام بردن از سیستم دوگانه “مزخرف” با این استدلال که آلمان بهداشت و درمان “یکی از بهترین در جهان است.”

dv/stb (dpa, KNA)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>