رئیس جمهور با تشکر از مسلمانان برای ماه رمضان مستند انجام

ماه رمضان است که به طور معمول در یک زمان با هم به جای اینکه از هم جدا اجتماعی فاصله گرفته است. آلمانی جمهور همچنین با ابراز این زنگ خطر در “نفرت و طرد” به کارگردانی نسبت به مسلمانان است.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر ستایش مسلمانان در روز جمعه برای پیوستن به این کشور مستند اقدامات در طول Ramadam در حالی که همچنین خواستار پایان دادن به نفرت نسبت به اقلیت مذهبی.

در یک پیام در آستانه پایان ماه روزه داری و انعکاس اشتاین مایر نوشت که بسیاری از مسلمانان خواهد داشت محدودیت به خصوص دشوار است. “من می خواهم برای تشکر از همه شما که پایبند به این قوانین سختگیرانه و کمک به ما برای اولین بار موفقیت در مبارزه با ویروس.”

ماه رمضان دیده می شود به عنوان زمانی که مسلمانان با هم می آیند, به جای اینکه از هم جدا نگه داشته که لازم شد با توجه به این مستند و اجتماعی فاصله گرفته است.

اشتاین مایر همچنین متعهد و مصمم عمل در برابر حملات با انگیزه مذهبی. “نفرت و طرد خشونت و حملات هدف قرار دادن مسلمانان, حمله به مساجد — ما نمی تواند تحمل کند و این ما نمی توانیم اجازه این کار است.”

در سال گذشته در مجموع 871 حملات با هدف مسلمانان و یا موسسات خود را در آلمان صورت گرفت و رئیس جمهور با آن همه مسئولیت ها از جمله دولت در حفاظت از مسلمانان است.

اشتاین مایر به یاد می آورد این حادثه در فوریه 19 زمانی که یک فرد مسلح با انگیزه جناح راست و ایدئولوژی نژادپرستانه کشته شدن نه نفر در دو قلیان میله شهر هاناو در غرب آلمان است. همه قربانیان به حال خارجی, میراث, از جمله ترکیه و بوسنی.

جزوات و تصویری مواد موجود در خانه از 43 ساله که گفته می شود نیز به قتل مادر خود را قبل از ارتکاب به خودکشی نشان داد یک نژادپرست انگیزه یورش.

اشتاین مایر گفت که او تا به حال شده است عمیقا تحت تاثیر این حادثه در هاناو توصیف آن به عنوان یک حمله در همزیستی مسالمت آمیز و در تمام ارزش های به اشتراک گذاشته شده توسط آلمانی ها از جمله عزت تحمل تنوع و آزادی عبادت است.

jsi/rt (dpa, KNA)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>