سیاستمدار آلمانی را به قتل برگ سوالات پاسخ داده نشده در یک سال

یک سال پیش والتر Lübcke عضو آنجلا مرکل محافظه کاران ضرب گلوله کشته شد در باغ خود گفته می شود توسط یک راست افراطی. آلمان با تشدید اقدامات در مقابله با افراط گرایی است اما از آن شده است به اندازه کافی است ؟

به نظر می رسد والتر Lübcke تا به حال هیچ شانسی برای فرار از, زمانی که او ادعا قاتل استفان E. نقل مکان کرد و در او را در اوایل صبح روز 2 ژوئن 2019.

به گفته دادستان فدرال “تحت پوشش تاریکی او با نزدیک شدن والتر Lübcke خانه جایی که او نشسته بود روی تراس.” مظنون “رخنه کرد تا خود را قربانی و او را به ضرب گلوله در سر از یک فاصله کوتاه با یک رسی هفت تیر.”

قتل با مته سوراخ کردن, همه نشانه های یک با انگیزه های سیاسی اعدام است. تصور عمدی بود; هیچ چیز در سمت چپ شده بود به شانس. 66 ساله محافظه کار از حزب دموکرات مسیحی (CDU) سیاستمدار بوده است هدف از نفرت در های شبه نظامی افراطی جناح راست محافل پس از 2015. در آن زمان آلمان مواجه هجوم عظیمی از پناهندگان به کشور و Lübcke شد صریح حمایت از تلاش ها برای استقبال از آنها و ادغام آنها.

Lübcke ترور شد متفاوت از سایر قتل های انجام شده توسط far-حق متعصب است که این اولین بار پس از جنگ در آلمان است که در خدمت سیاستمدار شده بود به قتل توسط جناح راست افراطی. وجود دارد, اما, قبلی, قتل های هدفمند از پناه جویان و اعضای آلمان مهاجر جوامع است.

Murder suspect Stephan E. in Karlsruhe (picture-alliance/dpa/U. Deck)

استفان E. ابتدا اعتراف به سیاستمدار را گفته ام اما بعد recanted بیانیه خود

Lübcke مرگ آمد کمتر از یک سال پس از پایان محاکمه Beate Zschäpe یکی از چهره های کلیدی در یک راست سلول تروریستی به نام ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی (NSU). در ماه جولای 2018, Zschäpe شد و محکوم به زندگی در زندان برای او در 7 سال کشتن ولگردی و قانونی شکنی که شامل ده قتل و دو بمب حملات. این شده است به طور مشترک برنامه ریزی شده و انجام شده توسط Zschäpe و دو راست co-توطئه گران اووه می und اووه Mundlos بودند که هر دو مرده یافت در سال 2011.

ادامه مطلب: ابعاد جدید از راست افراطی و تروریسم

Lübcke کشتن یادآور NSU قتل

حکم کردن در Zschäpe به نظر نمی رسد به هر نوع اثر بازدارنده. در مقابل: Lübcke شد داغستان در راه است که تکان دهنده یادآور NSU قتل که چپ نه اعضای آلمان جوامع مهاجر و یک پلیس کشته شدند. تمام شد کشته از برد کوتاه. در حالی که قربانیان NSU بودند به طور کامل غافل از سرنوشتی که در انتظار آنها Lübcke به خوبی آگاه بود که راست متعصب بودند به او.

پست نفرت و تهدید به مرگ در برابر او تا به حال تبدیل شدن به یک رخداد روزمره پس از 2015 که او طرفه با آنگلا مرکل در استقبال از پناهندگان سیاست. احساسات در حال اجرا در همه طرف پس از تصمیم به راه اندازی یک محل اقامت پناهندگان در مرکز شهر کوچک لهفلدن نزدیک به روستا که در آن Lübcke زندگی می کردند. او در دفاع از این پروژه در یک گرم تاون هال نشست که در آن بخش بزرگی از مردم محلی از 14,000 روشن ساخته است که آنها را خوش آمدید مرکز پناهندگان.

بیشتر بخوانید: چه شد که NSU نئو نازی ها قتل?

رانده شده توسط نژادپرستی و بیگانه ستیزی

مشکوک قاتل استفان E., چه کسی می گوید که او با حضور در جمع لهفلدن در ابتدا اعتراف به قتل اما بعد از آن اعتراف کردهاند. با این وجود دادستان فدرال باقی می ماند متقاعد شده است که آنها حق دارند ، آشکار انگیزه برای قتل: “اساسا گرایان نگرش مبتنی بر نژادپرستی و بیگانه ستیزی.”

علاوه بر این دادستان ها بر این باورند که استفان E. مشخص شد “برای استفاده از این قتل به ارسال یک سیگنال در سرپیچی از زمان دولت آلمان آن را به عنوان خود را آشکار.” تماس به طور گسترده ای دیده می شود و شنیده می شود در راست ترین محافل متحده است که زمان آن رسیده است برای اعمال به دنبال کلمات. این می تواند هزینه Lübcke زندگی خود را به عنوان نام خود را برای سال بوده است بنا به گزارش ها در میان کسانی که از “ذکر شده دشمنان است.” این نوع از لیست آن نیز در دست NSU همراه در اوایل سال 1998 است.

بیشتر بخوانید: آلمان راست AfD به انحلال شدید ‘جناح’ جناح

هرگز دوباره چشم?

اگر چه این نوع از شواهد متهم شده بود جمع آوری و در چنین اولیه تاریخ سیاستمداران و نیروهای امنیتی هر دو نادیده گرفته راست تهدید برای سال های بسیاری آمده است. که تنها با تغییر قتل Lübcke و اکتبر 2019 اقدام به جرم تیراندازی در یک کنیسه در شهر هلی. دولت آلمان به طور ناگهانی به حال هیچ وقت برای از دست دادن در آینده با یک دور رسیدن به طرح اقدام علیه راست افراطی گری.

چقدر لازم است چنین یک طرح روشن شد در چهره های سیاسی با انگیزه ارتکاب جرم تنها به تازگی منتشر شده توسط فدرال پلیس جنایی ، شماره درخواست وزیر کشور Horst Seehofer, از باواریا محافظه کاران (CSU) می گویند که راست گرایان ترک کرده بود یک “دنباله طولانی از خون.”

این دنباله شامل حمله نژادپرستانه در غرب شهر هاناو در فوریه 19 سال 2020 که در سمت چپ ده مرده. فقط یک ماه بعد دولت آلمان در پاسخ به ایجاد یک کمیته ویژه برای مبارزه با راست افراطی گری و نژاد پرستی رهبری Seehofer و از جمله طیف گسترده ای از دیگر کلید وزارتخانه است. این که آیا آن را تضمین خواهد کرد که آلمان رهبران سیاسی هرگز دوباره به نوبه خود چشم به راست خشونت باقی مانده است دیده می شود.

Amadeu Antonio Kiowa, who was killed by German right-wing extremists in 1990 (Imago/K. Horstmann)

این Amadeu آنتونیو بنیاد که با این نسخهها کار برای مبارزه با راست افراطی گری و نژاد پرستی و یهودی ستیزی بود به نام بعد از Amadeu آنتونیو, Kiowa, چه کسی کشته شد, آلمانی, راست افراطی در سال 1990

جنگ در اینجا متوقف نمی

کمیته جدید برای اولین بار ملاقات نمود در پایان ممکن است مدت کوتاهی قبل از اولین سالگرد Lübcke قتل. پس از آن سخنگوی دولت Steffen Seibert اعلام کرد که “در بالای این اقدامات در حال حاضر گرفته شده وجود دارد که در ماه نوامبر این سال بیشتر شود بتن برای مبارزه با اقدامات جناح راست افراطی گری و نژاد پرستی.”

سازمان هایی که مدت طولانی است که درگیر در جنگ در برابر جناح راست خشونت ستایش دولت از طرح های. اما تیمو Reinfrank از Amadeu آنتونیو بنیاد — نام پس از یک قربانی از جناح راست افراطی و خشونت می گوید که کار این کمیته باید گسترده تر از جمله قربانیان جنایات نفرت اعضای جامعه مدنی و دانشگاهی و کارشناسان. اگر این کمیته آن را به انجام وظایف خود می گوید Reinfrank آن باید به وضوح تعریف اهداف مانند تحریم کاهش تعداد انگیزه های سیاسی جنایات راست در پنج سال آینده.

یادداشت سردبیر: دویچه وله به شرح زیر آلمانی کد مطبوعات که بر اهمیت حفاظت از حریم شخصی مشکوک به مجرمان یا قربانیان و طرح آمریکا برای خودداری از افشای نام کامل در چنین مواردی است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>