پلیس آلمان از حمله به خانه ها از راست Reichsbürger مظنون

پلیس را در انجام حملات در بیش از دو دوجین آدرس مرتبط به راست Reichsbürger جنبش تصرف سلاح و اسناد و مدارک جعلی. Reichsbürger پیروان انکار مشروعیت مدرن آلمان دولت است.

پلیس آلمان روز چهارشنبه swooped در 25 آپارتمان در سراسر آمریکا در بازیابی سلاح و همچنین جعل گذرنامه و گواهینامه رانندگی.

منطقه ای پخش عمومی SWR گزارش شده است که این تسلیحات شامل قمه, شکار slingshots با فلز گلوله های اسلحه اسلحه گرم مهمات و یک کمان پولادی با یک دید تلسکوپی.

ادامه مطلب: آنچه که در پشت جناح راست ‘Reichsbürger’ ،

افسران هدفمند خانه ها و برخی از 31 مظنون از Reichsbürger صحنه در سراسر ایالت بادن-وورتمبرگ و هسه که متهم از جرایمی مانند جعل و صدمه به اموال.

یک مظنون شد و گفته می شود که به احتکار 700 چاقو و 190 محور در آپارتمان خود.

این Reichsbürger جنبش را انکار مشروعیت و اقتدار امروزی دولت آلمان و تولید خود را aspirational “امپراطوری آلمان” اسناد مانند گذرنامه و گواهینامه رانندگی.

بیشتر بخوانید: آلمان بیاتلون سابق مربی مبارزه برای به دست آوردن سلاح های پس از اتهام افراط گرایی

تا حدی غیر قانونی از مارس

در میان دیگر اسناد و مدارک جعلی یافت شد تقلبی گواهی ملیت و متعدد فکس و پیام های با محتوای انکار وجود دولت است. همچنین در این حمله بودند مخدر و مبالغ زیادی از پول نقد.

دولت تحقیقات جنایی از بادن-وورتمبرگ گفت: این حملات در صلاحیت آن صورت گرفت در شهرهای فرایبورگ کارلسروهه, Konstanz, مانهایم Offenburg, Pforzheim, روتلینگن und اولم.

متهم شامل پیشرو اعضای “جمهوری بادن” و “مردم ایالت وورتمبرگ” گروه ها و خود چتر سازمان “فدراسیون متحده رایش آلمان.” محققان همچنین اشاره کرد که تحقیقات و بررسی مواد کشف و ضبط حملات بود ادامه دارد.

در ماه مارس, آلمانی, وزیر کشور Horst Seehofer ممنوع جناح راست جنبش همزمان با حملات در خانه از 21 رادیکال رهبران گروه است.

اعضای Reichsbürger جنبش و یا امپریالیستی شهروندان جنبش می گویند که در جمهوری فدرال آلمان به دولت دموکراتیک که در تاسیس این کشور پس از جنگ جهانی دوم و هنوز هم حاکم امروز است. این گروه معتقد است که امپراطوری آلمان همچنان وجود دارد, با این زمین و سرزمین های آن برگزار شد قبل از جنگ جهانی دوم ،

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>