پلیس برای پیدا کردن بقایای انسانی در حملات علیه سلاح های نمایندگی

مقامات در شرق ایالت براندنبورگ کشف و ضبط ده ها تن از اسلحه نازی متعلقات و ضد تانک جنگ جهانی دوم — و همچنین استخوان انسان. مقامات مورد ستایش قرار داد این حمله به عنوان یک موفقیت بزرگ بین المللی در برابر سلاح های نمایندگی مجاز و فروش.

پلیس آلمان از کشف و ضبط ده ها تن از اسلحه در حملات هدف قرار دادن غیر قانونی بین المللی سلاح های نمایندگی, مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه.

پلیس در شرق آلمان, خارجه براندنبورگ کشف و ضبط بیش از 30 سلاح گرم از جمله اسلحه و تفنگ — و همچنین چندین مورد از نازی متعلقات در جستجوها در سراسر کشور.

مقامات آلمانی شدند مخفیگاه آنان را با اتریش مبارزه با تروریسم مقامات که پرچم فروش دو دستی اسلحه که خریداری شد توسط یک زن 56 ساله در براندنبورگ.

براندنبورگ دولت وزیر کشور Michael Stübgen ستایش از این حملات به عنوان نمونه ای از همکاری های بین المللی و یک گام موفق در مبارزه againstright جناح افراط گرایی است.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد تا کسانی که با رادیکال ذهن به ذخایر سلاح. ما نشان می دهد هیچ رحمت وجود دارد,” او گفت:.

ادامه مطلب: کنترل اسلحه و در اختیار داشتن سلاح گرم در آلمان

Seized Nazi memorabilia are presented to the public

پلیس همچنین متوجه شد نازی یادگاری در حمله

انسان باقی مانده از جنگ جهانی دوم یافت

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط براندنبورگ پلیس مقامات جستجو خانه و اتومبیل از حداقل چهار مظنون در دولت از جمله 56 ساله بود که در حال حاضر شناخته شده به پلیس برای نقض آلمان سلاح های قانون است.

پلیس کشف ده ها تن از سلاح گرم و مهمات و همچنین به عنوان یادگاری نازی از جمله یک فلز عقاب بر بالای صلیب شکسته.

در بیشتر حملات علیه دو مظنون دیگر محققان دریافتند اسلحه و ماشین آلات و همچنین به عنوان یک ضد تانک از جنگ جهانی دوم و چند نارنجک و ترقه.

استخوان انسان نیز بهبود — اگر چه مقامات گفت: این احتمالا ناشی از کسی که فوت در طول جنگ جهانی دوم است.

هر چهار نفر از متهمان در ابتدا بازداشت شده اند اما از آنجا منتشر شده است پس از دادن “گسترده اعترافات” به پلیس. تحقیقات علیه متهمان هنوز هم ادامه دارد.

rs/aw (dpa AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>