پلیس آلمان دانشجوی معلق برای فریاد نازی شعار

یک مدرسه برای آموزش افسران پلیس به حالت تعلیق در سه سال اول دانش آموزان پس از آنها گفته و شنیده فریاد “Sieg Heil” از یک آپارتمان ، این دانشجویان در حال حاضر در حال بررسی توسط پلیس جنایی.

سه مشتاق افسران پلیس می تواند زمان زندان و اخراج از مدرسه پلیس در آلمان شرقی شهر بواتزن پس از ساکنان محلی گزارش داد شنوایی نازی, شعار مدرسه گفت: در روز پنج شنبه.

صحبت کردن با DW مدرسه نماینده توماس Knaup گفت: دانش آموزان بوده است “نوشیدن به شدت و چیزهایی رو از دست.”

مردان جوان در حال مشکوک به فریاد “Sieg Heil” (یک نازی آلمانی در شعار که در ترجمه به “تگرگ پیروزی”) از یک پنجره باز اقامت خصوصی.

نازی نمادها و شعارهای ممنوع در آلمان اگر چه استثنا می توان برای اهداف مانند آموزش و پرورش و یا ضد نازی طنز. احزاب است که با هدف به خطر اندازد دموکراتیک آلمان به منظور تعریف شده به عنوان “خلاف قانون اساسی” این کشور را از قانون اساسی.

بیشتر لباس

همسایه ها هشدار پلیس در اوایل روز پنجشنبه با ماموران شناسایی سه مظنون پس از ورود در صحنه. دو نفر از متهمان بودند, 18 سال, پیر و یک سوم 22 بود همه آنها از دانش آموزان سال اول با توجه به Saxony مدرسه.

دانشجويان متوقف شد بعد از آن در روز پنج شنبه.

“ما نمی خواهد تحمل ضد قانون اساسی نگرش در زاکسن پلیس” مدرسه مدیر مدرسه کارستن Kaempf در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: آمار و ارقام جدید در افراط گرایی در آلمان, نظامی, ‘نوک کوه یخ’

صحبت کردن با DW مدرسه سخنگوی Knaup گفت: شعار نازی شعار “نمی تواند معاف شود.”

سه کارآموزان بودند مجبور به بازگشت خود را در لباس رسمی و شناسه و دیگر مجاز به ساختمان مدرسه. تعلیق خواهد ماند در نیروی تا این حادثه پاک است و دانش آموزان می تواند به صورت دائم اخراج.

علاوه بر اقدامات انضباطی گرفته شده توسط مسئولان مدرسه این دانشجویان نیز به صورت یک پروب محلی پلیس جنایی. نقض ممنوعیت نمادهای نازی مجازات پولی جریمه یا حبس تا سه سال.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>