پلیس آلمان مجسمه نیم تنه تولد 16 حزب در برلین در میان coronavirus محدودیت

16-year-old مسخره آلمان و اجتماعی فاصله دستورالعمل با جشن تولد او با 31 نفر دیگر در یک آپارتمان در برلین. پلیس در نهایت شکست تا جشن.

پلیس در برلین گزارش آنها شکسته بود تا بزرگ جشن تولد جمع آوری یک شبه به دوشنبه.

16-ساله شد جشن با 31 نفر دیگر در یک آپارتمان در پایتخت آلمان مرکزی Mitte محله. مادر دختر ظاهرا اجاره ملک به ویژه برای این مناسبت است.

“اگر یک دختر با هم با 31 مهمانان جشن تولد 16 و مادر خود را ظاهرا اجاره 2.5 اتاق آپارتمان در Mitte برای این منظور پس از آن متاسفانه ما نیست توقف فقط به گفتن تبریک” برلین پلیس توییتی.

پلیس افزود که تمام 32 حزب شرکت کنندگان بودند در حال بررسی برای ارتکاب جرم و نقض اجتماعی فاصله قوانین در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. مادر که اجاره ای آپارتمان همراه با صاحبخانه نیز مورد بررسی قرار گفتند.

آلمان در ماه گذشته به اجرا در طیف وسیعی از اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و دستورالعمل ها در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. عمومی تجمعات بیش از دو نفر ممنوع شده است به جز برای خانواده ها و کسانی که با هم زندگی می کنند.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

غیر ضروری کسب و کار از جمله بارها و سینما بسته اند در حالی که رستوران ها خواسته شده است برای خاموش مگر اینکه آنها ارائه مواد غذایی برای وانت یا تحویل.

در آوریل 1, آنگلا مرکل اعلام کرد محدودیت خواهد بود تمدید حداقل تا مارس 19.

dr/rc (dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>