پلیس آلمان از دستگیری در سوریه, دکتر برای ‘جنایت علیه بشریت’

دادستان فدرال را دستگیر کرده اند, سوریه, دکتر, کار در آلمان به جرم جنایت علیه بشریت. او مظنون به ضرب و شتم یک زندانی مبتلا به صرع در حالی که کار برای ماموران سازمان اطلاعات.

آلمانی دادستان فدرال دستگیر سوریه, دکتر برای مظنون به جنایت علیه بشریت و دردناک آسیب جسمی آنها اعلام کرد در روز دوشنبه.

مورد گسترش آلمان حقوقی علیه ادعای مجریان بشار اسد استبدادی سرکوب حقوق بشر است.

این مرد که تنها به Alaa M. مطابق با آلمان قوانین حفظ حریم خصوصی بود مشکوک از اعضای ارتش سوریه به گزارش خبرگزاری. او گفته است که در یک رژیم زندان و به اتهام شکنجه یک زندانی در حداقل دو نوبت.

ادامه مطلب: دستگاه اطلاعاتی سوریه در دادگاه در آلمان

مورد ضرب و شتم با لوله

محققان ادعا کرد که در اواخر سال 2011 او احضار شد و توسط همکاران به کمک انسان با آنها شده بود و شکنجه رنج می برد تشنج مبتلا به صرع. آلا M. گفته به طور ناگهانی رخ داد قربانی با لوله های پلاستیکی و در ادامه به ضرب و شتم و لگد زدن به زندانی.

روز بعد قربانی بهداشت و درمان بطور قابل توجهی باعث زندانیان همکار خود را به تماس به توجه پزشکی است. دکتر گفته وارد این بار همراه با دکتر دیگری از زندان هر دو آنها شد و گفت: به مسلح با لوله های پلاستیکی.

آنها اتهام زده ضعیف قربانی که دیگر نمی تواند راه رفتن خود را تا زمانی که او از دست داده آگاهی.

محققان گفت: قربانی گذاشته شد و سپس در یک پتو توسط چندین تن از محافظان و انجام دور.

این مرد که در اصل بازداشت برای شرکت در تظاهرات بعد از مرگ با علت مرگ نامشخص, پلیس گفت:.

او گفته چپ سوریه در اواسط سال 2015 و سفر به آلمان که در آن او تا به حال مشغول به کار به عنوان یک دکتر.

ادامه مطلب: سوریه قربانیان شکنجه و شهادت در دادگاه آلمان

رژیم سوریه خشونت

محققان در بیانیه ای گفت: “پس از پایان مارس 2011 در آخرین رژیم سوریه شده است و با استفاده از وحشیانه زور برای سرکوب همه مخالفان فعالیت های مهم دولت است. سوریه راز خدمات نقش اساسی در این است.”

“هدف این بود که برای متوقف کردن جنبش اعتراضی در اولین مرحله ممکن است با کمک سرویس های مخفی و برای ارعاب مردم. به این منظور واقعی یا ادعایی مخالفت اعضای دستگیر و زندانی و شکنجه و در برخی موارد کشته و بدون هر گونه پایه و اساس قانونی در سراسر کشور است.”

در یک جداگانه مورد سوریه متهم در منطقه ای بالاتر دادگاه Koblenz شده است در دادگاه برای 58 فقره قتل و جنایت علیه بشریت در جهان اول است.

aw/msh (AFP dpa)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>