پارلمان آلمان بحث های آرامش بخش با اهدای خون خود قوانین برای همجنسگرایان+ مردان

آلمان ذخایر خون پایین در حال اجرا هستند. بنابراین فشار به محدودیت در کمک مالی توسط همجنسگرا دو تغییر جنسیت مردان که در حال حاضر باید برای پرهیز از رابطه جنسی برای یک سال قبل از اینکه قادر به کمک.

در اهدای خون بانک در کلن در غرب آلمان کیسه های خالی نشستن آماده به پر شود. چند اشکال سریع اندازه گیری فشار خون با یک خراش بر روی بازو و هفت دقیقه بعد از اهدا کنندگان را ساخته اند خود را در 500 میلی لیتر سهم به 15,000 خون کمک مالی مورد نیاز هر روز در آلمان است. این بلند خیرین و در حال حاضر با پوشیدن ماسک صورت با توجه به کروناویروس همه گیر ثابت است اما نه به اندازه کافی سریع.

آلمان ذخایر خون پایین در حال اجرا هستند. تحت شرایط معمول آلمانی صلیب سرخ (DRK) — را پوشش می دهد که دو سوم از آلمان خون لوازم — آیا هدف به اندازه کافی ذخایر خون برای چهار تا پنج روز است. ذخیره سازی در برخی از آلمان 16 متحده در حال حاضر دارای عنوان کمی تا یک روز را تامین کند.

ادامه مطلب: چرا خون کمک های مالی مورد نیاز بیشتر از همیشه در کورونا بار

“تاج فرستاد همه چیز را به یک چرخش می گوید:” استفان دیوید Küpper رئیس DRK خون اهدای خدمات در غرب آلمان است. نیاز به خون ذخایر است “رشد فوق العاده.”

برای هفته COVID-19 همه گیر قرار داده و بسیاری از درمان و اعمال جراحی الکتیو در خود نگه دارد. اما آلمان به عنوان سرمایه گذاری به جدید طبیعی,’ منظم انتخابی عملیات در حال برنامه ریزی دوباره در بیمارستان آلمان. درمان سرطان است که با استفاده از 20% از آلمان اهدای خون نیز در بالا.

در بالای تقاضای رو به رشد اجتماعی فاصله و بسته شدن شرکت ها به عنوان یک چالش لجستیکی.

“بسیاری از ما کمک مالی روز برگزار می شود و در مدارس و محل های کار است. بسیاری از این ملاقات لغو شده” Küpper می گوید. “درمانگاه در حال اجرا در ظرفیت کامل اما جایگزین کردن این مکان ها و قرار ملاقات ها دشوار است.”

گی, ترانس و مردان حذف شدند

با وجود نیاز به خون بیشتر ذخایر محدودیت هایی که بنیادی از ممنوعیت های اعمال شده در طول 1980s HIV/ایدز چیست بسیاری از مردان هنوز هم مستثنی از اهدا.

ادامه مطلب: چه همجنسگرایان+ چیست ؟

تحت “Hemotherapy دستورالعمل” منتشر شده توسط آلمان Medical Association (BÄK), همجنسگرا, دوجنسی, و تغییر جنسیت مردان تنها مجاز به اهدای خون اگر آنها ممتنع از مقاربت جنسی با یک مرد برای 12 ماه. تا سال 2017 یک ممنوعیت کامل در جای خود بود.

آمار تایید می کنند که مردانی که رابطه جنسی با مردان بیشتر تحت تاثیر اچ آی وی بیش از دیگران است. اما این توجیه نمی کند یک پتو محرومیت می گوید: آلمان ایدز سازمان است.

به جای این سازمان نشان می دهد “قابل فهم تر” تعویق دوره بر اساس “تشخیصی پنجره” اچ آی وی است. پس از شش هفته یک عفونت HIV می تواند با خیال راحت حکومت با یک آزمایش پادتن.

نیکیتا Baranov سخنگوی “METROPride” در شبکه داخلی برای همجنسگرایان+ کارکنان, آلمانی, عمده فروش “مترو” می گوید فعلی قوانین تبعیض آمیز — یک اتهام به BÄK است را رد کرد.

با توجه به BÄK ایمنی از اهداکنندگان خون به عنوان اهدای خون بر اساس “رفتار مربوط به ارزیابی” نه یک فرد گرایش جنسی. در بیانیه ای به دویچه وله آلمان وزارت بهداشت هم گفت: “گرایش جنسی بی ربط است” در ارزیابی مناسب خون کمک های مالی. محدودیت های اعمال نیز به کارگران و مردم اغلب در حال تغییر شرکای جنسی. Baranov اما خواستار این “تبعیض از طریق درب عقب.”

ادامه مطلب: COVID-19 نباید ما را فراموش کرده ام دیگر بیماری های عفونی

“هیچ سوالات پرسیده شده در مورد رفتار جنسی است که می تواند تعیین واقعی خطر” Baronov می گوید. “سوالاتی مانند این که آیا شما در یک رابطه تک همسری و یا چه جنسی حفاظت استفاده می کنید.”

به محدودیت های برخی از مردان را انتخاب کنید برای پنهان کردن تمایلات جنسی خود را هنگامی که اهدای خون است. برای Baranov این است از سوال. “با دروغ گفتن من خواهد بود انکار من هویت جنسی و پنهان که من واقعا هستم. من می خواهم به خودم.”

فشار نصب در مجلس

با خون ذخایر رو به کاهش فشار به اصلاحات محدودیت نصب است. در ماه آوریل “با افتخار در کار” بنیاد طی یک نامه سرگشاده — امضا شده توسط یک مجموع از 13 شرکت ها از جمله مترو, IKEA, مایکروسافت و Deutsche Bahn — دعوت دولت آلمان و مقامات پزشکی به سهولت محدودیت. این پیشنهاد مبتنی بر بریتانیا و کانادا نمونه هایی که در آن تعویق دوره به مدت سه ماه در سال 2017 و 2019 بود.

تخلیه خون لوازم طول coronavirus pandemic, نیز درخواست آمریکا برای قطع آن دوره انتظار از 1 سال تا سه سال.

در پارلمان آلمان روز چهارشنبه موضوع این است که یک بار دیگر برای بحث. در حال حاضر در مجلس تصویب اصلاحیه به انتقال خون عمل می کنند که می گوید که محدودیت باید بررسی شود در صورت جدید یافته های پزشکی برای تعیین اینکه آیا آنها لازم است. برای برخی از اعضای مخالفان این اصلاحیه به اندازه کافی رفتن نیست.

فعلی اصلاح قانون “پایان تبعیض علیه همجنس و فیلم و فراجنسیتی مردم در هنگام اهدای خون” حزب سبز MP سون لمان گفت: DW.

هر دو سبزی و کسب و کار پسند دموکرات آزاد (FDP) به ارائه طرح های پیشنهادی برای حذف محدودیت برای همجنسگرا دو تغییر جنسیت مردان است. “دستورالعمل کاملا دلخواه و فعال قبلی بی اعتمادی همجنسگرا مردان است. این تعلق ندارد در جامعه مدرن می گوید:” لمان.”این ننگ از 1980s. اما در حال حاضر در سال 2020 ما آمده ایم بسیار بیشتر است. بنابراین ما نیاز به ارزیابی خطر رفتار اهدا کنندگان خون, اما نه تمایلات جنسی.”

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در آلمان داستان در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>