آلمانی اپرا توپ در مشکل برای تجلیل رئیس جمهور مصر

سازمان از یک توپ بزرگ در آلمان Semperoper خانه اپرا در درسدن تصمیم گرفت به افتخار مصر جمهور مستبد عبد فتاح ال-Sissi با جایزه. یک خبرنگار به مجموعه میزبان این رویداد در حال حاضر حمایت می شود.

سازمان از معتبر Semperoper توپ, glitzy سالانه حزب در درسدن خانه اپرا در بر داشت خود را فرو رفته در جنجال پیش از فوریه 7 رویداد.

بخش مهمی از این جشن اعطای منظور از سنت جورج شرح داده شده در صفحه این رویداد به عنوان یک مدال برای “کسانی که مانند سنت جورج است یک نیروی خوب در جهان است.” این سازمان تصمیم به جایزه آن را به رئیس جمهور مصر و رئیس سابق ژنرال عبد فتاح ال-Sissi.

مصر قدرتمند کمک به کشور ثبات و ترویج فرهنگ و آموزش و پرورش آنها گفت. یک هیئت در حال حاضر به قاهره سفر کرد و ارائه el-Sissi با مدال در روز یکشنبه.

یکی از میزبان های کوتاه

ال-Sissi حکومت در مصر شده است خدشه دار وحشیانه سرکوب از جمله سرکوب محبوب مبارزه با فساد حرکت در 2019. اخبار جایزه موجب ملتهب انتقاد در آلمان است.

ادامه مطلب: مصر quells تظاهرات با بیشتر چوب از هویج

عصر روز چهارشنبه خبرنگار جودیت Rakers گفت که او دیگر حاضر به میزبان این رویداد است. او قبلا گفته بود که “بسیار تحریک شده” توسط سازمان انتخاب به جایزه ال-Sissi. خواننده رولاند قیصر و همچنین رزرو به عنوان میزبان گفت: در کار باقی بماند اما همچنین اشاره کرد که او را رد کرد اگر او “تا به حال شناخته شده در پیشرفت” است که ال-Sissi خواهد بود با توجه به مدال.

این سازمان در ابتدا استدلال کرد که تصمیم بر فرهنگ و سیاست است. در مواجهه با فشار از, اما, رئیس, سازمان,’ انجمن هانس-یواخیم فری از بستری که انتخاب شد “یک اشتباه است.” آن را بلافاصله روشن نیست اگر ارتباط برنامه ریزی شده بود به لغو تصمیم گیری و یا به لغو دعوت از رئیس جمهور برای حضور در توپ.

تلویزیون عمومی را هنوز هم نشان می دهد توپ

اظهار نظر در Rakers’ اعلام روز چهارشنبه سازمان دهندگان گفتند که احترام او به آرزوی خود که آنها تا به حال “درک کامل” از او تصمیم به بازگشت از این رویداد.

آلمانی پخش عمومی MDR همچنین ناودان سازمان و با انتقاد از “جدی سرکوب علیه روزنامه نگاران و همیشه در حال رشد از محدودیت های تفکر آزاد و آزادی مطبوعات” تحت ال-Sissi. اما آنها گفتند که هنوز televise توپ همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است.

“MDR ساخته شده است آن را بسیار روشن است که ما نمی خواهد نشان می دهد [مراسم اهدای جایزه] در هوا” گفتند.

dj/se (dpa, EPD)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>