پرستار محکوم تغذیه همکاران دارو کوکی ها

سابق, پرستار در بیمارستان, محکوم شده است برای مسمومیت با همکاران خود را با کوکی های خانگی با رنگ و لعاب آرام بخش. یکی از موارد تهدید کننده زندگی.

54 ساله سابق, آلمانی, پرستار محکوم شد جمعه توسط یک دادگاه منطقه ای در آلمان مرکزی شهر گیسن باعث خطرناک آسیب بدنی برای مسمومیت همکاران او در یک بیمارستان است. او محکوم به سه سال زندان.

به گفته دادستان در سه نوبت — دو بار در ماه سپتامبر 2017 و یک بار در مارس 2019 — زن قرار داده و از دارو کوکی ها و قهوه در آشپزخانه برای همکاران او در Kerckhoff درمانگاه در شهر Bad Nauheim در مرکز ایالت هسن.

بیشتر بخوانید: آلمان: پرستار متهم از مسمومیت نوزادان با مورفين

کوکی ها و قهوه بودند با رنگ و لعاب ضد اضطراب داروی اگزازپام. چند تن از همکاران او احساس سرگیجه دیدن دو و غش پس از خوردن کوکی ها.

به عنوان یکی از قربانیان بود و تهدید کننده زندگی در واکنش به مواد مخدر دادستان در ابتدا اتهام این زن با یک مورد قتل متهم است. اما دادگاه وجود داشته است هیچ قصد کشتن و به دنبال یک بار کمتر از بدن آسیب برساند.

مواد مخدر آثار یافت شده در ماشین مخصوص مخلوط کردن

پلیس شروع به تمرکز بر روی این پرستار پس از تجزیه و تحلیل درمانگاه وظیفه فهرستی و توجه او بوده است در وظیفه زمانی که هر یک از این حوادث رخ داده است با توجه به روزنامه های محلی Wetterauer Zeitung.

در طول یک جستجو از محل اقامت خود پلیس گفت آنها خالی بسته از داروهای ضد اضطراب است که از این درمانگاه و اثری از مواد را در یک مخلوط کن.

ادامه مطلب: ساندویچ poisoner دست حبس ابد

زن بازداشت شده و در انتظار محاکمه از سپتامبر سال 2019 و او را انکار می کند و با داشتن مسموم همکاران او.

شاهدان در مورد بسیاری از آنها مسموم شدند گفت: او همیشه بوده است “قابل اعتماد” همکار با “سطح بالایی از تجربه و تخصص” با توجه به Wetterauer Zeitung.

با وجود این شواهد و مدارک علیه او و دادستان ها را ندارد اظهار داشت: آنچه که می تواند انگیزه به سم همکاران او.

wmr/rc (dpa AP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>