وزیر آموزش آلمان تماس برای زنان سهمیه در اتاق پایان به ‘پسران’ باشگاه’

آلمان و خانواده وزیر نامیده می شود برای زنان به بهتر نشان داده شده در دایرکتوری تخته از شرکت های بزرگ. Franziska Giffey می گوید: اکثر شرکت هیچ جاه طلبی برای قرار دادن زنان در سمت های اجرایی.

آلمان و خانواده وزیر می خواهد نیاز به بزرگ آلمانی شرکت را در فهرست خود را تخته با قانون به طور بالقوه در آینده به عنوان به زودی به عنوان این سال, آلمانی پخش SWR گزارش روز دوشنبه.

در یک مصاحبه پخش خواسته خانواده و زنان وزیر امور Franziska Giffey از آلمان مرکز-چپ سوسیال دموکرات در مورد برنامه ریزی شده قوانین که نیاز به داد و ستد عمومی شرکت با بیش از 2000 کارمند و حداقل چهار هیئت اجرایی معاملات به حداقل یک صندلی برای یک زن.

پیش نویس یک لایحه در حال حاضر قبل از صدارت, Giffey گفت. در حال حاضر آن را باید پیدا مجلس پشتیبانی می کند. وزیر امیدوار است برای چنین یک قانون به اثر را به مدتی این سال است.

“این کاملا مناسب و در خط با بار زندگی می کنیم” او گفت:.

‘نه یک موضوع از صلاحیت’

پس از سال 2016 شرکت های بزرگ شده اند نیاز به زنان را تشکیل می دهند حداقل 30 ٪ از تخته مشاوره.

اما یک مطالعه توسط موسسه آلمانی تحقیقات اقتصادی نشان داده است که این نیاز تا به حال اثر کمی بر تعداد زنان مبتلا به موقعیت در هیئت مدیره.

در حالی که این رقم در سال 2019 زنان هنوز هم تنها حساب برای 10 ٪ از سمت های اجرایی در آلمان Giffey گفت.

Franziska Giffey SPD (picture-alliance/dpa/W. Kumm)

خانواده وزیر Franziska Giffey

بیشتر بخوانید: آلمان — که در آن زن اعضای هیئت مدیره کسب درآمد بیشتر از مردان

آلمانی شرکت نیز در حال حاضر مورد نیاز برای تنظیم یک هدف برای سهم مدیران زن در هیئت مدیره. 70 ٪ از شرکت ها تعیین کرده اند که هدف به صفر Giffey گفت.

“که نمی,” او گفت:. “پسران تنها باشگاه های دیگر مناسب امروزه و تنها 7 درصد از زنان در سمت های اجرایی بسیار بیش از حد کوچک. نمی توان آن را یک ماده از شایستگی. وجود دارد مسائل ساختاری در بازی.”

به عنوان گام بعدی مجلس بحث خواهد شد که آیا شرکت ها باید برای تنظیم اهداف خود را به صفر بی ارزش.

از نظر قانونی این مشکل بیشتر به نیاز یک شرکت شامل زنان در آن هیئت اجرایی از آن هیئت مشاوران.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>