مرد آلمانی برگ €7 میلیون ثروت به راست AfD

یک مهندس که درگذشت در سال 2018 اهدا کرده است کل املاک و طلا و ملک و ثبت اختراعات به جایگزین برای آلمان (AfD) ، وقف یکی از بزرگترین تا کنون داده شده به یک حزب سیاسی.

یک مردی که دو سال پیش خود را در سمت چپ کل €7 میلیون ($7.5 میلیون دلار) ثروت به راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب تایید کرده است.

گزارش آلمانی, روزانه, Süddeutsche Zeitung گفت: انسان ثروت تشکیل شده, املاک و مستغلات, میله های طلا و سکه های طلا. او نیز متعلق به چندین اختراع ثبت شده که شامل خواهد شد.

این حزب بعد از تایید آن را پذیرفته است چند میلیون دلار هدیه از مهندس سابق در حال حاضر با داشتن اشاره در کنوانسیون حزب در ماه دسامبر از یک “بسیار جالب” مورد نشستن در حزب خزانه.

رسانه های محلی گزارش داد که اهدا کننده زندگی در یک آپارتمان متوسط در Bückeburg واقع در روستایی نیدرزاکسن میان هانوفر و منطقه روهر.

بیشتر بخوانید: می تواند آنجلا مرکل CDU را به نوبه خود به سمت راست ؟

گزارش ها می گویند مرد را ذکر خواهد شد دیگر هیچ وارث علاوه بر AfD — یک حزب است که تا همین اواخر هیچ دیگر عمده, آلمانی, حزب کار می کنند با توجه به آن راست پلت فرم.

دادستان عمومی در Bückeburg گفت: آلمان DPA آژانس خبری روز جمعه که خواهد داشت در خانه پس از مرگ او در ماه جولای سال 2018 است.

DPA اشاره به دادستانی گفت: این سند تصویب شد به دادگاه انحصار وراثت برای پردازش.

Süddeutsche Zeitung گفت: در مجموع از ارث است که تا کنون بیشترین مقدار تا کنون داده شده به حزب.

ارزش واقعی ارث تعلق داشته می تواند ارزش پس از سال 2018 به عنوان ارزش طلا تا 20 درصد افزایش یافت.

AfD بسته ؟

این AfD اخیرا در تنگه وخیم مالی در پی مداوم مالی مبارزات انتخاباتی رسوایی. چند تا از بالای آن-رتبه بندی اعضای متهم به نقض آلمانی مالی مبارزات انتخاباتی قانون با عدم افشای منبع کمک های مالی و مشارکت.

در اواخر سال 2019 این حزب با صدور فراخوان برای کمک های مالی از اعضای حزب آن را به عنوان به دنبال ساخت جنگ قفسه سینه به پرداخت جریمه های سنگین آن می تواند.

بیشتر بخوانید: AfD رسوایی: حزب فرستاده اشتباه دهنده نامهای به پارلمان آلمان

این AfD را خزانه دار, کارستن Hütter گفت: در بیانیه ای که €7 میلیون و مستغلات در حال حاضر ذکر شده در AfD را 2018 پاسخگویی گزارش.

اما Hütter گفت که در پایان سال 2019 “این هنوز روشن نیست که” اگر حزب قادر خواهد بود به دور از املاک و کامل با توجه به آلمان DPA مطبوعاتی آژانس.

Hütter اضافه شده است که انسان شناخته نشده بود توسط AfD کارمندان در ایالت نیدرزاکسن در کشور به یک حامی یا عضو این حزب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>