مرد آلمانی سقوط خودرو به جمعیت در کارناوال رژه مجروح شدن ده ها تن

یک مرد آلمانی هدایت می شود یک وسیله نقلیه به یک جمعیت از کارناوال revelers مجروح شدن ده ها تن از مردم یک سوم از آنها را کودکان. مقامات بازداشت شده اند که مظنون اصلی گفت: این حادثه به احتمال زیاد یک “سنجیده عمل می کنند.”

حداقل 30 نفر مجروح شدند روز دوشنبه پس از یک مرد سوار به یک جمعیت در “عمدی” در رژه کارناوال در شهر Volkmarsen, پلیس گفت:.

حادثه اتفاق افتاده در اطراف 2.45 p. m. به وقت محلی (1345 UTC).

تعداد کل به طور جدی مجروح شد هفت گفت: فرانکفورت ، Hesse وزیر کشور پیتر Beuth گفت تقریبا یک سوم از تمام کسانی که زخمی کودکان بودند.

29 ساله راننده خودرو بازداشت شد در صحنه همراه با نفر دوم که فیلم برداری این حادثه آن است که روشن نیست که اگر او بازداشت شده است به عنوان یک مظنون یا به عنوان شاهد.

چه اتفاقی افتاد در Volkmarsen?

یک مرد منفجر نقره ای مرسدس بنز در سرعت بالا به افرادی که جشن گل سرخ دوشنبه کارناوال در Volkmarsen — در ایالت هسن برخی از 280 کیلومتر (175 مایل) غرب برلین.

روزنامه های محلی گزارش شاهدان عنوان کرد و گفت که راننده رفته بود دور یک مانع و با سرعت به جمعیت.

ده ها آمبولانس و یک هلیکوپتر وارد در محل حادثه برای کمک به زخمی که گرفته شد به نزدیکی بیمارستان برای درمان است. راننده خودرو نیز که برای درمان آسیب های پایدار در طول این رویداد.

دویچه وله ربکا Staudenmaier صحبت یکی از شاهدان عینی که در صحنه گفت: او 5 ساله بود تقریبا آمار: “پسر من به عقب کشیده شد توسط خود اما کودکان دیگر در کنار او ایستاده بودند رسید.”

پلیس کاوش در همه ممکن است انگیزه

پلیس و فرانکفورت دادستانی کل در حال بررسی یک “اقدام به قتل” اما نه آن را به نام یک حمله اگر چه حس وزارت کشور است نه حاکم این است.

“پس زمینه به این حادثه هنوز مشخص نیست و من می پرسند که باید وجود داشته باشد هیچ حدس و گمان در مورد ممکن است انگیزه. این زمان برای محققان که در حال کار با فوریت به توضیح این حادثه خشونت آمیز گفت:” هسه دولت برتر Volker Bouffier در Facebook بیانیه.

پلیس ایالتی درخواست مردم نه به دروغ به اشتراک گذاری آنلاین و یا گردش در عکس و یا فیلم از این حادثه. همه رژه در Hesse شد و پس از آن نامیده می شود به عنوان یک اقدام احتیاطی.

Karte Volkmarsen

چه ما می دانیم که در مورد راننده ؟

مظنون شد و محلی از شهر و شناخته شده بود به پلیس در ارتباط با دیگر جرایم از جمله نقض صلح و تجاوز است. او شناخته شده به مقامات به عنوان یک افراطی, گزارش, آلمانی, آژانس خبری dpa.

او خواهد شد به نظر می رسد قبل از اینکه قاضی تحقیق به عنوان به زودی به عنوان دولت خود را از بهداشت مجوز گفت: فرانکفورت دادستانی کل در بیانیه ای.

Revellers by a silver car in Volkmarsen (Reuters/E. Schulten)

یک نقره خودرو رانده شده توسط یک زن 29 ساله محلی شخم زده به جمعیت revelers در نظر گرفتن بخشی در Volkmarsen کارناوال رژه

آلمان پاسخ

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: “افکار من با زخمی از Volkmarsen و عزیزان خود. من آرزو می کنم همه شما سریع و بهبودی کامل است. به لطف بسیاری به پلیس و تمام خدمات اضطراری است.”

وزیر امور خارجه Heiko Maas در توئیتر خود نوشت: “افکار ما هستند که با مجروح در Volkmarsen. ما امیدواریم که که هر کس را نیز بهبود می یابند و به سرعت. و تشکر قلبی به اورژانس خدمات در سایت.”

سقوط در ارتفاع آلمان را جشن کارناوال با بزرگترین راهپیمایی در کلن دوسلدورف و ماینز.

روز دوشنبه حادثه در Volkmarsen می آید کمتر از یک هفته پس از یک تیراندازی در شهر هاناو منجر به مرگ و میر و نه شهروندان.

kmm تومان jsi/aw (AP, Reuters خبرگزاری dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>