آلمانی وکیل تلاش برای جعل قربانی از راست حمله

این مرد که گفته می شود اختراع قربانی یک سال 2004 حمله تروریستی در شهر کلن به منظور جمع آوری بیش از €200,000 در دولت به صورت نقدی. او همچنین در حال تلاش برای یک جنایت مشابه در رابطه با عشق رژه فاجعه در سال 2010.

یک وکیل رفت و در دادگاه روز جمعه به اتهام جعل یک قربانی از جناح راست حمله تروریستی به منظور به پول نقد در در بیش از €211,000 (250.000 دلار) در بودجه عمومی است.

52 ساله وکیل تا به حال نشان داده مردی به نام Meral کسکین یک قرار است قربانی یک سال 2004 ناخن-بمب حمله در کلن.

حمله انجام شده توسط ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی (NSU), زخمی شدن 22 نفر چهار نفر از آنها به طور جدی زخمی شدند. قربانی این سوال نیست در واقع وجود داشته باشد دادستان به دادگاه گفت.

ادامه مطلب: چگونه آلمان به خاطر NSU ناخن-بمب گذاری

وکیل که به نام با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی در حال تلاش برای تقلب اقدام به تقلب و جعل اسناد و مدارک و دروغ تحت سوگند.

وی این اتهامات و کاهش یافته است به ایجاد یک بیانیه افتتاحیه به دادگاه در شهر آخن.

این حملات نژادپرستانه و قتل های انجام شده توسط NSU بین سال های 2000 و 2006 بودند سعی در مونیخ بالاتر دادگاه منطقه ای برای بیش از پنج سال است.

با توجه به کیفرخواست وکیل موفق به متقاعد کردن دادگاه مونیخ از کسکین وجود با ارائه نادرست پزشکی و روانی گواهی و با اشاره به اتهام تلویزیون تصاویر از مرد, آلمانی, Redaktionsnetzwerk گزارش شده است.

ادامه مطلب: انگیزه های نژادپرستانه مشکوک پشت defacement از NSU مراسم یادبود قربانیان

به این دلیل که دادگاه به طول انجامید تا زمانی که وکیل در زمان بخشی در مذاکرات متعدد و با توجه به تحت تعقیب بود برای بازپرداخت هزینه های سفر و دست و پیشرفت در جلسه هزینه. اما اتهام تقلب شد نشان داد زمانی که دادگاه احضار Meral کسکین به نظر می رسد در فرد است.

از €211,000 در هزینه های او تنها گفت: به بازپرداخت حدود 1500 €به خزانه دولت است.

در علاوه بر این به اتهامات مربوط به NSU حمله وکیل نیز به اتهام در ارتباط با the2010 Loveparade فاجعه در دویسبورگ دیدم که 21 نفر توسط خفگی و صدها نفر دیگر مجروح شدند.

وکیل متهم شده است ناموفق در تلاش برای نشان دادن یک ادعا قربانی این حادثه است. قربانی در سوال وجود داشته است اما هیچ پرونده پزشکی وجود داشته است با اشاره به آسیب های مربوط به این رویداد است.

ادامه مطلب: دادگاه آلمان با توقف عاشق رژه های آزمایشی بدون اعتقادات

اگر به جرم او می تواند جریمه یا حبس تا پنج سال به گفته یک سخنگوی دادگاه. دادگاه نیز تعیین خواهد کرد که آیا متهم خواهد بود قادر به ادامه کار به عنوان یک وکیل.

lc/rc (dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول