آلمانی نرخ بیکاری لبه تا در ماه ژوئن میلیون ها نفر در کردند

آمار رسمی نشان می دهد که آلمان نرخ بیکاری علامت بالاتر در ماه ژوئن

برلین — در آلمان نرخ بیکاری علامت بالاتر در ماه ژوئن و ارقام رسمی حاکی از یکشنبه اما ساکت شد و آهسته تر از قبل دو ماه و استفاده گسترده از دولت حمایت کوتاه مدت برنامه کار نگه داشته و زیان کار کردن.

این تعدیل نشده نرخ بیکاری تیتر رای در آلمان افزایش یافت به 6.2% از 6.1 درصد در ماه مه. آن را تا بیش از یک درصد از ماه مارس که در آن ایستاده بود در 5.1%. فدرال کار آژانس گفت که 2.85 میلیون نفر ثبت نام کرده بودند به عنوان بیکار — 40,000 بیشتر از مه و 637,000 بیش از یک سال پیش از آن.

در فصلی تنظیم شرایط بیکاری بود تا 6.4% از 6.3 درصد در ماه مه. که نرخ بیکاری در 5 ٪ در ماه مارس است.

افزایش بیکاری در آلمان و جاهای دیگر در اروپا شده است متوسط با استانداردهای بین المللی به دلیل کارفرمایان در حال ساخت استفاده سنگین از کوتاه زمان کار برنامه های است که اجازه می دهد تا آنها را برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد در حالی که آنها در انتظار بار بهتر است.

در آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا کارگری آژانس پرداخت حداقل 60 ٪ از حقوق و دستمزد کارکنان که در کاهش و یا به صفر ساعت.

این آژانس گفت: این پرداخت برای 6.83 میلیون نفر در آوریل ترین ماه اخیر که این ارقام است. که در مقایسه با 2.49 میلیون در اسفند ماه هنگامی که همه گیر آمار آلمان و فقط 133,000 در ماه فوریه است. آلمان 83 میلیون نفر جمعیت.

آلمان شروع به کاهش coronavirus محدودیت در اواخر ماه آوریل و این روند تا به سرعت جمع آوری پس اما محدودیت های بسیاری هنوز باقی مانده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>