آلمانی, وزیر کشور به پرونده شکایت کیفری علیه پلیس زباله’ روزنامه نگار

پس از یک آلمانی روزانه منتشر طنز مقاله نشان می دهد پلیس باید پرتاب در محل های دفن زباله وزیر کشور گفت: پرونده شکایت کیفری.

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer یکشنبه اعلام کرد که او را به راه اندازی یک شکایت کیفری به روزنامه Tageszeitung (معمولا به عنوان تاز) پس از آن منتشر شده یک ستون انتقاد از پلیس.

Seehofer اشاره به ضد خشونت های پلیس در اشتوتگارت در شنبه شب به عنوان یک مثال چرا چنین لفاظی باید در پایین ترک خورده.

“فردا من را ثبت شکایت کیفری به عنوان وزیر کشور در برابر نویس به دلیل غیر قابل بیان مقاله در تاز در مورد پلیس گفت:” روزنامه آلمانی بیلد am Sonntag.

“عدم مهار در زبان به ناچار منجر به عدم مهار در اعمال و به افراط خشونت فقط به عنوان ما در اشتوتگارت. ما را قبول نمی کند این دیگر هیچ” او اضافه شده است.

Seehofer عضو CSU های باواریا, خواهر, حزب آنگلا مرکل صدر اعظم محافظه کار دموکرات مسیحی.

مقاله, در, سوال, شد, منتشر شده در ژوئن 15 با تیتر “همه پلیس ها berufsunfähig (ناتوان از کار)” — یک بازی در یک شعار استفاده شده توسط گروه در اعتراض به خشونت پلیس — توسط مقاله نویس هنگامه Yaghoobirafah.

این مقاله مورد بحث استدلال برای لغو پلیس و پیشنهاد کرد که از آنها “زباله مردم” آنها به جای آن می تواند “پرتاب در محل های دفن زباله.”

تاز editor-in-chief باربارا Junge با صدور بیانیه ای تاسف برای این ستون در هفته بعد و پس از آن با دریافت یک شماره از شکایت. او توضیح داد که آن را به عنوان “طنز.”

بیشتر بخوانید: آلمان به راه اندازی مطالعه کاوش نژادپرستی در میان پلیس

چرا مقاله منتشر شده ؟ ؟ ؟

به عنوان تظاهرات جاروب جهان پس از قتل پلیس غیر مسلح سیاه جورج فلوید در مینیاپولیس بسیاری از فعالان خواستار نیروهای پلیس به defunded. در ستون Yaghoobirafah تکرار مشابه تماس در آلمان است.

این حادثه در اشتوتگارت در شنبه شب به نظر می رسد برای شروع زمانی که پلیس تحریک مواد مخدر بررسی شد و سپس با حمله به 500 نفر است. هیچ انگیزه هنوز رسما اعلام شد.

Seehofer در انتظار یک اعلام رسمی در روز دوشنبه.

بیشتر بخوانید: آلمان مبارزات خود را به صورت خود نژادپرستی پلیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>