سازمان اطلاعات آلمان نمی تواند جاسوسی خارجی در خارج از آلمان

دادگاه قانون اساسی آلمان حکومت می کرد که روز سه شنبه برای نظارت بر ترافیک اینترنت از اتباع خارجی در خارج از کشور توسط BND سازمان اطلاعات تا حدودی نقض قانون اساسی است.

چندین روزنامه نگاران خارجی و همچنین روزنامه نگاران در آلمان’ اتحادیه های کارگری و سازمان های غیر دولتی گزارشگران بدون مرز در حال نصب یک چالش قانونی به آخرین اصلاحیه به BND قانون که از مجموعه آنچه در آلمان سرویس اطلاعات خارجی این BND می تواند و نمی تواند انجام دهد.

در سال 2017 به طور موثر اصلاح قانونی چه BND انجام شده بود به هر حال: نظارت بر ارتباطات از راه دور در هر نقطه از جهان صرف نظر از سوء ظن است.

در طول یک جلسه در ماه ژانویه Helge براون آنگلا مرکل رئیس ستاد استدلال کرده بود که نظارت بر ارتباطات حیاتی برای جلوگیری از حمله نظامی آلمان در خارج از کشور. او افزود که BND قانون شامل “حفاظت جامع و اقدامات کنترل” است که منحصر به فرد است.

کلید حقوقی سوال بود که آیا اتباع خارجی در دیگر کشورهای تحت پوشش در آلمان قانون اساسی شناخته شده به عنوان قانون اساسی که حفاظت از حقوق بشر از جمله ماده 10 قانون حفظ حریم خصوصی از مکاتبات و ارتباطات است.

ادامه مطلب: چگونه سازمان سیا و BND در جاسوسی از رهبران جهان

یکی از بزرگترین نقاط تبادل اینترنت در جهان, دویچه تجاری اینترنت ارز (DE-CIX) واقع شده است در فرانکفورت.

بیشتر به دنبال…

برو اینجا برای اخبار بیشتر در آلمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>