آلمانی صنعت نیازمند یارانه برای سوخت های فسیلی اتومبیل

آلمان خودروسازان خواستار فروش تخفیف جدید بنزین و دیزل اتومبیل. این لابی قدرتمند شده است تا حمایت خود تماس توسط دولت premiers و گروه های صنعت.

آلمان برترین های صنعت بدن در روز یکشنبه به نام برای فروش یارانه ها در اتومبیل های الکتریکی به توان توسعه یافته برای سوخت فسیلی-وسایل نقلیه.

دیتر Kempf رئیس فدراسیون صنایع آلمان (BDI) ساخته شده تقاضا در Welt am Sonntag روزنامه.

آلمان قدرتمند-اما-تلاش خودروسازان را خواستار شده است برای گسترش یارانه ها در اتومبیل های الکتریکی در یک پیشنهاد برای تقویت مواضع خود در طول coronavirus ناشی از بحران اقتصادی است.

“با در نظر گرفتن بحران آن را حس می کند را به شما معرفی خرید بیشتر پاداش برای حداقل 12 ماه در علاوه بر این به محیط زیست, حق بیمه, ارائه شده است که این حق بیمه است که بخشی از یک میان بخشی از رویکرد” Kempf گفت.

Kempf گفت: توسعه مبتنی بر سرمایه گذاری و حفاظت از آب و هوا. “بنابراین آن را حس می کند کامل به همچنین ترویج وسایل نقلیه مدرن و کارآمد موتورهای احتراق در این زمینه اگر این اتفاق نمی رقیق موجود انگیزه برای تحرک الکتریکی,” او گفت:.

تخفیف در حال حاضر در دسترس برای خرید صرفا برقی و خودروهای هیبریدی.

ادامه مطلب: به عنوان Dieselgate رسوایی وسیعتر خواهد شد و آلمان در نهایت مقابله با حمل و نقل انتشار ؟

خودروسازان شده اند تا حمایت خود را از خواسته های به ایالات باواریا, نیدرزاکسن و بادن-وورتمبرگ, که در آن تولید کنندگان BMW, VW و دایملر مستقر هستند.

دولتی باواریا برتر مارکوس Söder گفت: Welt: “این غیر قابل قبول است که فرانسه صرف €8 میلیارد دلار در خودرو ارتقاء و ما صرف €9 میلیارد دلار در لوفت هانزا — اما هیچ چیز برای قلب اقتصاد ما. خواهد بود که یک سیاست صنعتی اشتباه است.”

“آن را کمک به حفاظت از آب و هوا و اقتصاد است. ما در حال بدست گرفتن اتومبیل های قدیمی از بازار و جایگزینی آنها را با آخرین نسل از وسایل نقلیه پاک,” او اضافه شده است.

آلمان خودروسازان شد مسئول Dieselgate رسوایی که در آن آنها عمدا تبانی برای پنهان کردن غیر قانونی از تولیدات جدید خودرو دیزل.

اقتصادی و نشست

روز سه شنبه رهبران ائتلاف حاکم خواهد شد بحث در مورد یک بسته محرک اقتصادی که در نظر گرفته شده است برای بازگرداندن اقتصاد آلمان. با توجه به بیلد روزنامه بسته شود انتظار می رود که ارزش بین €75 و €80 میلیارد دلار است.

به بیرون درز برنامه نشان داد هیچ برنامه اضافی برای یارانه.

کارستن Linnemann رئیس pro-کسب و کار گرا در اروپا CDU و خواهر حزب CSU گفت که اگر این تماس موفق شد آن خواهد بود “یک مثال از اینکه چگونه یک لابی ادعا میکند خود را در آلمان.”

رالف Brinkhaus مجلس, رهبر گروه از CDU/CSU گفت که او نیز مخالف آن — اما که فشار از شرکت های اتحادیه های کارگری و دولت هنرپیشه ی برجسته ی قابل توجهی بود.

آلمانی شورای کارشناسان اقتصادی در میان دیگران است صحبت کردن در برابر جدید یارانه ها.

aw/روپیه (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>