آلمانی تفنگ باشگاه دفع راست AfD

با آگهی ها و کمک های مالی مشکوک راست AfD شده است تلاش برای تاخت و تاز به آلمان سنتی تیراندازی باشگاه است. یک انجمن است که موضع و مبارزه برای دفاع از بینایی خود را از “خانه است.”

محل باشگاه وانجمن سنت Sebastianus تیراندازی برادری در Poppelsdorf ممکن است اما آن را سخت به دست زادگاه غرور سرشار از دیوار.

پلاک و غنائم با نقوش از کلیسای محلی پوشش دیواره های محل باشگاه وانجمن است که جمع کردن یک خیابان شلوغ در این محله از غرب آلمان در شهر بن.

چند اعضای جلو سفارشی کت با باشگاه لوگو به عنوان آنها سر به متوسط محدوده عکسبرداری در پشت در اتاق راه رفتن گذشته یک عکس بر روی دیوار از یک کودک در برزیل آموزش و پرورش که در حال حاضر اسپانسر شده از طرف باشگاه.

“ما تیراندازی محدوده باز است برای همه و نه فقط AfD,” دیتر Spilles سر از باشگاه می گوید DW.

ادامه مطلب: کنترل اسلحه و در اختیار داشتن سلاح گرم در آلمان

این باشگاه در شهر بن است که بخشی از انجمن تاریخی, آلمانی, تیراندازی اخوت (BHDS) — یک سازمان کاتولیک که شامل 1,300 تیراندازی باشگاه های واقع در درجه اول در غرب آلمان است. باشگاه مانند اینها مهره های اصلی در بسیاری از آلمانی شهرها اغلب مسئول برگزاری جشنواره های محلی و مسابقات تیراندازی.

سنت و تاریخ هستند که استخوان کانون — که به همین دلیل اعضای ویژه افتخار BHDS شعار: “Für Glaube, Sitte und Heimat” یا “برای ایمان سفارشی و میهن.”

اما این شعار به خصوص “میهن” بخشی است که تحت تهدید از تخصیص بودجه از راست جایگزین برای آلمان (AfD) ،

A wall displaying trophies at the St. Sebastianus shooting fraternity in Bonn, Germany (DW/H. Kaschel)

دیوارهای سنت Sebastianus تیراندازی برادری در بن را Poppelsdorf محله یک نمایش محلی غرور

تفنگ باشگاه های هدفمند توسط AfD

امیل Vogt سر از BHDS است که برخی از 400,000 عضو شده و صدور هشدار برای ماه مورد AfD تلاش برای نفوذ به تیراندازی باشگاه است.

در طول این انجمن سالانه اعضای جلسه در مارس 8, Vogt به شدت انتقاد AfD را “تخصیص بودجه تلاش” و فاصله کاتولیک سازمان از راست.

“برای انجمن ما من ایستاده سیاسی بی طرفی و می خواهم برای جلوگیری از که حتی این تصور ناشی می شود که یک رابطه نزدیک بین تیراندازی باشگاه و AfD,” Vogt گفت: DW در یک مصاحبه تلفنی.

در هفته های اخیر به BHDS پرچم مشکوک کمک مالی ارائه می دهد از زندگی مردم در کشورهای که در آن وجود ندارد هر محلی BHDS باشگاه محلی فصل Vogt گفت: DW.

ادامه مطلب: راهنمای مبتدی به آلمان تیراندازی جشنواره

Emil Vogt, the head of the Association of Historic German Shooting Fraternities (BHDS) (Tobias Herbst)

امیل Vogt رئیس انجمن تاریخی, آلمانی, تیراندازی اخوت (BHDS) به شدت فواصل سازمان هایی از AfD را راست سیاست

پس از انجام برخی از حفر این ارتباط کشف شده است که این کمک مالی ناشی از سابق AfD مدیر کمپین که گفت که او می خواست برای حمایت از این گروه خیریه کار با خانقاه و مراقبت تسکینی — اما بلافاصله پرسید: اگر این گروه مسائل اهدای رسید.

“البته ما قطع تماس” Vogt می گوید و اضافه کرد که اهدا شد به احتمال زیاد تلاش AfD به انجام آسیب به marksman انجمن شهرت است که بارها و بارها صحبت کردن در برابر راست.

“این AfD می تواند پس از آن می گویند: ‘بینید ؟ اگر آن را در مورد پول و سپس آنها را با کمال میل قبول کمک های مالی.'”

او افزود که این مقدار از پول است که ارائه شده بود “مقدار بالاتر از پول است که در محدوده نرمال” از معمول خود را کمک.

در پایان سال گذشته BHDS فرستاده شد یک بروشور از AfD انتقاد از تغییرات به آلمان قوانین کنترل اسلحه. در بروشور این AfD ارائه شده به عنوان یک سیاسی لابی گروه به نمایندگی از باشگاه تیراندازی و شکار انجمن. DW رسیده به AfD نظر است اما هنوز برای دریافت پاسخ.

‘این یک ورزش است و نه سیاسی و ماده”

در gun club در شهر بن Spilles و اعضای دیگر می گویند که تا کنون هیچ کس در AfD در تماس است و آنها را — اما اگر آنها به انجام آنها خواهد بود ،

“این یک ورزش است و نه سیاسی موضوع” Spilles می گوید. “اگر چه هر باشگاه به پول نیاز آنها به آن نیاز نیست از AfD.”

او اذعان می کند که آنها باشگاه ها مجاز نیست بپرسید که آیا کسی که عضو یک حزب سیاسی است و یکی هرگز نمی توانید مطمئن باشید که اگر یک عضو جدید به انگیزه های نهان. هنوز هم بسیاری در این باشگاه می گویند که آنها خواهد بود بلافاصله با احتیاط از هر عضو جدید که شروع به حمایت راست اعتقادات.

آخیم Lubbers یک 78 ساله که فقط به پایان رسید عمل خود را دور در محدوده عکسبرداری می گوید که راست حامیان نخواهد متناسب با فضای در باشگاه.

“اگر شما در حال تحقیر افراد دیگر شما نمی تواند خوب عضو یک باشگاه تیر اندازی,” Lubbers می گوید.

Dieter Spilles, the head of the shooting club, stands at the the St. Sebastianus Schützenbruderschaft Poppelsdorf in Bonn, Germany (DW/R. Staudenmaier)

“اگر چه هر باشگاه به پول نیاز آنها به آن نیاز نیست از AfD می گوید:” دیتر Spilles سر از محلی gun club در بن

مبارزه برای “Heimat’

تفنگ باشگاه هستند به خصوص پرشور در مورد حفاظت از مفهوم Heimat از تخصیص بودجه توسط راست.

عبارت است دشوار برای ترجمه اما تقریبا به مقدار ترکیبی از خانه و میهن احساس تعلق و منطقه ای و یا محلی هویت. برای دهه کلمه در نظر گرفته شد تابو در جامعه آلمان به دلیل استفاده از آن توسط نازی ها.

با ظهور راست پوپولیسم و تلاش احزاب دیگر برای مشاهده این اصطلاح بیشتر مثبت به مقابله با AfD — Heimat دیده است یک تجدید حیات در سیاست آلمان.

“مفهوم ما از Heimat بسیار گسترده تر از AfD مفهوم Heimat,” Vogt می گوید. “صفحه اصلی تعریف شده است و توسط منبع ملیت و رنگ پوست یا دین است.”

ادامه مطلب: ‘Heimat’ می یابد مراجعت به وطن یامحل تحصیل در سیاست آلمان

در محل باشگاه وانجمن در بن, اعضای, سراسر اتاق chimed در خود تعاریف اصطلاح اعم از: “هر جا که پای خود را زیر میز” به “که در آن شما احساس راحتی می کند.”

Spilles لبخند می زند و می گوید: “شما فقط باید برای پیوستن به یک باشگاه تیر اندازی — و سپس شما می دانید آنچه Heimat است. چون Heimat است هر کجا که شما تعلق دارند.”

کلاوس Opitz شده است که یک عضو از باشگاه به مدت 20 سال می گوید که AfD است اقدام به استفاده از این اصطلاح برای خفه کردن مردم به جای آنها را در.

“همه همکاران چیزی مثبت با Heimat. بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند” Opitz تاکید می کند. “این یک اصطلاح مثبت و اگر شما از آن استفاده کنید و می گویند:” بله ما می خواهیم برای حفاظت از میهن ” یا “ما در حال تاخت و تاز کردن توسط خارجی ها” و غيره — این البته polemic.”

Air rifle pellets sit on top of shooting target papers at the St. Sebastianus marksmens' association in Poppelsdorf, Bonn, Germany

تفنگ اعضای باشگاه تاکید کرد که وظیفه اصلی آنها این است که برای آموزش افراد در رشته هدف تیراندازی — مسئولیت آنها را به آرامی

راست پیشنهاد برای وسط

آگهی ها و کمک های مالی به انجمن تیراندازی بخشی از یک بزرگتر AfD استراتژی به راست بیشتر خوش طعم برای کسانی که بیشتر در میانه طیف سیاسی و تلاش برای تراز خود را با در آلمان جامعه مدنی است.

در سال گذشته AfD رهبران حزب بنا به گزارش امضا کردن بر روی یک داخلی استراتژی کاغذ ترسیم برنامه به بصورتی پایدار و محکم ایجاد حزب به عنوان یک به طور منظم و ثابت در سیاست آلمان.

با توجه به گزارش های رسانه ها در این مقاله به طور خاص به نام اعضا برای رسیدن به سازمانهای سنتی مانند شکار و تیراندازی ورزشی انجمن ها و همچنین اسلحه باشگاه است. این باشگاه تمایل به تکیه محافظه کار ساخت آن احتمالا آسان تر برای متقاعد کردن کاربران برای گوش دادن به راست پلت فرم.

“استراتژی بخشی از یک مارس به وسط — نه به خود را بیشتر در حد متوسط اما به جلو و در مرکز به سمت راست” یوهانس Hillje سیاسی و مشاور ارتباطات نوشت و در آن Tagespiegel روزنامه در ماه نوامبر هنگامی که کاغذ را نشان داد.

پس اخیر افراطی جناح راست حملات در آلمان به ویژه نژادپرستانه تیراندازی در هاناو که در آن یک تیرانداز کشته شدن نه نفر و مادرش با نگرانی بالا در مورد امکان راست نفوذ تفنگ باشگاه است.

“وظیفه ما به عنوان یک انجمن مسیحی است بنابراین به وضوح ایستادن به یک حزب است که هیچ ربطی به ارزش های مسیحی از عشق همسایه خود را تحمل و احترام” Vogt گفت: DW.

“مقاومت در برابر راست باید از جامعه ما در حال ارسال یک سیگنال روشن است.”

دویچه وله هلنا Kaschel کمک گزارش.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>