دولت آلمان میزبان coronavirus همه گیر hackathon

برنامه نویسان صرف تعطیلات آخر هفته به دنبال وسایل الکترونیکی به گسترش اطلاعات و آهسته گسترش COVID-19. این پروژه در نظر گرفته مفید پس از دولت آلمان دو روز hackathon را دریافت رسمی پشتیبان گیری.

حدود 28000 نفر شرکت کننده در دولت آلمان #WirVsVirus (ما در مقابل. Virus) hackathon. “ما دمیده پس از اولین 3,000 امضا” آنا Hupperth (در تصویر) که دسته ارتباطات برای این پروژه گفت: DW.

مدل برای این تلاش برای پیدا کردن راه حل های دیجیتال در جهانی مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس یک رویداد مشابه در استونی. “من و همکارانم متوجه شده است که بسیاری از ایده ها بودند که از آلمان” Hupperth گفت. “و hackathon ایجاد یک فضای دیجیتال برای کسانی که در حال حاضر مشغول تلاش برای پیدا کردن راه حل های هوشمند برای بحران کنونی است.”

از مارس 20 تا 22 شرکت کنندگان صرف 48 ساعت کار در مجموع 1500 طرح های پیشنهادی برای برخورد با COVID-19 بیماری همه گیر. از این 20 — از جمله یک پلت فرم آنلاین برای استفاده از پرینتر 3D و وب سایت ها به منظور هماهنگی و تدارکات و پیدا کردن فرصت های شغلی برای افرادی که در حال حاضر نمی تواند گزارش به کار گرفته شده در مالی پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب: Coronavirus بر ضرورت به پل شکاف دیجیتالی

کمک آلمانی ها در خارج از کشور

لورنز Schneidmadel توسعه ایده خود را با همکاران از ویتنام که در آن او زندگی می کردند به یک سال و نیم کار کردن برای یک شرکت است که کمک می کند تا تسهیل مطالعه در آلمان است. 25 ساله گفت: DW که او و همکارانش تا به حال تبدیل شدن به آگاهی از شیوع این بیماری در ماه ژانویه اما زمانی که او اطلاع, دوستان, در, آلمان, آنها, خار این بیماری به عنوان بی ضرر شبیه به آنفولانزا.

ادامه مطلب: آیا coronavirus معنی شکست برای راه اندازی?

Schneidmadel گفت: او به تازگی خواسته می شود تا از قرار دادن در لیست ایمیل برای سفارت آلمان در شهر هو چی مین که در آن او زندگی می کند. “ناگهان من تعداد زیادی از ایمیل با اطلاعات مربوطه مانند آن بيمارستان در شهر هو چی مین برآورده استانداردهای بین المللی,” او گفت:.

او متوجه شده بود که آن را ممکن است برای مشاهده ایمیل های قبلی ارسال شده توسط سفارت. اتباع آلمان زندگی در ویتنام نیز نبودند گرفتن سایر اطلاعات مهم Schneidmadel گفت. در طول hackathon, او و تیم طراحی و توسعه یک نمونه اولیه برای یک برنامه به بسته نرم افزاری شکستن به روز رسانی اخبار از سفارت و اجازه می دهد آلمانی ها در خارج از کشور به طور فعال در برقراری ارتباط با مقامات و چیزی که در بیشتر اهمیت همانطور که مقامات سعی کنید به مسافران در بازگشت به خانه.

اجرای به نظر می رسد یک راه ، “ما هنوز هیچ پاسخ رسمی از وزارت امور خارجه گفت:” لورا Chiesa زندگی می کند که در برلین کار می کرد و با Schneidmadel در این پروژه است. “سریعترین راه برای دریافت نورد خواهد بود برای سفارتخانه ها شامل ما را در لیست های پستی خود را.” او گفت که اجازه می دهد این تیم به تغذیه اطلاعات مربوطه را مستقیم به برنامه. که نیاز به حمایت رسمی از وزارت امور خارجه به عنوان سفارتخانه ها نمي تواند به طور مستقل.

بیشتر بخوانید: نگرانی اتحادیه اروپا افزایش خصمانه تصاحب شرکت های بزرگ در طول همه گیر

راه حل برای آفریقا

ماتیاس Schnippe که با این نسخهها کار به عنوان یک توسعه هماهنگ کننده با استفاده از hackathon به منظور توسعه یک پروژه است که باعث می شود استفاده از زیرساخت های موجود است. Schnippe و تیم خود را ایجاد یک نمونه اولیه برای یک خط تلفن است که به طور خودکار دریافت اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس به مردم آفریقا که عدم دسترسی به اینترنت و یا به عنوان خوانده شده نیست.

ادامه مطلب: بیماری ویروسی تئوری های توطئه

“در حال حاضر بسیاری از اطلاعات است که با تمرکز بر پیشگیری و چگونه به طور موثر جلوگیری از گسترش ویروس” Schnippe گفت: DW. “اما ما می تواند به سرعت تغییر محتوای یک ویروس شروع به گسترش. که در آن نقطه, مردم, خواهد دریافت اطلاعات در مورد که در آن آنها می توانند به درمان است.”

Schnippe گفت: شرکت در حال حاضر قرارداد با مخابرات در سراسر آفریقا. “مهم ترین چیز این است که به همکاری نزدیک با مقامات محلی به منظور خیاط محتوا برای حمایت از وضعیت محلی,” او گفت:. محتوا خواهد بود ارائه شده در چندین زبان و Schnippe گفت: این پلت فرم را تبدیل به طور فزاینده مهم است که این ویروس گسترش در سراسر آفریقا.

ادامه مطلب: چه آينده تصور کنید که برای پست-همه گیر ،

بسته بندی اطلاعات

Jan ریدل و یک گروه از دوستان و همکلاسی های سابق خود را از آن مطالعات چهارم یک نمونه اولیه برای یک “دیجیتال اتاق انتظار” خیاط ساخته شده برای استفاده داخلی در آلمان است. “هیچ یک از ما می تواند در حال حاضر” ریدل گفت: “ما به همه می خواستم به کار در پیدا کردن یک راه حل برای این مشکل است.”

ریدل گفت: این پروژه طراحی شده برای بسته نرم افزاری اطلاعات در مورد ویروس — اعم از شناخت علائم به درک آنچه انتظار می رود در طول بازیابی. “ما متوجه شده است که تمام اطلاعات در خارج وجود دارد,” او گفت: “اما این گسترش در سراسر یک دسته از سیستم عامل های مختلف.” ریدل گفت که او و همکارانش نمی خواهد نیاز به هر گونه تامین مالی از آنجا که آنها در حال کار بر روی این پروژه در وقت آزاد خود را. او گفت: بسیاری از کسانی که مشغول به کار تمام وقت به عنوان برنامه نویسان کامپیوتر.

برخی از پروژه های منتخب به احتمال زیاد به دریافت کمک های مالی. “ما در حال حاضر در مذاکرات با دولت فدرال” Hupperth گفت: “و ما نیز استفاده از crowdfunding.”

Hupperth گفت: بیشترین پروژه در مراحل اولیه خود و اضافه کرد که او و دیگر سازمان را با هدف شناسایی بیشتر نیاز دارد. برای مثال او گفت: هیچ یک از 1500 پروژه های مشغول به کار در طول اولیه hackathon بود خطاب به افزایش خشونت خانگی در طول مستندات. که او گفت: یک موضوع است که سازمان به فوریت می خواهید به آدرس.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>