آلمانی راست ‘ترور همراه’ ملاقات در WhatsApp: گزارش

ادعا اعضای شبکه ترور دستگیر شده در آلمان در هفته گذشته نام خود را “هسته سخت” و بنا به گزارش ها تا به حال لینک با یک فنلاندی راست ، یک خانه ساخته شده و پراکنده تفنگ داشت در طول حملات.

یک گروه از اتباع آلمان با تشکیل یک “ترور همراه” که به آنها لقب “Der harte کرن” (به آلمانی برای “هسته سخت”) ، Welt am Sonntag روزنامه گزارش روز یکشنبه.

دادستان ها می گویند مردان می خواستم به علت “شرایط شبیه به جنگ داخلی” با “توطئه هنوز مشخص نیست حملات علیه سیاستمداران پناهندگی پناهجویان و مسلمانان است.”

مقامات بازداشت 12 تن را در یک سری از حملات در چند آلمانی متحده در روز جمعه. آلمان فدرال دادگاه عدالت بالاترین دادگاه جنایی در این کشور دستور داد که مردان در روز شنبه به باقی می ماند در زندان در حالی که تحقیقات همچنان ادامه دارد.

چهار نفر از بازداشت شدگان مظنون هستند از تشکیل یک جناح راست سازمان تروریستی و هشت از حمایت و پشتیبانی خود را از جمله بودجه تامین سلاح و یا همکاری در هر ترور توطئه.

A policeman walks behind a suspect in Karlsruhe (picture-alliance/dpa/U. Deck)

مظنون شدند و به همراه پلیس به آلمان بالاترین دادگاه جنایی

یکی مشکوک از دست رفته

Welt am Sonntag گزارش داد که مردان معرفی شد از طریق Facebook-متعلق به سرویس پیام WhatsApp با اتهام اعضای تشکیل دهنده این سازمان در ماه سپتامبر سال گذشته است. یک مرد اعتقاد بر این بود که بخشی از این گروه اما او بزرگ باقی می ماند.

با توجه به مقاله محققان همچنین کشف ارتباط با گروه های افراطی سربازان از Odin که تاسیس شد در فنلاند در سال 2015 میان اتحادیه اروپا پناهنده بحران است.

در حالی که اطلاعات رسمی باقی می ماند کمیاب, رسانه های محلی همچنین گزارش داد که پلیس سلاح در حالی که یورش مجموع 13 خوابگاه در سراسر شش آلمانی متحده در روز جمعه. این سلاح ها شامل یک اصطلاح اسلم تفنگ یک خانه ساخته شده از پراکنده تفنگ شبیه به یک متعلق به ضد سامی مسلح که در تلاش برای حمله به کنیسه در هاله اکتبر گذشته و به جای آن دو تن کشته عابران.

راست خشونت یک نگرانی رو به رشد در آلمان است. در ماه ژوئن گذشته ارشد منطقه ای رسمی والتر Lübcke ضرب گلوله کشته شد که گفته می شود توسط یک شناخته شده راست افراطی.

dj/mm (AP, AFP ساعت و epd)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>