آلمانی راست گروه برنامه ریزی مسجد حملات: دولت

دوازده مرد دستگیر شده در پلیس حمله هفته گذشته بر این باور هستند که تا به حال بتن برنامه ریزی برای حمله به مسلمانان در هنگام نماز یک سخنگوی دولت می گوید. دادستان ها می گویند آنها می خواستند برای ایجاد یک عمران-وضعیت جنگ.

تحقیقات از اعضای یک راست “ترور همراه” بازداشت شده در روز جمعه نشان داده اند که آنها برنامه ریزی شد “تکان دهنده” در مقیاس بزرگ حمله به مساجد در آلمان سخنگوی دولت گفت: در روز دوشنبه.

“این تکان دهنده نازل شده اینجا: که وجود دارد سلول های اینجا که به نظر می رسد تبدیل شده اند رادیکال در فضای کوتاه از زمان” گفت: وزارت کشور سخنگوی Björn Grünewälder. او گفت که در جریان وضعیت امنیتی, حمله به اماکن عبادت نمی تواند رد هر چند تهدید شد “انتزاعی است.”

در پاسخ به این گزارش در مردان ادعا نیت آنگلا مرکل سخنگوی تاکید کرد که آلمان کار می کنند برای حفظ حق مردم را به مذهب خود را بدون خطر است.

“این است که وظیفه دولت و البته از این دولت برای حفاظت از رایگان عمل از دین در این کشور بدون توجه به آنچه دین آن است” Steffen Seibert گفت.

بیشتر بخوانید: آلمان, آنگلا مرکل پاکستان به مبارزه با جناح راست افراطی و تروریسم

‘شبیه به جنگ داخلی’

این Welt am Sonntag روزنامه گزارش روز یکشنبه گروه از اتباع آلمان لقب همراه خود را “Der harte کرن” (به آلمانی برای “هسته سخت”),

دادستان ها می گویند مردان می خواستم به علت “شرایط شبیه به جنگ داخلی” با “توطئه هنوز مشخص نیست حملات علیه سیاستمداران پناهندگی پناهجویان و مسلمانان است.”

مقامات بازداشت 12 تن را در یک سری از حملات در چند آلمانی متحده در روز جمعه. آلمان فدرال دادگاه عدالت بالاترین دادگاه جنایی در این کشور دستور داد که مردان در روز شنبه به باقی می ماند در زندان در حالی که تحقیقات همچنان ادامه دارد.

چهار نفر از بازداشت شدگان مظنون هستند از تشکیل یک جناح راست سازمان تروریستی و هشت از حمایت و پشتیبانی خود را از جمله بودجه تامین سلاح و یا همکاری در هر ترور توطئه.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا راست افراطی سعی کنید استخدام از پلیس, ارتش

A policeman walks behind a suspect in Karlsruhe (picture-alliance/dpa/U. Deck)

مظنون شدند و به همراه پلیس به آلمان بالاترین دادگاه جنایی

یکی مشکوک از دست رفته

Welt am Sonntag گزارش داد که مردان معرفی شدند به یکدیگر از طریق Facebook-متعلق به سرویس پیام WhatsApp با اتهام اعضای تشکیل دهنده این سازمان در ماه سپتامبر سال گذشته است. یک مرد اعتقاد بر این بود که بخشی از این گروه اما او بزرگ باقی می ماند.

با توجه به مقاله محققان همچنین کشف ارتباط با گروه های افراطی سربازان از Odin که تاسیس شد در فنلاند در سال 2015 میان اتحادیه اروپا پناهنده بحران است.

در حالی که اطلاعات رسمی باقی می ماند کمیاب, رسانه های محلی همچنین گزارش داد که پلیس سلاح در حالی که یورش مجموع 13 خوابگاه در سراسر شش آلمانی متحده در روز جمعه. این سلاح ها شامل یک اصطلاح اسلم تفنگ یک خانه ساخته شده از پراکنده تفنگ شبیه به یک متعلق به ضد سامی مسلح که در تلاش برای حمله به کنیسه در هاله اکتبر گذشته و به جای آن دو تن کشته عابران.

راست خشونت یک نگرانی رو به رشد در آلمان است. در ماه ژوئن گذشته ارشد منطقه ای رسمی والتر Lübcke ضرب گلوله کشته شد که گفته می شود توسط یک شناخته شده راست افراطی.

tj,dj/mm (AP, AFP ساعت و epd)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>