آلمانی راست AfD رهبر حزب دست می دهد سیاسی ایمنی در فرار از پرداخت مالیات مورد

قانونگذاران آلمانی را محروم AfD رهبر حزب الکساندر Gauland از مصونیت پارلمانی امکان فرار از پرداخت مالیات تحقیقات علیه او را به ادامه. دادستان حمله به سیاستمدار آدرس در روز پنج شنبه.

یک عضو برجسته آلمان را راست جایگزین برای آلمان (AfD) در چهار شنبه از دست مصونیت پارلمانی به عنوان مقامات فدرال انجام حملات در این سیاستمدار آدرس بیش از اتهام فرار از پرداخت مالیات.

قانونگذاران آلمانی محروم AfD سیاستمدار الکساندر Gauland, 78, از مصونیت اعطا شده به او به عنوان یک نماینده مجلس در پاسخ به دادستان درخواست برای اجازه به انجام “جستجو و تشنج تصمیمات به دستور دادگاه.”

ادامه مطلب: AfD: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد آلمان و راست

دادستان عمومی روز پنجشنبه گفت که آدرس در فرانکفورت و براندنبورگ به حال انجام شده با منابع درون AfD که تایید سیاستمدار آپارتمان شخصی در پوتسدام شده بود جستجو کرد.

موارد متعدد علیه AfD سیاستمداران

سال گذشته دادستان شروع به بررسی Gauland این افتخاری رئیس و یکی از آن AfD را اعضای هیات موسس به دلیل “شخصی مالیات بر خطا است.”

به صورت مجزا از رسیدگی به همکار AfD مجلس آلیس Weidel است که به گفته پذیرش غیر قانونی یمن ،

Gauland مشخصات بالا شکل در AfD را در رتبه و کمک کرد تا آن را تبدیل به بزرگترین حزب مخالف در مجلس.

در اوایل این هفته سیاستمدار انتقاد ظاهرا خواب از طریق یک سخنرانی قبل از پارلمان آلمان توسط اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین پس از 75 سالگرد آزادسازی آشویتس.

kp/msh (AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>