آلمانی راست AfD در بحران

راست جایگزین برای آلمان (AfD) فرو بردن در پای صندوق های رای پس از لرزشی بیش از coronavirus مستند. در حال حاضر آن را پرتاب یکی از برجسته ترین خبر داد. است این عنوان برای یک سقوط ؟

آلمان موفق ترین پس از جنگ راست زده — تقسیم بیش از آن coronavirus استراتژی و پر از جنگ های داخلی — اما این بدان معنی نیست که زنده است یا مرده.

رهبری جایگزین برای آلمان (AfD) کاهش یافته است استعاری نارنجک دست به این حزب هفته گذشته با پرتاب کردن Andreas Kalbitz رهبر حزب در شرق ایالت براندنبورگ و یک عضو برجسته Der Flügel, (بال) به این جناح از حزب است که نشان دهنده بین 20 ٪ و 40 ٪ از اعضای.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد آلمان و راست AfD

براندنبورگ, حزب, در ضمن باقی مانده وفادار به Kalbitz رای گیری روز دوشنبه به نگه داشتن او را در AfD گروه پارلمانی.

در این جلسه که در آن تصمیم به اخراج او هفته گذشته شده اند باید متمرد با رای برابر ، حتی حزب بالاترین رتبه بندی ارقام تقسیم شدند: co-leader آلیس Weidel و مجلس رهبر الکساندر Gauland هر دو رای به حفظ Kalbitz در هیئت مدیره که به معنای دیگر co-رهبر یورگ Meuthen فقط موفق به نیروی حرکت خود را از طریق.

انداختن توپ در تظاهرات مستند

این داخلی کینه نمی آید در یک زمان خوب برای AfD است که تلاش برای ایجاد یک موقعیت در coronavirus بیماری همه گیر. در هفته های اخیر از آن کاهش یافته است در برخی از نظر سنجی های ملی به زیر 10 درصد.

در اوایل ماه مارس این AfD خواستار آن شدند که دولت بسته آلمان در مرزهای ملی با برخی از سیاستمداران گاهی اوقات تلاش برای سرزنش شیوع ویروس در مهاجران.

در حال حاضر این حزب در حال حاضر دور به پریدن از روی coattails ضد قفل شد. AfD حامیان شده اند قابل توجه حضور در چنین رویدادی و در یک Facebook پست منتشر شده در شنبه Meuthen را محکوم کرد راه کسانی که انتقاد مستند اقدامات در حال اخراج به عنوان “تاج-منکران و تکذیب کنندگان.”

فلوریان Hartleb یک دانشمند علوم سیاسی و متخصص در راست پوپولیسم و گفت: “نمی دانم دقیقا چه چیزی برای انجام با coronavirus.”

“آنها پشتیبانی این دوره از آنجلا مرکل در پارلمان در حال حاضر آنها در واقع شروع به مقاومت در برابر” او گفت: DW.

ادامه مطلب: همه گیر پوپولیسم — آلمان می بیند افزایش در تئوری های توطئه

اما رونالد Gläser سخنگوی AfD در برلین اصرار شده است “چیزی شبیه به یک آوانگارد” برای آلمان. “در پایان ماه فوریه آغاز ماه مارس ما به نام به مرز تعطیلی و گفت: ماسک های مورد نیاز ارائه می شود و دولت شد و گفت: “آه ما لازم نیست کسانی که به آنها کمک نمی کند به هر حال’,” او گفت: DW.

“البته ما در امان است بدتر از آن این است که چرا حزب معطوف به تماس برای اطلاعات بیشتر شل شدن اقدامات” گفت: Gläser. “ما به خصوص حمایت از حق برگزاری تظاهرات سیاسی. ما در میانهی شب به نام از مردم در اعتراض به این معنا که ما 100 ٪ در توافق با همه خواسته اما بسیاری از نگرانی از معترضان توجیه هستند.”

نازی یا نه ؟

این Kalbitz امر بر AfD معضل: آن قدرت پایه در آلمان شرقی که در آن AfD کرده و به جای سابق کمونیست ها به عنوان یک صدای اعتراض و تمرد در برابر سیاست های جریان اصلی. در ایالت تورینگن در کشور زاکسن و زاکسن-آنهالت در AfD دست آورد حدود 25 درصد آرا در آخرین انتخابات کشور.

این AfD قوی تر است در براندنبورگ کم جمعیت دولت را احاطه کرده است که برلین از تقریبا در هر نقطه دیگری است. Kalbitz خود زد یک کمپین موفق در انتخابات سال گذشته وجود دارد و مصرف یک چهارم رای دهندگان. او هنوز رای گیری در 20% از یک ماه پیش ساخت AfD دوم-قوی ترین حزب در دولت است.

در کاهش ؟

این یک معضل چندساله برای AfD: تا چه حد باید آن را به جای آن افراطی پایه — در حال حاضر در اطراف محور سرسخت و قدرتمند Thuringian رهبر Björn Höcke — در حالی که دور موجب ترس بیشتر میانه رو محافظه کار رای دهندگان آن اشتیاق? فلوریان Hartleb گفت: DW بال نفوذ است که هنوز هم, حتی اگر آن دستور داده شد به طور رسمی منحل بعد از اداره فدرال برای حفاظت از قانون اساسی قرار داده و این گروه در آن افراطی فهرست پیگیریهای.

به عنوان Hartleb با اشاره به, نگاهی به نظرات در AfD را Facebook گروه نشان می دهد که Meuthen تبدیل به یک دشمن برای بسیاری از AfD حامیان. “رادیکال در حزب باید یک بت — که Höcke. آنها یک شهید — این است که آقای Kalbitz — و آنها را به یک دشمن آقای Meuthen” گفت: Hartleb. “ما فقط صحبت کردن در مورد غرب و شرق ما در حال صحبت کردن در مورد یک شکاف در درون حزب. مناقشه در مورد خیلی بیشتر از آقای Kalbitz.”

AfD از بنیانگذاران Gauland علنا دفاع Höcke اصرار سال گذشته که بحث سابق معلم تاریخ از غرب آلمان شد “در مرکز این حزب است.” Höcke خود را شکست داد تا به تلاش های قبلی برای بیرون راندن او از حزب.

“حزب واقعا مرتبط با آن خبر داد. Höcke won’t give up” گفت: Hartleb. “من فکر می کنم آن را بیشتر احتمال دارد که Meuthen استعفا داد و رادیکال را و وجود خواهد داشت یک تقسیم می شود.”

الگوی آشنا است در AfD کوتاه تاریخچه نسبتا متوسط رهبران مانند برند Lucke و سپس Frauke Petry به طور مداوم در حال سقوط خود را بیشتر آشکارا ملی بانوان است ،

با این وجود با این تاریخچه از سوار کردن رسوایی Hartleb فکر نمی کند که این بحران را AfD پایین. “آنها بیش از حد قوی در آلمان شرقی که در آن آنها عمیقا ریشه در جامعه,” او گفت:. “من یک کاهش در غرب شاید اما من نمی بینم که آن را بیش از برای AfD.”

برو اینجا برای پیدا کردن چه چیز دیگری در جریان است در آلمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>