آلمان اتحادیه اروپا نماینده مجلس استعفا بیش از نئو نازی ها گذشته

مارتین ابزار buschmann از جناح چپ حمایت از حیوانات حزب اتحاد عذرخواهی ذیل آیات او یک بار بود یک عضو از ملی گرایان افراطی آلمان NPD ، او در ابتدا به رد اتهامات.

یک نماینده مجلس در پارلمان اروپا استعفا داد و از بدن دور-بلوک چپ در روز سه شنبه پس از اخباری است که او تا به حال یک بار شده است یک عضو از نئو نازی ها دموکراتیک ملی (NPD) ،

مارتین ابزار buschmann, 49, یک عضو از حاشیه حمایت از حیوانات, پارتی, اعتراف کرد که او پیوست NPD “25 سال پیش” از آنجا که او تا به حال “حال سقوط در عشق با یک زن” که عضو شد.

با توجه به یک روزنامه محلی در نزدیکی هامبورگ حومه که در آن ابزار buschmann رشد تا Kreiszeitung-Wochenblatt, ابزار buschmann بود NPD عضو از سال 1992 تا سال 1996 زمانی که او استعفا داد. این مقاله بیشتر متهم ابزار buschmann از ابتدا در تلاش برای سرپوش گذاشتن او روابط به نئو نازی ها گفته وکیل او به حال اول انکار کرد که نماینده مجلس بود یک عضو — تا زمانی که آنها دریافت مکاتبات به جای بحث معنای اصطلاح “فعال” یکی از شرکت کنندگان.

ابزار buschmann تبدیل به جناح چپ باعث می شود پس از خروج از NPD داشتن یک عضو کوچک از حیوانات حمایت حزب از سال 2009. قبل از اعتراف به گذشته خود او گفته بود Kreiszeitung-Wochenblatt که او سیاسی با مخالفت خود را با LPT فارماکولوژی آزمایشگاهی در هامبورگ که دریافت کرده است تکرار انتقاد خود را غیرانسانی از حیوانات آزمایشگاهی.

نوشتن در Facebook صفحه ابزار buschmann گفت که او تا به حال نشده است به خصوص سرسخت عضو NPD اما که او در بر داشت آن را “دشوار است به مقاومت در برابر پویایی گروه” بود و داوطلب به انجام چندین حزب شغل.

او عذرخواهی کرد برای گذشته خود “هیچ چیز به من disgusts بیش از نژادپرستی و یهودی ستیزی فاشیسم و یا تبعیض از هر نوع.”

اروپا ایالات چپ سبز نوردیک چپ در پارلمان اروپا در بیانیه ای گفت که آن را “نا امید در نقض اعتماد که متعهد شده است” و حال توافق با ابزار buschmann تمایل به استعفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>