آلمانی COVID-19 شیوع ترسیم به رستوران

حداقل 10 نفر آلوده شده اند با COVID-19 زیر یک مهمانی خصوصی در یک رستوران در روستایی در شمال آلمان. مقامات بهداشتی می گویند شواهدی وجود دارد که بهداشت و فاصله دستورالعمل نمی شد دنبال کرد.

مقامات بهداشت در دولت آلمان نیدرزاکسن گفت: آنها در حال بررسی است COVID-19 شیوع این هفته پیش بینی کرد به یک رستوران که در آن مردم گفته شکست خورده به دنبال بهداشت و فاصله مقررات.

مقامات گفت: حداقل 10 نفر از جمله رستوران صاحب آلوده شدند با COVID-19 در روستایی شهرداری Moormerland در آلمان غربی منطقه ساحلی شرق Frisia. هیچ یک از موارد گزارش شده به عنوان جدی است.

ادامه مطلب: آلمانی رستوران بازگشایی با همه گیر اقدامات در محل

در مه 15 “Alte Scheune” رستوران شد جشن بازگشایی پس از یک سال از بازسازی.

رستوران صاحب گفت: روزنامه های محلی Ostfriesen-Zeitung که او دعوت کرده بود حدود 40 نفر بود که کمک کرد با نوسازی به رستوران و مناسبت نبود یک حزب بلکه یک “اجرای آزمون” برای خود و تیم خود را قبل از بازگشایی ،

دست دادن و بدون ماسک

با این حال, نیدرزاکسن, وزیر بهداشت, Carola Reimann گفت: روز شنبه که “گریز از عفونت در محل بود با توجه به نرمال رستوران مراجعه کنید. به جای یک مهمانی خصوصی ظاهرا جشن وجود دارد.”

لیر منطقه مشاور ماتیاس Groote گفت که “از اطلاعات ما وجود دارد نشانه آن است که coronavirus قوانین ممکن است نقض شده است در شب 15 مه.”

رسانه های آلمان NDR گزارش اظهارات از مهمانان آن شب با استناد به نقض مانند مردم تکان دادن دست و نه با پوشیدن ماسک و نادیده گرفتن حداقل فاصله 2 متر (7 فوت) بين مهمانان.

مقامات بهداشت گفت که حدود 70 نفر شده اند که در تماس با کسانی که آلوده هستند در حال حاضر در قرنطینه و تست های بیشتر در حال حاضر در حال انجام است.

COVID-19 و ‘هنوز هم در اینجا’

مالک را حفظ کرده است که فاصله و قوانین بهداشتی قرار گرفتند و این که مردم می توانند آلوده شده است قبل یا بعد از شب 15 مه. وی افزود: او بسته شده است رستوران اما برنامه های بازگشایی پس از قرنطینه است در ژوئن 4 و “تمام آزمون بیرون آمده و منفی است.”

وزیر بهداشت Reimann گفت که مردم نیاز به باقی می ماند “بسیار هوشیار به مخاطره نمی اندازد که پیشرفت قبلی هفته” در حالی که تاکید بر این که COVID-19 است “هنوز هم در اینجا” و مردم نیاز به “وضعیت را به طور جدی” و “به دنبال فاصله و اقدامات بهداشتی.”

ادامه مطلب: نظر — Coronavirus تئوری های توطئه در افزایش

نیدرزاکسن مجاز رستوران ها برای بازگشایی, on May 11 پایین تر تحت اشغال و دقیق بهداشت و فاصله دستورالعمل.

wmr/rc (dpa NDR)

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>