دادگاه های آلمان بگویید عید پاک churchgoers نه در این سال

حقوقی مناقصه توسط churchgoers به نادیده گرفتن آلمان-گسترده و همه گیر ممنوعیت تجمعات عید پاک شامل اخراج شده اند توسط دو دادگاه. کاتولیک و پروتستان سر اصرار عبادت به ماندن ‘مسئولانه’ در انزوا.

دادگاه های اداری در برلین و Hesse را رد مخالف کاتولیک churchgoers مشتاق به جمع آوری در عید پاک — با وجود همه گیر ممنوعیت تجمعات به سرعت گسترش ویروسی از Sars-CoV-2.

احكام قانونی باعث یادآوری از رهبران آلمان کاتولیک و کلیساهای پروتستان که دولت همه گیر تنگی معرفی اواسط ماه مارس باقی مانده بیش از عید پاک است.

پروتستان سر هاینریش بدفورد-Strom گفت: صرفه جویی در زندگی با کاهش عفونت بود “اصل راهنما.” محافظه کار کاتولیک اسقف رودولف Voderholzer خواسته مخالفان اگر آنها “واقعا می خواستم برای افزایش ویروس گسترش یابد؟”

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus پاسخ: جدا کردن واقعیت از داستان

“تلویزیونی کلیسای خدمات livestreams یا تلفن نماز عید پاک پیام نمی تواند متوقف شود” اضافه شده بدفورد-Strom.

برلین دادگاه اداری روز سه شنبه رد اضطراری برنامه از یک شاخه از یک کاتولیک جماعت که می خواستم یک سرویس محدود به 50 نفر است.

برلین coronavirus کنترل فرمان را نقض نمی کند, مذهبی, آزادی, قضات حکومت.

قبلا اداری دادگاه ها در حس و زاکسن اعلام کرده بود همه گیر ممنوعیت تجمعات به عنوان حلال و در Hesse مورد را رد کرد و تنها کاتولیک نرم افزار.

در روز سه شنبه قانون اساسی فقیه هورست جلو گفت دوسلدورف را Rheinische Post روزنامه که ممنوعیت کلیسا بود “بسیار مشکل ساز است.”

او پیشنهاد کرد به طور گسترده ای فاصله pews و گردان خدمات. بسیاری از مردم نیاز به حمایت معنوی; خدمات آنلاین شد “نه واقعا یک جایگزین” گفت: جلو.

پروتستان و بازنشسته مجری تلویزیون پیتر Hahne متهم پروتستان رهبران عجله ماه گذشته به اطاعت از مقامات سکولار.

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus محدودیت های مسافرتی: آنچه شما باید بدانید

“تهیه و نگهداری نوشیدنی فروشگاه باز کلیسا نیست. که آیا شما می خواهید به توضیح است که گفت:” Hahne گفتن Neue Osnabrücker Zeitung روزنامه که مجاز به حضور فیزیکی خدمات زده در “هسته ای” از کلیسا عمل.

این Hesse-Nassau اسقف پروتستان جمهور Volker یونگ رد Hahne سخن گفتن را به عنوان “غیر مسئولانه” اظهار churchgoers ماند دیگر هم از خریداران.

سرب virologist در آلمان همه گیر مشورتی موسسه کخ رابرت توماس مرتن گفت: کاتولیک KNA news agency: “عفونت می تواند تنها از مطالعه خارج شدند در این فضا [کلیسا] هنگامی که خدمات مذهبی انجام نمی گیرد.”

ipj/dr (KNA, epd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>