دادگاه آلمان می گوید تسلا می تواند سقوط درختان در محل جدید کارخانه

دادگاهی در آلمان حکم داده است که پاکسازی درختان از سایت تسلا, Inc.’s اولین ماشین الکتریکی کارخانه در اروپا می توانید پیش بروید و چند روز پس از آن با صدور دستور موقت توقف کارهای مقدماتی

برلین — دادگاهی در آلمان حکم داده است که پاکسازی درختان از سایت تسلا, Inc.’s اولین ماشین الکتریکی کارخانه در اروپا می توانید پیش بروید و چند روز پس از آن با صدور دستور موقت توقف کارهای مقدماتی.

بالا دادگاه اداری در برلین-براندنبورگ منطقه حکومت در اواخر روز پنجشنبه که مقامات تا به حال شده است در حقوق خود را به روشن راه را برای شروع کار.

دادگاه صادر کرده است یک دستور در آخر هفته گذشته به آن زمان را در نظر بگیرید که بعد از یک گروه زیست محیطی به چالش کشیده پایین تر حکم دادگاه که تسلا می توانید پیش بروید و با قطع درختان است. ریزی نهایی برای تصویب این کارخانه هنوز به اعطا می شود.

این شرکت می خواهد برای شروع تولید 150,000 اتومبیل های برقی از یک سال از اواسط سال 2021 با برنامه ای برای افزایش این تعداد به نیم میلیون در سال.

پالو آلتو در کالیفرنیا بر اساس تسلا اعلام کرد در ماه نوامبر است که آن را تا به حال تصمیم به ساخت آن در اروپا کارخانه در برلین منطقه است. برنامه ریزی شده در سایت در Gruenheide فقط در شرق پایتخت در براندنبورگ دولت است.

آلمان اصلی لابی کسب و کار, گروه, فدراسیون صنایع آلمان روز جمعه با استقبال از آخرین تصمیم دادگاه. هولگر Loesch یک مقام ارشد با توصیف آن به عنوان “یک سیگنال مهم برای آلمان به عنوان یک سایت برای سرمایه گذاری است.”

به نام او به صورت گسترده بحث در مورد برنامه ریزی و مراحل تصویب در آلمان “که در طول سال ها توسعه یافته به یک مانع جدی برای سرمایه گذاری است.”

وزیر اقتصاد پیتر Altmaier گفت: آخرین دادگاه “یک سیگنال خوب برای حفاظت از محیط زیست و شغل و آینده فن آوری.” او گفت: او همچنین امیدوار است برای تشدید بحث در مورد چگونه برای سرعت بخشیدن به برنامه ریزی روش.

“روشن شده به همه ما است که ما تنها یک احتمال با جمله پروژه های مهم در دراز مدت اگر ما در رسیدن به تصمیم گیری در زمان مناسب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>