دادگاه آلمان معکوس دریای بالتیک, ساحل, ممنوعیت

مکلنبورگ-فورپومن در دولت گفت: این امر نه چالش حاکم اجازه می دهد ساکنان به بازدید از سواحل و جزایر. اما دولت رهبر پیوست یک گروه کر از مقامات درخواست ساکنان خانه بمانند.

ساکنان آلمان شرقی ایالت مکلنبورگ-فورپومن اجازه خواهد داشت برای رفتن در روز سفر به سواحل و دریای بالتیک سلیمان پس از یک دادگاه دولت تحمیل ممنوعیت اواخر روز پنج شنبه.

گردشگران از دیگر کشورهای فدرال در آلمان, اما, هنوز ممنوع از بازدید از سواحل و جزایر حداقل تا مارس 19.

حاکم می آید به عنوان بهار آب و هوا آغاز شده است و در آلمان و فقط یک روز قبل از عید پاک تعطیلات آخر هفته که می تواند جلب بسیاری به سرمایه گذاری در خارج.

حتی اگر COVID-19 ارائه استثنایی وضعیت دادگاه متوجه شد که دولت ممنوعیت نمایندگی نامتناسب تجاوز در آزادی شخصی نقض یک حق اساسی است.

علاوه بر این, آن را در بر داشت که محدودیت لازم نیست با توجه به این واقعیت است که ممنوعیت خارجی و گردشگران داخلی باز خواهد بود تا بیشتر فضاهای عمومی به ساکنان.

دولت برتر مانوئلا Schwesig گفت: مکلنبورگ-فورپومن در دولت محترم تصمیم دادگاه و نه به چالش کشیدن آن.

ادامه مطلب: گردشگری در آلمان — می توانید آن را همزیستی با coronavirus?

اما او رهبری یک گروه کر محلی و منطقه ای مقامات از احزاب مختلف درخواست ساکنان خانه بمانند و خودداری از سفر در سراسر کشور.

مقامات همچنین التماس کرد با مردم به خودداری از بازدید از خانواده خود را در طول تعطیلات عید پاک در تلاش برای نگه داشتن coronavirus عفونت کم است.

در حال حاضر, مکلنبورگ-فورپومن به شمارش برخی از 586 COVID-19 عفونت و مرگ و میر 11. این دومین کمترین تعداد از عفونت و مرگ و میر میان آلمان متحده پس از برمن.

اما مکلنبورگ-فورپومن در این دریاچه ها و سواحل در عرض دو ساعت رانندگی فاصله از هامبورگ که ثبت نام بیش از 3000 موارد است.

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus محدودیت های مسافرتی: آنچه شما باید بدانید

jcg/dr (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>