آلمانی محافظه کار رهبر را رد قدرت های مقابله با سبزی

Markus Söder باواریا دولت برتر و پتانسیل محافظه کار مدعی برای صدراعظم حکومت را یک ائتلاف با حزب سبز. اما او به همان اندازه داغدار در مورد راست جایگزین برای آلمان (AfD).

رهبر آنجلا مرکل باواریا متحدان مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) است را رد کرد آلمان سودای سبز.

صحبت کردن خشن جمعیت در یک چادر آبجو در پاساو باواریا در چهارشنبه دولتی باواریا برتر مارکوس Söder نشان داد او مصمم به برگزاری یک مرکز خط راست با وجود کاهش ائتلاف گزینه برای آلمان محافظه کاران است.

Söder برای برخی از پتانسیل صدراعظم نامزد برای “Union” دیرینه اتحاد بین مرکل دموکرات مسیحی (CDU) و CSU گفت: “من خوشحال هستم به آغوش درختان است اما تنها چیزی که من را در آغوش.”

این هتاک و بلاغت بود و به نوعی برای یک به اصطلاح “سیاسی چهارشنبه” سخنرانی جنوب آلمان پیش لنت رایگان برای همه زمانی که سیاستمداران آدرس مست, پارتی, جمع آوری و استفاده از زبان واضح تر برای توصیف خود و رقبای سیاسی.

“هستند [Greens] واقعا ستاره های جدید؟” “آنها واقعا انجام همه چیز بهتر است ؟ آنها واقعا می تواند راه رفتن بر روی آب چیست ؟ … مطمئن شوید که ما می توانیم اعتراف آنها جذاب آنها نگاه خوب است. [سبز رهبران حزب] آقای Habeck و خانم Baerbock به میزان قابل توجهی بهتر است به دنبال از SPD رهبران. اما این که مشکل نیست. فقط عینی. می گوید: همسر من است.”

بیشتر بخوانید: چهارشنبه — آلمان روز برای آبجو و سیاسی توهین

یک مرکز جدید

نظرسنجی اعداد نشان می دهد وجود دارد این است که دیگر اکثریت در آلمان برای یک میانه رو دولت ائتلاف به CDU/CSU با سوسیال دموکرات (SPD) در حالی که این سبزی به طور سنتی زیست اما اتخاذ یک مرکز-چپ موضع را ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در مراکز شهری در سال های اخیر انتخابات منطقه ای است.

با SPD با تکیه بیشتر به سمت چپ تحت رهبری جدید از Saskia Esken و نوربرت والتر-Borjans شده است وجود دارد برخی از گمانه زنی ها در مورد امکان ائتلاف بین پست-مرکل CDU و سبزها پس از انتخابات بعدی برنامه ریزی برای سقوط 2021.

با وجود این سیاسی جدید چشم انداز Söder سرسختانه گیر به محافظه کار حمله به خطوط سبز: سبز صدراعظم او گفت می دهد آلمانی ها “ممنوعیت و موعظه” و همچنین مالیات های بالاتر بیشتر بدهی دولت و ممنوعیت های جدید سیستم های گرمایشی و همچنین خلع ید. این ادعای او را به مقدار “سبز سوسیالیسم و ما نمی خواهد انجام دهد.”

در همان زمان Söder محفوظ خشم برای راست جایگزین برای آلمان (AfD) یک پوپولیستی ملی نیروی ساخته شده است که در برخی از جاده ها در مناطق روستايی. “اگر ما مراقب این سم براون خواهد چکه کردن و حتی بیشتر و سم دموکراتیک ما زمین آب است.”

آلمان چشم انداز سیاسی متزلزل شد تا در اوایل Februarywhen نرم افزار-کسب و کار رایگان دموکرات انتخاب شد دولت برتر از تورینگن توسط دولت و مجلس با حمایت از CDU و AfD نمایندگان مجلس.

این Thuringian AfD بود و خود را بدنام چرا که رهبر آن Björn Höcke در نظر گرفته شده است رئیس شکل در اکثر هاردکور nativist شعبه AfD به اصطلاح “بال.” یک دادگاه آلمان در حال حاضر حکومت که به نام Höcke یک “فاشیست” بود نه افترا آمیز.

“چرا ما از نظر قانونی مجاز به تماس با آقای Höcke نازی دوستان عزیز من?” Söder خواسته جمعیت است. “از آنجا که او یکی است!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>