شهروند آلمانی آزاد در زندانی مبادله می گوید ایران

این مرد آلمانی شده بود محکوم به سه سال زندان برای عکس گرفتن از “حساس مکان است.” او آزاد شد و پس از مقامات آلمانی منتشر شد یک شهروند ایرانی می خواستم در آمریکا به اتهام نقض تحریم.

یک شهروند آلمانی در خدمت سه سال حکم زندان در ایران منتشر شده است به عنوان بخشی از یک زندانی مبادله دستگاه قضایی ایران اعلام کرد.

مرد رد و بدل شد برای احمد خلیل, یک ایرانی برگزار شد در آلمان به اتهام نقض تحریم های آمریکا گفت: ایران و سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی. خلیل دستگیر شده بود در یک درخواست از واشنگتن شد و موضوع را به استرداد به آمریکا ،

“ما اصرار داشت که اولین شهروند ایرانی باید برای بازگشت به خانه … سپس شهروند آلمانی شد اجازه خروج از ایران در دوشنبه” اسماعیلی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تهران.

“ما اعلام کرد که ما آماده برای (آزادی) این ملی آلمان… به شرط این که آنها (آلمانی ها) استرداد نیست ما شهروند به امریکا است.”

دولت آلمان را بلافاصله نظر ظاهری زندانی مبادله.

بیشتر بخوانید: ما محقق منتشر شده در ایران زندانی دانشمند ایرانی دربند در زندان تعویض

خلیل اجازه داده شد به خانه پرواز روز یکشنبه با وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف که تا به حال شده است با حضور در یک کنفرانس امنیتی در مونیخ.

برای آزادی از شهروندان فرانسوی

اسماعیلی گفت: مرد آلمانی بود “دستگیر شد (یک) در حالی که پیش و محکوم به سه سال زندان برای گرفتن عکس از اماکن حساس.”

ده ها تن از اتباع خارجی و دوگانه شهروندان بازداشت شده توسط ایران پاسداران — بسیاری از آنها را به اتهام جاسوسی است.

دو فرانسوی دانشگاهیان که برگزار شده است در ایران از ماه ژوئن به دلیل صورت دادگاه ماه آینده اسماعیلی گفت. فرانسه خواستار فرانسوی-ایرانی دانشگاهی فریبا Adelkhah و فرانسوی همکار رولاند Marchal منتشر خواهد شد اما در تهران رد کرده است تماس بگیرید به عنوان دخالت خارجی.

بیشتر بخوانید: ایران اعدام ‘دفاع پیمانکار بیش از جاسوسی برای سازمان سیا

در ماه دسامبر مقامات ایرانی منتشر چینی-آمریکایی Xiyue وانگ دستگیر شد و در سال 2016 و به اتهام جاسوسی. در بازگشت ما را آزاد زندانی دانشمند ایرانی مسعود سلیمانی.

تنش میان تهران و واشنگتن را spiraled پس از 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده 2015 ایران و reimposed یک سری از مخرب تحریم ها بر ایران است.

nm/stb (AFP ایسنا)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>