آلمانی کاردینال کاتولیک باعث خشم با نازی ها مقایسه

یک کاردینال باعث شده ناراحت تشبیه آلمانی کلیسا اصلاحات در مذاکرات در حال وقوع در این هفته با ظهور هیتلر به قدرت است. روحانی و دیگر محافظه کاران می گویند غیر روحانی کلیسا کلیسایی می تواند به تضعیف پاپ آموزه.

وجود دارد نصب خشم در روز چهارشنبه بیش از کاردینال گرهارد لودویگ مولر را اخراج “Synodal مسیر” ایران به عنوان یک “خودکشی فرایند” شبیه به سال 1933.

مذاکرات مربوط به اسقف آلمانی و غیر روحانی کاتولیک آغاز شده در فرانکفورت در هفته گذشته و شد به اجرا در-و-خاموش برای ماه می باشد.

بیشتر بخوانید: آلمان زنان کاتولیک مرحله تحریم بیش از فقدان اصلاحات

این synodic فرایند در نظر گرفته شده است به آدرس طولانی نهفته اعتراض توسط گروه از جمله KDFB کاتولیک آلمانی زنان فدراسیون. آن است که با تمرکز بر روی تماس های گسترده برای پایان دادن به تجرد ایجاد وزارتخانه زنان بحث و رسوم جنسی و رسوایی بیش از روحانی سوء استفاده از کودکان زیر سن قانونی.

Frankfurt am Main | Erste Versammlung des Synodalen Wegs (picture-alliance/dpa/A. Arnold)

فرانکفورت ژانویه 30 سال 2020: Demonstating به عنوان synodal مجلس آغاز شد

با این حال مولر ناودان 230-عضو کاتولیک کنفرانس که موکول در روز شنبه به عنوان “خود منصوب مجمع که مجاز است از طرف خدا و نه مردم آن است که قرار است به نمایندگی.” او متهم به شرکت کنندگان که مایل به فسخ آنچه که او نامیده می شوند, “قانون اساسی کلیسا از حق الهی است.”

“این مثل این است که این وضعیت زمانی که قانون اساسی وایمار لغو شد با فعال کردن قانون” مولر گفته بود قوس راست کانادا پورتال LifeSiteNews روز دوشنبه با اشاره به قانون تصویب شده در مارس 24, سال 1933 که سمان 12 سال از حکومت نازی ها.

بحث در ‘مسموم’

یسوعیون برند Hagenkord سابق ارشد واتیکان رادیو روزنامه نگار و یک کلید synodic شکل چهار متهم مولر از “عمد مسمومیت هر گونه بحث” و برگزاری نمایشگاه “هیچ ایده” در طول تاریخ در مورد این عمل را قادر می سازد که هیتلر استفاده می شود برای گریز از نظارت پارلمانی و فرمان دیکتاتوری ،

Hagenkord گفت: مولر استفاده از نازی ها اشاره بازمی گردد مسیحیان علیه مسلمانان. او گفت: آن را نه یک عمل محافظه کار حفاظت از سنت اما “مخرب است.”

Radio Vatikan Bernd Hagenkord (picture-alliance/dpa/Radio Vatikan)

Hagenkord led رادیو واتیکان زبان آلمانی تیم

مولر اظهارات “بسیار بسیار خارج از محل” است و نه مفید اضافه شده وورتسبورگ اسقف فرانتس یونگ تاکید بر این که روند تنظیم شده است تا با اسقف و ZdK کمیته مرکزی کاتولیک آلمان. داشتن ساخته شده است که تصمیم گیری با هم یونگ گفت: “یکی باید به آن پایبند باشید.”

ZdK رئیس جمهور توماس استرنبرگ توصیف مولر سخنان را به عنوان “دور از زندگی” و علیه “بزرگ تطابق میان کاتولیک وفادار و اکثریت بزرگی از اسقفی شرکت برادران [اسقف].”

مولر که قبلا اسقف رگنسبورگ در بایرن — و از سال 2012 تا سال 2017 و رئیس واتیکان قدرتمند جماعت از ایمان است که در میان برخی از پنج محافظه کاران بودند که در سمت چپ پشت پا در کلیسایی را باز بحث از کنفرانس روش.

رویه قوانین آن را سخت تر برای محافظه کارانه اسقف برای جلوگیری از حرکات و نیاز به زنان اکثریت برای هر تصمیم به ادامه. مولر و متحدان او بودند outvoted.

این اسقف های کاتولیک کنفرانس شامل officeholders در 27 bishoprics در آلمان است.

کاردینال راینر ماریا Woelki در کلیسای جامع کلن احضار در ژانویه 6 هشدار داد در برابر آنچه که او نامیده می شوند “خنثی” کلیسا. صفت مورد استفاده قرار گرفت برای توصیف گذشته نازی ها خرد کردن آزادی بیان و کثرت گرایی.

حتی قبل از کنفرانس مولر تا به حال توصیف آن به عنوان یک “نقص تولد” ناشی از “سیاسی سوء تفاهم است.” او گفت: قدرت در کلیسا می تواند دموکراتیک محدود و آن تعالیم انجیلی می تواند “تعریف و یا حتی تعبیر.”

MdB Maria Flachsbarth CDU (picture-alliance/NurPhoto/B. Zawrzel)

‘شانس بزرگ برای کاتولیک تجدید می گوید Flachsbarth

که هیچ چیز دیگر از “پوپولیسم و کلامی جهل مولر اظهار داشت.

زمان برای ‘مرد-تعیین کلیسا’

همچنین وجود مخالفت مولر سخنان از KDFB خود را.

“زمان مرد-تعیین کلیسای کاتولیک تمام شده” اصرار KDFB برلین شعبه جمهور باربارا جان در سخنان اجرا شده توسط Catholic news agency KNA Wednessday.

این KDFB فدرال جمهور ماریا Flachsbarth خواست کاتولیک آلمان به نمایش Synodic مسیر به عنوان یک “فرصت بزرگ” که در آن هر یک از زن در کنار مردان, درمان خواهد بود به عنوان یک “شباهت خدا.”

ipj/rc (KNA, اطلاع رسانی پیوند داده ها, dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>