مقامات آلمانی و سیاستمداران تقسیم در نقاب برقع بان

سیاستمداران در سراسر خطوط حزب معتقدند که نقاب و برقع در خارج از محل در مدارس و دانشگاه ها. برخی از ترس که ممنوعیت می تواند مانع ادغام در جامعه آلمان.

وجود دارد تعداد بسیار کمی از زنان و دختران در آلمان حجاب کامل چهره حجاب مانند نقاب یا برقع — به احتمال زیاد صرف دو رقمی. اخیر حکم صادره توسط دادگاه هامبورگ اما برانگیخته بحث شدید با تعجب جلو خطوط: فمینیست حداقل بخشی از خود را در همان سمت به عنوان سیاسی راست-کنار. و آلمان و حزب سبز است به خصوص در تقسیم این مسئله است.

به تازگی هامبورگ دادگاه حمایت مورد یک دانش آموز ، با توجه به حکم او 16-year-old daughter مجاز به پوشیدن نقاب در کلاس. مدرسه اقتدار تا به حال اقدام به ممنوعیت او از پوشیدن لباس در طول درس. حجاب مانند نقاب و برقع پوشش یک زن تمام صورت و گاهی حتی چشم.

در حکم قضات در خصوص استناد دختر “حق بی قید و شرط حمایت از آزادی او از دین است.” محدود کردن که آزادی آنها اضافه شده بود تنها مجاز بر اساس قانونی که در حال حاضر وجود ندارد در هامبورگ آموزش و پرورش شد.

قوانین آموزش و پرورش در سطح دولت

پس, آلمانی, آموزش, قوانین ساخته شده در سطح دولت آن است تا هر کشور تنها به ارائه قوانین خاص خود را دارد برای مدارس و دانشگاه ها. نیدرزاکسن آموزش قوانین شده است تصریح پس از سال 2017 است که “زن و مرد دانشجویان مجاز هستند به میزان قابل توجهی مانع ارتباط با کسانی که در زندگی در مدرسه با استفاده از رفتار یا لباس است.” این قانون شکنان کامل چهره شدهاند. به طور مشابه, دانش آموزان در بایرن باید “نه پوشش چهره خود را به جز زمانی که این نیاز توسط قوانین مدرسه.”

وجود قوانین و مقررات در سطح فدرال هم — به عنوان مثال زن مقامات فدرال و سربازان زن مجاز به پوشش چهره خود را زمانی که آنها در وظیفه. اعضای عمومی باید نه فصل کامل-حجاب چهره زمانی که آنها یک ماشین رانندگی کنید. نیز نقاب و برقع باید برداشته شود که مقامات بررسی یک هویت است.

بر خلاف در بلژیک و فرانسه و هلند و اتریش و دانمارک و آلمان هیچ کلی ممنوعیت پوشیدن کامل چهره حجاب در

ادامه مطلب: ‘ممنوعیت برقع’ در سراسر اروپا

A pedestrian in Austria wearing a headscarf speaks with two police officers (picture-alliance/dpa/APA/B. Gindl)

اتریش ممنوع است, حجاب کامل با چهره حجاب در

بستن راه گریز قانونی

هامبورگ را در دولت های ساخته شده از سوسیال دموکرات (SPD) و سبزی را در حال حاضر تلاش برای بستن شکاف در شهر-دولت مدرسه قانون است. روابط Rabe این سناتور مسئول هامبورگ مدارس در حال حاضر اعلام کرد قریب الوقوع ممنوعیت کامل چهره حجاب: “در مدرسه معلمان و همچنین دانش آموزان باید, باز, بدون مانع صورت می شود. این تنها راهی است که مدارس و کلاس ها می توانید عملکرد,” او گفت:.

هامبورگ معاون شهردار Katharina Fegebank از حزب سبز موافق است. “از برقع و نقاب برای من سمبل ظلم و ستم” او گفت:. موقعیت خود را نیز مربوط به پیش از تاریخ 23 فوریه هامبورگ انتخابات است. با توجه به آخرین نظر سنجی سبزها هستند و تنها کمی کمتر محبوب تر از SPD — که به معنی Fegebank می کند باید یک شانس برای برنده شدن در این دولت شهر را در پست بالا. احزاب مخالف در هامبورگ پارلمان از حزب دموکرات مسیحی (CDU) به دموکرات آزاد (FDP) و راست AfD همچنین حمایت از ممنوعیت niqabs و burqas از کلاس های درس.

دیگر آلمانی متحده به دنبال کت و شلوار. در جنوب غربی ایالت بادن-وورتمبرگ است که توسط اداره یک ائتلاف سبزها و حزب دموکرات مسیحی وزیر فرهنگ سوزان Eisenmann (CDU) نیز اعلام کرد ممنوعیت حجاب از طریق تنظیمات به مدارس قانون است. “آموزش مبتنی بر ارتباطات باز که همچنین آشکار خود را از طریق حرکات و حالات چهره است. تحت پوشش صورت مانع از چنین ارتباطات باز.”

بیشتر بخوانید: پاکستانی تقسیم اجباری burqas برای زنان

آزادی مذهب او افزود: تا به حال محدودیت های آن اگر معلمان و دانش آموزان بودند “دیگر قادر به معنای واقعی کلمه به نگاه در هر یک از دیگر مواجه است.” بادن-وورتمبرگ دولت برتر Winfried Kretschmann (سبزها) موافقت کرد: “من باور دارم که در یک جامعه باز مردم باید نشان دادن چهره خود را.”

ممنوعیت معکوس?

در سبز اردوگاه چنین اظهارات روشن داشته باشد اما در مورد بحث بوده است. مانند همکار خود عضو حزب Fegebank در ایالت بادن-وورتمبرگ سبز رهبران حزب ساندرا Detzer و الیور Hildenbrand تماس با برقع و نقاب “سمبل ظلم و ستم”. به طور همزمان هر چند آنها را متهم, وزیر آموزش و پرورش سوزان Eisenmann از “به دنبال یک برنامه است که در نهایت تنها تقویت راست.”

A campaign poster of the German far-right AfD party (picture-alliance/dpa/W. Steinberg)

برخی استدلال می کنند ممنوعیت کامل چهره حجاب را تقویت راست در آلمان

Filiz Polat, مهاجرت, سیاست, سخنگوی سبزها’ مجلس معتقد است که این یکی از ویژگی های یک جامعه دموکراتیک است که مردم می توانند با پوشیدن نمادهای مذهبی و یا را انتخاب کنید برای انجام این کار است. در نظر او قانون اساسی اجازه نمی دهد که به صورت کلی ممنوع. در همین راستا همچنین قانون اساسی لازم است که آلمان نمی نوار مؤمن و مسلمانان را از دسترسی به آن سیستم آموزشی با اجرای ممنوعیت حجاب. سبزی’ گروه پارلمانی در یکی دیگر از شمال دولت آلمان, Schleswig-Holstein استدلال کرده بود در امتداد آن خطوط در دولت و مجلس قبل از رای گیری در برابر تمام صورت ممنوعیت حجاب در دانشگاه ها.

بیشتر بخوانید: عربستان زنان گام بر چهره حجاب در اعتراض آنلاین

خطر حاشیه نشینی

برنارد کمپن رئيس جمهور از انجمن از استادان دانشگاه و استادان (DHV) است به همان اندازه متفاوت مشاهده کنید. برای او آن است که از این سوال که زنان با پوشیدن کامل چهره و چادر و شرکت در سمینارها که معمولا از گروه های کوچک از مردم است. او هیچ چنین شرایطی با توجه به مخاطبان سخنرانی. آلمانی زرتشت’ Association (DPhV) در مقابل طرفداران ممنوعیت niqabs و burqas هر دو در مدارس و دانشگاه ها.

A woman in a burqa protests UK PM Boris Johnson's comments on the Islamic garment (picture-alliance/empics/J. Brady)

برای برخی از پوشیدن چهره حجاب یک مسئله شخصی; بسیاری از دیگران به سادگی مجبور به پوشیدن آن

تازه ترین گزارش خبرنگار Ates یک مبارز حقوق زنان و از بنیانگذاران لیبرال ابن رشد-گوته مسجد در برلین ترجیح می دهند, به خاطر صلح و آرامش در مدارس برای حذف همه مذهبی و ایدئولوژیک نمادها از کلاس های درس — نه تنها کسانی که با اشاره به اسلام است. اسلام محقق Riem Spielhaus در عین حال هشدار داد که حاشیه راندن کسانی که لباس burqas و niqabs بود که منجر به افراط گرایی از مسلمانان است. در عوض آنها باید دعوت به گفت و گو.

آن باقی مانده است یک واقعیت است که وجود دارد تعداد بسیار کمی از زنان در آلمان که لباس کامل چهره شدهاند. بنابراین آلمان دیگر شمال شهر-ایالت برمن به عنوان مثال می بیند هیچ دلیلی برای تغییر آن مدرسه شد. وجود دارد نه تنها مورد شناخته شده است با توجه به برمن مدرسه اقتدار — بنابراین هیچ نیاز به تغییر هر یک از قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>