باستان شناسان آلمانی از زیرخاک در اوردن عظیم ماموت تاسک

باستان شناسان در بایرن تا به حال شده است برای پیدا کردن باقی مانده از قرون وسطی شهرک زمانی که آنها تصادفا در سراسر یک مقدار قدیمی و بسیار نادر پیدا کنید. “کامل سکته مغزی شانس” یک کارشناس گفت: ماموت کشف.

باواریا مقامات اعلام کرد جمعه شب که باستان شناسان پیدا کرده بود غیر منتظره ای بزرگ, ice-age mammoth تاسک در طول حفاری .

این تاسک اندازه گیری تقریبا 2.5 متر (8 فوت) طول داشت شرقی شهر رگنسبورگ به عنوان باستان شناسان به دنبال باقی مانده از 15 قرن شهر بایرن را دفتر منطقه ای فرهنگی و تاریخی و حفاظت گفت: در آزادی مطبوعات.

“با آن 2.45 متر طول از جمله نوک دندان این تاسک است فوق العاده کامل پیدا کنید. مطلق سکته مغزی شانس” گفت: Gertrud Rössner سر از دولت زمین شناسی و فسیل شناسی پستانداران مجموعه است.

ادامه مطلب: سنگ-سن ‘آدامس’ نشان می دهد DNA انسان

ماموت در زندگی, بایرن, آلمان, ترین, جنوب, دولت, تا 20000 سال پیش. در آن است که معمولا برای ماموت باقی مانده است که باید کشف در بایرن اما پیدا کردن چنین طولانی و کامل تاسک بسیار نادر کشورمان …

تست نیاز به انجام به این نتیجه دقیق دوباره از تاسک. کارشناسان معتقدند ممکن است متعلق به یک رشد کامل گاو نر.

یکی دیگر از قطعه ای از یک استخوان پیدا شد در این نزدیکی هست هر چند معلوم بود که آیا آن را از همان حیوانی است.

ادامه مطلب: پر شور باستان شناسی پیدا شده است به احتمال زیاد آلمان قدیمی ترین کتابخانه

آب persevering قدرت

باواریا شناس Christoph Steinmann استدلال که هر دو استخوان شده بود غوطه ور در آب ، این را توضیح دهد که چرا لایه بیرونی دندان دست نخورده باقی مانده حتی اگر به جای آن مصرف مواد بود ترک خورده در طول زمان است. کرده بود خارج شده و در معرض هوا آن را هم پاشیده بلافاصله Steinmann اضافه شده است.

حفاری که در حال حاضر تکمیل شده یک چشمه زباله های باقی مانده فر و تکه ای از سفال قدمت آن به قرون وسطی است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>