آلمانی ماجراجو و فعال رودیگر Nehberg می میرد

یک نانوا توسط تجارت رودیگر Nehberg اقیانوس اطلس عبور بر روی یک قایق, مبارزه برای حقوق یانومامی مردم در آمازون و مبارزه علیه ختنه زنان در آفریقا و آسیا است.

آلمانی مانده و فعال برای مردمان بومی رودیگر Nehberg درگذشت در سن 84 خود و خانواده گفت: در روز جمعه.

“ما سوگواری” یک پیام در وب سایت خود را بخوانید به سادگی.

معروف به عنوان “آقا Vival,” Nehberg در ابتدا تبدیل به یک سرآشپز شیرینی و متعلق به یک زنجیره ای از نانوایی در شهر هامبورگ. او به طور فزاینده ای توجه خود را تبدیل به بقا.

فعالیت در آمازون

او برای سفر خود را در سراسر دریا و بیابان و بدون مقررات. این بود که فعالیت خود را از طرف بومی Yanomami — که زیستگاه در سیاه پوست دید از جنگل آمد به طور فزاینده ای در معرض خطر از طلا آینده نگر — که سمان شهرت خود را.

Nehberg مطرح شده مشخصات خود را با یک سری از سوء استفاده از جمله “درخت” — یک بحث برانگیز یک مرد عبور از اقیانوس اطلس در یک تنه درخت برای ترویج علت یانومامی.

در طول 1980s تا 40,000 برزیل طلا-معدن حمله Yanomami زمین در برزیل و در سراسر مرز در ونزوئلا. معدن شات محلی تخریب روستاها و در معرض جمعیت بومی به بیماری که در برابر آنها تا به حال هیچ ایمنی. یک پنجم یانومامی درگذشت مردم فقط در هفت سال است.

کمپین کار

Nehberg که اضافه شده به شهرت او توسط criss-از آلمان به دنبال یک دوربین و خدمه بازمانده در آنچه که او قادر به پیدا کردن در جهان طبیعی نیز ترویج علل دیگر تحت ستم قرار گرفتند.

او و همسر Anette وبر نیز مبارزه در برابر عمل female genital mutilation (FGM) سازماندهی یک آگاهی رسانی “کاروان امید” در صحرای آفریقا.

Rüdiger Nehberg's wife waits to hear her husband speak at Hamburg Central Mosque against female genital mutilation

رودیگر Nehberg را منتظر شنیدن شوهرش صحبت می کنند در هامبورگ مرکزی, مسجد, علیه ختنه زنان

آنها سازمان یافته 2006 کنفرانس عالی رتبه اسلامی در قاهره. وجود یک مذهبی حکم صادر شد که اعلام ختنه ممنوع تحت قوانین اسلامی.

برای مبارزات انتخاباتی خود کار Nehberg ارائه شد با شایستگی جمهوری فدرال آلمان در سال 2008 است.

rc/rt (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>