گرجستان دفتر تحقیقات خانه جستجو از Ahmaud Arbery ادعا قاتلان

Ahmaud Arbery خانواده وکیل انتقاد شدید از انتشار گذشته پلیس مخفی تصویری.

گرجستان دفتر تحقیقات عوامل اعدام یک حکم به جستجو در این صفحه از مردان به اتهام قتل Ahmaud Arbery تقریبا سه ماه پس از تیراندازی.

گرگوری و تراویس McMichael دستگیر و متهم شده در مارس 7 بعد از تلفن همراه تصویری از تعقیب و کشتار Arbery گرفته شده توسط ویلیام برایان بود به بیرون درز بر روی رسانه های اجتماعی دو روز پیش از آن.

28-ویدئو دوم نشان داد Arbery دویدن به عنوان تراویس McMichael ایستاده بود در خارج از یک وانت سفید مسلح به یک تفنگ ساچمهای و گرگوری McMichael یک افسر سابق پلیس ایستاده بود در کامیون را باز مسطح تنه برگزاری یک. 357 مگنوم.

این McMichaels که سفید رفت و پس از Arbery که آفریقایی آمریکایی پس از آنها مشکوک او را از ارتکاب “چند نمیتوانیم” در Satilla سواحل محله با توجه به گزارش پلیس.

این ویدئو نشان می دهد Arbery و تراویس McMichael کشتی جودو با تفنگ ساچمهای قبل از سه عکس در حال از کار اخراج شدند.

Arbery, 25, تصادفا و به زمین سقوط کرد که در آن او مرده در فوریه. 23.

این McMichaels برگزار شده است و بدون قرار وثیقه در Glynn زندان شهرستان به عنوان GBI در ادامه تحقیقات خود را.

یک سخنگوی با GBI تایید کرد در بیانیه ای که این سازمان اعدام یک حکم جستجو در خانه McMichaels. اما پدر و مادر زندگی می کنند در خانه جداگانه در Satilla سواحل محله.

تراویس McMichael زندگی در Satilla درایو در حالی که گرگوری McMichael زندگی در ریور ریج جاده گزارش پلیس نشان می دهد.

یک خبرنگار محلی از WSB کانال 2 اکشن اخبار در حال حاضر در روز سه شنبه حدود 7 p. m. زمانی که این عوامل جستجو Satilla درایو خانه و حیاط. به نظر نمی رسد که GBI عوامل جمع آوری هر گونه شواهد با توجه به گزارش.

درخواست برای نظر از هر دو McMichaels’ وکیل مدافع در مورد حکم جستجو نمی شد و بلافاصله بازگشت. وکلای مدافع خود را حفظ بی گناهی خود را در اظهارات قبلی. تراویس McMichael وکیل Robert G. روبین خواسته است که “هیچ کس عجله به قضاوت و اجازه می دهد تا روند قانونی برای اجرای آن.”

“هیچ جزئیات بیشتر منتشر شده در این زمان با توجه به فعال و مداوم مورد” این GBI سخنگوی در بیانیه ای گفت.

از آنجا که McMichaels’ دستگیری چند فیلم منتشر شده در مورد تحقیق و تفحص از جمله فیلم های داخل سایت ساخت و ساز که در آن Arbery متهم شد McMichaels شکستن به روز از مرگ او.

در همان روز محققان اعدام حکم جستجو S. Lee مریت-یکی از وکلای مدافع برای Arbery خانواده — ناودان نامربوط پلیس تصویری بود که در روز دوشنبه منتشر شده توسط گاردین که نشان داد Arbery مورد سوال توسط یک Glynn شهرستان افسر پلیس و یک تفنگ بی حس کردن اخراج او توسط افسر دیگر.

“زمان و دوباره چرخه اطلاعات و تصویری از برخوردهای قبلی با پلیس منتشر می شوند. این بار Ahmaud بود و آرامش بخش در یک Brunswick پارک در نوامبر 7 سال 2017 صبح هنگامی که او به شدت مورد سوال توسط دو افسر گفت:” مریت در بیانیه ای. “انتشار عمدی حواس او را پرت از پرونده قتل.”

جدا تصویری از دسامبر 2017 منتشر شد سهشنبه در Storyful نشان داد Arbery گرفتن دستگیر Glynn پلیس شهرستان به اتهام دزدی از مغازه یک تلویزیون است.

“آنها همچنان به انتشار تصاویر, اقدام به جرم Ahmaud Arbery قربانی. هنگامی که جنایتکاران باقی می ماند [به] ویلیام برایان گرگوری McMichael و تراویس McMichael گفت:” مریت در یک ویدیو ارسال شده در Instagram account.

Bryan شده است متهم در ارتباط با Arbery مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>