جورج Stephanopoulos نشان می دهد COVID-19 تشخیص

Stephanopoulos شده است کار از خانه برای چند هفته گذشته.

“صبح به خیر آمریکا” لنگر جورج Stephanopoulos دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

Stephanopoulos تشخیص خود را اعلام کرد دوشنبه در “GMA” تقریبا دو هفته پس از همسرش, بازیگر و نویسنده پرفروشترین علی Wentworth تایید او آزمایش مثبت برای COVID-19.

Stephanopoulos که سهام دو دختر با Wentworth شده است همسر خود را مراقب در طول نبرد او با COVID-19. Wentworth خود جدا شده و در یک اتاق در خانواده خانه نیویورک در شروع علائم خود را به منظور تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس.

Stephanopoulos گفت که “تعجب” که او آزمایش مثبت برای COVID-19 و نشان داد که بر خلاف Wentworth او شده است بدون علامت باشد.

“من تا به حال هرگز یک تب هرگز لرز هرگز تا به حال یک سردرد هرگز سرفه هرگز تنگی نفس,” او گفت:. “من احساس بزرگ است.”

به عنوان بسیاری به عنوان یک در چهار نفر در ایالات متحده ممکن است COVID-19 و نشان نمی دهد هر گونه علائم با توجه به برآورد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

دکتر جنیفر اشتون, ABC اخبار ارشد پزشکی خبرنگار گفت که داده های جدید از ایسلند — که در آن وجود دارد جمعیت های کوچکتر و تست شایع تر است — نشان می دهد که 50 درصد از افرادی که مبتلا به COVID-19 نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

“است که بخشی از دلیل آن را بسیار دشوار است برای مهار این ویروس” او روز دوشنبه گفت: در “GMA.” “ما باید به یاد داشته باشید این ویروس فقط در حدود چهار ماه پس از به معنای واقعی کلمه ما در حال یادگیری همه چیز در مورد راه آن رفتار و راه آن را انتقال میدهد و باعث بیماری در هر روز است.”

محققان همچنین هنوز هم یادگیری بیشتر در مورد چرا این ویروس اعتصاب برخی از افراد بیشتر به شدت از دیگران به عنوان مورد با Stephanopoulos و ونت ورث با توجه به اشتون.

“یکی از نظریه ها این است که آن را به انجام است چقدر واقعی ذرات ویروسی کسی در معرض, که ممکن است یک بخشی از آن را,” او گفت:. “شما واکنش ایمنی بدن به ویروس ممکن است یکی دیگر از بخش. که در آن ویروس در واقع لژ … ممکن است چیزی برای انجام با آن است.”

“از نظر علائم این مهم است که مردم درک کنند که هنگامی که ما می گویند حدود 80 درصد از موارد خفیف این بدان معنا نیست که لذت بخش” اشتون اضافه شده است. “علی [Wentworth] مورد بالینی تعریف شده به عنوان خفیف چرا که او نمی نیاز به بستری شدن در بیمارستان اما مطمئنا نبود لذت بخش است.”

اشتون همچنین گفت: محققان “هنوز هم یادگیری” آیا افرادی که تا به حال COVID-19 سپس توسعه آنتی بادی ها به ویروس.

“هر بار که ما در معرض یک ویروس بله ما توسعه برخی از واکنش ایمنی بدن و یا حفاظت اما وقتی رخ می دهد که چگونه قوی است, چه مدت است که در گذشته تمام گمنام,” او گفت:. “و به یاد داشته باشید وجود دارد کمی متفاوت سویه های این ویروس درست مانند هر دیگر coronavirus یا ویروس سرماخوردگی و شما می تواند در معرض یک متفاوت و مریض است.”

اشتون اشاره کرد در زمان Wentworth تشخیص که Stephanopoulos و خانواده اش تمرین بودند “صفحه اصلی نسخه از اجتماعی فاصله” است که باید انجام شود زمانی که یک فرد در خانواده تست مثبت برای COVID-19.

“مهم این است که واقعا انزوا و شما بچه ها آن را انجام می دهند,” او گفت: در اوایل این ماه. “ما باید به یاد داشته باشید که هر کس در خانواده که در معرض شده است باید فرض که آنها آلوده شده تا زمانی که آنها از 14 روز پنجره مشاهده است.”

“جدا نگه داشتن آنها را از آشپزخانه و یا پاک کردن سطوح در هر زمینه های مشترک است که واقعا مهم است” اشتون توضیح داد. “این است که کلید.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>