جورج فلوید بستگان سازمان دیده بان به عنوان 4 افسران متهم به قتل در دادگاه ظاهر می شود

چهار اخراج مینیاپولیس افسران پلیس با عنوان جرم جنایی متهم در مرگ جورج فلوید به نظر می رسد قبل از یک قاضی روز دوشنبه به صورت مختصر پیش از محاکمه شنیدن که بود نیز حضور داشت فلوید عمه و عمو که نشسته در ردیف جلو.

درک چوین, J. Alexander Kueng, Kiernan خط و Tou Thao به نظر می رسد به صورت جداگانه, back-to-back قبل از جلسات محاکمه در یک دادگاه در مرکز شهر مینیاپولیس.

قاضی پیتر کاهیل دستور هر دو دادستان و وکلای مدافع به حد پیش از محاکمه تبلیغات در مورد این مورد.

Thao وکیل رابرت Paule گفت: در دادگاه که او را با توجه به حرکت برای تغییر محل با توجه به آنچه که او به عنوان مخاطره اندازد پیش از محاکمه تبلیغات. او اشاره کرد که نظرات عمومی در حال حاضر ساخته شده در مورد این پرونده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz این شهرستان Hennepin دفتر دادستان, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo و شهردار یعقوب فری می تواند به خطر اندازد یک محاکمه عادلانه در شهرستان Hennepin.

“ما فقط به عنوان علاقه مند در یک محاکمه عادلانه” گفت: معاون مینه سوتا دادستان کل متی فرانک.

در حالی که کاهیل متوقف کوتاه از صدور تهوع منظور او هشدار داد که او می تواند انجام دهد بنابراین اگر خود عزل شد و به دنبال ندارد.

روز جمعه کاهیل منع اخبار دوربین های دیجیتال و تجهیزات صوتی در پیش از محاکمه در دادرسی پس از ابراز نگرانی های که تبلیغات می تواند لکه دار کردن استخر از پتانسیل منصفه. او گفت که او هنوز برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا دوربین های خبری در دادگاه در طول واقعی محاکمه.

چوین که همچنان در بازداشت به نظر می رسد در دادگاه از طریق ویدئو. Thao است که در بازداشت بود و از لحاظ جسمی در دادگاه ایستاده بود اما داخل گوشی-غرفه-مانند چوبی اطاقک در طول جلسه.

Kueng و لین که با قرار وثیقه آزاد شده بودند و هر دو در دادگاه برای رسیدگی.

چوین است به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس در مرگ فلوید. لین Kueng و Thao همه با متهم درجه دوم کمک و معاونت در جرم جنایت قتل و درجه دوم کمک و معاونت در جرم قتل نفس.

هیچ یک از افسران سابق هنوز وارد یک درخواست. اما اسناد دادگاه نشان می دهد Kueng در نظر دارد به اعتراف به گناه نیست و استدلال می کنند دفاع از خود.

فرانک به دادگاه اطلاع داد که دادستان وارد شده اند حدود 8000 صفحه از کشف مواد در این مورد.

کاهیل مجموعه متهمان دادگاه بعدی ظاهر برای سپتامبر. 11 و آزمایشی برنامه ریزی یک تاریخ محاکمه برای 8 مارس 2021. او خواسته چوین اگر آن را خوب خواهد بود با او برای تمدید جدول زمانی برای این تاریخ با توجه به حجیم میزان کشف شواهد.

“بله افتخار شما” پاسخ چوین در تنها بیانیه او در دادرسی.

کیهیل هنوز به تصمیم می گیرید اگر مردان خواهد بود سعی کردم به طور جداگانه و یا با هم.

فلوید یک مرد سیاه و سفید دستگیر شد در مه 25 در خارج از فروشگاه در مینیاپولیس و متهم به استفاده از پول تقلبی برای خرید سیگار به گفته پلیس.

در طول بازداشت چوین یک زن 44 ساله سفید افسر پلیس کنده زانو خود را به پشت فلوید گردن. فلوید بارها و بارها به نام “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از آگاهی او از دست داده, با توجه به شکایت کیفری. فلوید گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده.

لین 37 گفته برگزار شد فلوید پاها را در حالی که Kueng, 26 گفته برگزار شد فلوید به عنوان چوین گفته کنده زانو خود را به فلوید را گردن شکایت کیفری گفت. Thao, 34, گفته, تماشا کل حادثه با دست خود را در جیب خود را با توجه به شکایت.

دستگیری دستگیر شد در شهروند تلفن همراه تصویری که نوشته شده بود در Facebook و رفت ویروسی جرقه تظاهرات و خشونت در مینیاپولیس و در سراسر کشور. این قسمت نیز تبدیل به یک پاره علیه خشونت پلیس و defunding از سازمان های اجرای قانون.

فلوید مرگ به دنبال یک رشته طولانی از پلیس-درگیر کشتار مردم سیاه و سفید در ایالات متحده است.

چهار افسران درگیر در Floyd را از بین میبرد بازداشت شد اخراج از اداره پلیس. دو نفر از افسران خط و Kueng بودند پیوستند.

در دادگاه روز دوشنبه دو تن از اعضای فلوید خانواده عمه اش آنجلا هارلسون و عمویش Selwyn جونز. در یک نقطه کاهیل اندرز فلوید بستگان برای واکنش از گالری در طول جلسه.

در خارج از دادگاه جونز توصیف احساسات او احساس کردند در این جلسه گفت: “کاملا دیوانه که من نشسته شش فوت دور از کسی که به قتل برادرزاده من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>