جورج فلوید دختر صحبت می کند در مورد پدر او برای اولین بار

جورج فلوید بود دختر خود را Gianna فلوید طرف از لحظه ای او اجازه دهید او برای اولین بار گریه کردن به جهان است.

درست کردن کار فلوید دریافت کرده بود که تماس Gianna در حال حاضر شش ساله بود که به دلیل به دنیا آمد. خسته فلوید خواب از طریق ساعت از مادر Roxie واشنگتن درد زایمان. آن Gianna ورود به جهانی که در نهایت بیدار او است.

“او گریه کرد و او شنیده ام او” در واشنگتن گفت: “صبح به خیر آمریکا”. “آنها پاک و آنها او را به او. منظورم این بود که نوزاد خود را. او می خواست آن لحظه هر چند. او واقعا می خواست آن لحظه. او نگاه به جلو به آن است.”

در حال حاضر Gianna احساس می کند از درجه اعتبار ساقط با پدرش رفته است. در مصاحبه با “Good Morning America” او گفت که او می خواهد مردم بدانند که “نیمه که من او را از دست ندهید.”

واشنگتن توصیف فلوید به عنوان یک ارائه دهنده است که همه چیز را برای دختر خود.

“او فقط می خواست او را به بهترین” واشنگتن گفت. “ما در تلاش بودند تا او آنچه او تا به حال به عنوان یک مرد و او تا به حال به اینجا می آیند [به مینیاپولیس] به کار می کنند. و او گفت: من قصد دارم به بازگشت و دریافت میشم.”

“منظورم این بود که نوزاد خود را. او دوست داشت خود را دختر کوچک” واشنگتن گفت.

و Gianna او را دوست داشتم. اگر شما بخواهید Gianna فلوید چه پدر او بود و او به شما بگویم که او سرگرم کننده و بازی با او.

“او قرار داده و او را بر روی شانه های او,” واشنگتن گفت. “او باید به بازی با هیچ کس دیگری به خاطر بابا بود تو بازی در تمام طول روز طولانی است. و آنها ایفا کرده است. آنها تا به حال سرگرم کننده است.”

واشنگتن دریافت ویرانگر اخبار فلوید مرگ از خواهرزاده خود را یک دوست نزدیک فلوید را بعدها آن را تایید.

“من به تماشای آن فقط برای یک لحظه” واشنگتن گفت: از اطرافیان تصویری نشان فلوید مرگ است. “من نمی توانستم باور است که کسی که بر او را مانند آن. و سپس در لحظه ای که شما می دانم چرا که من او را دوست داشتم خیلی من می خواستم برای کمک به او و یا من آرزو می کنم من می توانم بوده است وجود دارد برای کمک به او. و فقط شنیدن او التماس برای زندگی خود را.”

همراه با اخیر مرگ مادر خود را از دست دادن فلوید است که سخت به بحث در مورد برای واشنگتن به خصوص با دختر خود را. اما او مواجه شده که مکالمه هنگامی که Gianna می دانستم که چیزی اشتباه بود.

“من در حال حاضر, بنابراین من می تواند تماشای اخبار. من رفتم در اتاق و به من گفت: ‘Gianna چرا شما برای باز کردن درب؟’ او گفت: “چیزی می گذرد با خانواده,'” واشنگتن گفت: ABC News’ اوا زائر. “او گفت:” من آنها را بشنود. من آنها را بشنود گفت من پدر نام و نام خانوادگی.'”

واشنگتن می گوید او هنوز هم یافت نشد کلمات به توضیح دهید که چگونه پدرش درگذشت.

“او نمی داند چه اتفاقی افتاده است. من به او گفتم پدر جان چرا او نمی تواند نفس” واشنگتن گفت.

در حال حاضر همه Gianna فلوید را ترک کرده است از پدرش جورج خاطرات. اما از آن است که تحقق نیافته لحظه های که بسیار مخربی به واشنگتن است. “او هرگز او را رشد تحصیلات تکمیلی. او هرگز راه رفتن پایین راهرو. اگر یک مشکل وجود دارد او را داشتن و نیاز به یک پدر نیست که دیگر” واشنگتن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه در مینیاپولیس.

“من می خواهم عدالت برای او چون او خوب بود. مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب بود. و این اثبات است که او یک مرد خوب” در واشنگتن گفت: به پایین نگاه دختر خود را.

که خوبی آشکار بود که Gianna با افتخار به اشتراک گذاشته رویای خود را در “GMA” ،

“من می دانم آنچه من می خواهم به زمانی که من رشد” Gianna به نام. “یک دکتر. بنابراین من می تواند به مردم کمک کند.”

واشنگتن دل شکسته است که فلوید هرگز به دیدن دختر خود را تعقیب رویاهای خود.

“آنها در زمان پدر او” او گفت:. “قلب من شکست برای کودک من. آن را شکست.”

فلوید دوست بازنشسته NBA بازیکن استفان جکسون به همراه خانواده در روز سه شنبه رسما به گام و کمک فلوید خانواده.

“چرا ما باید برای دیدن او درد ؟ چرا ما باید برای دیدن یک دختر گرفتن مطرح شده بدون پدر؟” جکسون پرسید.

جکسون تبدیل به واشنگتن گفت: “در بسیاری از مسائل است که شما گفت که او به دست من است که من قصد دارم وجود دارد. من قصد دارم به راه رفتن پایین راهرو. من قصد دارم به وجود داشته باشد برای او. من قصد دارم در اینجا برای پاک کردن اشک های خود را … فلوید ممکن است در اینجا, اما من قصد دارم در اینجا برای او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>