جورج فلوید دادگاه می تواند حرکت از Minneapolis: قاضی

مینه سوتا قاضی روز دوشنبه هشدار داد که او به احتمال زیاد به حرکت محاکمه چهار سابق افسران پلیس متهم در جورج فلوید مرگ از مینیاپولیس اگر مقامات دولتی و وکلا متوقف نمی صحبت کردن در مورد.

Hennepin County, قاضی پیتر کاهیل متوقف کوتاه از صدور تهوع منظور در وکلا, اما او گفت: یک احتمال وجود دارد اگر اظهارات عمومی ادامه خواهد داد. کاهیل اضافه شده که چنین وضعیتی نیز او را به احتمال زیاد به اعطای تغییر محل حرکت اگر یکی واصل شده است.

“دادگاه نمی تواند در مورد دادرسی در مورد این پرونده در سه حوزه رسانه, شواهد و گناه یا بی گناهی” کاهیل گفت.

Defund the police AP photo

جورج فلوید را 25 مه قتل را برانگیخته تظاهرات در سراسر این کشور خواستار پلیس اصلاحات [Ragan کلارک/AP Photo/]

این دومین pretrial شنوایی برای افسران اخراج شدند پس از فلوید را مارس 25 مرگ است. درک چوین, 44 متهم به قتل درجه دوم و دیگر شمارش در حالی که توماس لین, 37, J Kueng, 26 و Tou Thao, 34, متهم هستند با کمک و معاونت در جرم چوین.

فلوید درگذشت پس از چوین سفید افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر دستبند 46 ساله را گردن برای بیش از هشت دقیقه است. این افسران در پاسخ به یک تماس در مورد یک مرد تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه در نزدیکی.

فلوید مرگ شد به طور گسترده ای محکوم در مینه سوتا با مقامات منتخب از جمله مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواستار افسران به شارژ. رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت فلوید مرگ بود “قتل”.

کاهیل خواسته دستیار دادستان کل متی فرانک به استفاده از نفوذ خود برای حفظ مقامات دولتی سکوت هشدار داد که اگر آنها همچنان به بحث در مورد آن را علنا او به احتمال زیاد خواهد “باید به جلو [دادگاه] از Hennepin شهرستان و آنها نیاز به آگاهی از آن است.”

کاهیل مجموعه 8 مارس تاریخ دادگاه برای افسران سابق اگر آنها سعی کردند با هم هر چند او گفت که او انتظار می رود حرکات واصل شود برای جدا کردن خود از محاکمه. بعدی دادگاه در تاریخ 11 سپتامبر است.

متهمان وارد pleas. چوین وکیل است نه اظهار نظر علنی در این اتهامات در حالی که خط و Kueng وکلا باید به دنبال به حداقل رساندن مشتریان خود نقش و منحرف کردن سرزنش به ارشد چوین در Floyd مرگ که موجب تظاهرات در سراسر جهان علیه خشونت پلیس.

US police violence AP photo

در بسیاری از تظاهرات مانند این یکی در مینیاپولیس پلیس بازداشت معترضان [جان Minchillo/AP Photo]

چوین همچنان در بازداشت یک میلیون دلار وثیقه و Thao است که برگزار می شود در $750,000 وثیقه. خط و Kueng در اوراق قرضه.

دادگاه دوربین

کیهیل نیز رد کرد و با دفاع از درخواست برای تجدید نظر در تصمیم قبلی خود اجازه می دهد تا دوربین را در دادگاه طی pretrial. دفاع وکلا خواست تا اجازه دهد چنین پوشش اما دادستان اعتراض کرد. قاضی حکومت نیست که آیا اجازه می دهد تا دوربین به صورت آزمایشی خود را در مینه سوتا که معمولا نیاز به رضایت همه طرف.

Kueng وکیل تام Plunkett شد وکیل درخواست کاهیل به تجدید نظر خود را حاکم در دوربین های دیجیتال. او اظهار داشت که دادستان و دیگر مقامات مغبون حق خود را به شی به دوربین در دادگاه های عمومی نظرات که رفت تا آنجا که “گفت: متهمان به جرم قتل”. او گفت: اجازه الکترونیکی پوشش pretrial و در واقع می توان آن را آسان تر به empanel عادلانه داوران با کمک به “آموزش های عمومی که وجود دارد ممکن است بیشتر به این موارد از آنچه گفته شده است به آنها توسط دولت”.

از اتهامات عنوان شده علیه چوین هستند غیر عمدی و قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. قتل درجه دوم حمل حداکثر مجازات از 40 سال در زندان; سوم-قتل درجه حمل تا 25 سال و قتل نفس تا 10.

سه تن دیگر از افسران سابق به اتهام کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس. کسانی که اتهامات قانونی كه به تعداد برابر چوین و حمل همان مجازات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>