جورج Floyd: درگیری مرگبار بازداشت سنگ ما را مینیاپولیس

تظاهرات فوران در سراسر ایالات متحده در روز پنج شنبه شب به عنوان خشم بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی, مرد شدت با برخی از تظاهرکنندگان به دست آوردن دسترسی به یک پلیس حوزه در مینیاپولیس, مینه سوتا و تنظیم بخش از این ساختمان در آتش است.

فلوید درگذشت روز دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای چند دقیقه.

بیشتر:

یک ویدیو از این حادثه نشان می دهد فلوید شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از رفتن حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او.

چهار افسر درگیر شد و به سرعت اخراج اما فلوید خانواده رهبران جامعه و ساکنان خواستار دستگیری ساخته شود.

“این افسران باید آنها را دستگیر و در حال حاضر مردم می خواهند عدالت در حال حاضر” Philonese فلوید, برادر جورج گفت: سی ان ان در روز پنج شنبه صبح.

“آنها باید محکوم و مجازات مرگ” Philonese گفت.

صدها نفر از معترضان راهپیمایی در مرکز شهر, مینیاپولیس, سومین شب را در روز پنج شنبه خواستار عدالت و پایان دادن به خشونت های پلیس.

“می گویند نام خود را. جورج فلوید” معترضان شعار می دادند. “من نمی توانم نفس بکشم.”

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد معترضان توقف خود را در ماه مارس در یک نقطه زانو و بالا بردن یک مشت در یک لحظه سکوت.

به عنوان خورشید مجموعه, یک آتش سوزی بزرگ می تواند دیده می شود در نزدیکی سوم حوزه از مینیاپولیس اداره پلیس (MPD). زندگی می کنند جریان ویدئو با اسب شاخدار شورش رسانه های مستقل سازمان نشان داد که معترضان در نهایت ورود به حوزه و آلارم و آبپاش رفتن به برخی از اتاق به آتش کشیده شد. پلیس نمی تواند دیده می شود در ساختمان و MPD را بلافاصله اظهار نظر در مورد گزارش می دهد که پلیس تا به حال عقب نشینی.

شهر مینیاپولیس خواست معترضان را به عقب نشینی از این منطقه بیش از گزارش های تایید نشده که خطوط گاز قطع شده بود.

“ما در حال شنیدن گزارش های تایید نشده که خطوط گاز به سومین حوزه قطع شده است و دیگر مواد منفجره در ساختمان” شهر توییتی. “اگر شما در نزدیکی ساختمان برای ایمنی خود را, لطفا عقب نشینی در این رویداد ساختمان منفجر شده است.”

معترضان در خارج از ساختمان پلیس می تواند شنیده فریاد: “ما مریض و خسته از بودن بیمار و خسته است.”

Minneapolis

معترضان آتش سوزی در 3 حوزه از مینیاپولیس اداره پلیس در مینیاپولیس [جان Minchillo/AP Photo]

مینه سوتا فرماندار تیم به نام Walz در آمریکا گارد ملی در روز پنج شنبه به حمایت از مقامات محلی به عنوان اعتراضات را تشدید کرد.

در اوایل روز پنج شنبه یک گروه کوچک از معترضان “اشغال” در فضای خارج از خانه از Hennepin County وکیل Mike Freeman خواهد شد که مسئولیت رسیدگی به این پرونده به تقاضا اتهامات جنایی به چهار افسران – شناسایی به عنوان درک چوین, Thomas لین Tou Thao و J الکساندر Kueng – درگیر است.

“ما در حال رفتن در هر نقطه تا زمانی که Mike Freeman prosecutes و اتهامات افسران” معترضان گفت: در Facebook تصویری زنده با حداقل یک چادر قرار داده تا در پیاده رو خارج از شهرستان دادستان خانه.

Minneapolis

تظاهرات مخالفان جنگ در خارج از خانه از Hennepin County وکیل Mike Freeman در اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد [اریک میلر/رویترز]

فریمن دفتر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه آن را “شوکه و متاثر از آنچه به نظر می رسد در سال های اخیر تصویری”.

آن گفت: این امر یک تصمیم در تعقیب پس از آن را دریافت و تکمیل یافته های این تحقیقات توسط مینه سوتا اداره جنایی دلهره و اف بی آی است.

فریمن گفت: در روز پنج شنبه دفتر خود را از طریق مورد “را به عنوان به سرعت به عنوان کاملا به عنوان عدالت خواسته”.

“ما فقط نمی تواند با عجله این” فریمن گفت. “این باید درست انجام شود. لطفا به من و من به ایالات متحده وکیل زمان برای انجام این کار مناسب است و ما شما را به عدالت است.”

Minneapolis

جمع آوری مردم در خارج از Hennepin County Government مرکز در اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد, بازداشت توسط ماموران پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا [اریک میلر/رویترز]

پاسخ پلیس به تظاهرات

روز پنجشنبه در اعتراض به دنبال تظاهرات مشابه در مینیاپولیس است که صورت گرفته است دو روز گذشته.

فلوید مرگ شده است و در مقایسه با آن از اریک گارنر گزارشی مردی که در سال 2014 بعد از پلیس او را در یک سبد. برخی از جلب گذشته عبارت بودند از: “من نمی توانم نفس بکشم.”

در حالی که تظاهرات شروع, صلح آمیز, آنها فرود به هرج و مرج با گزارش از غارت و آتش سوزی و خرابکاری.

پلیس با استفاده از گاز اشک آور و غیر کشنده پرتابه برای متفرق کردن جمعیت, نقشه کشی خشم از ساکنان محلی است.

“راه پلیس – MPD – درمان شده اند مردم شده درمان جامعه شده اند درمان افراد جوان است که فوق العاده خسته کننده” گفت: رملا صفرا یک سومالی مینیاپولیس آمریکا ساکن است.

“دیدن همه پیچیده دنده که آنها منزجر کننده است,” او گفت: Al Jazeera.

صفرا گفت که او در بر داشت آن را خسته کننده به خصوص که “برای یک شهر که در آن ما در ادامه به بحث در مورد بی عدالتی و نابرابری … ما همچنان به قیف پول به پلیس” به جای سرمایه گذاری در این جوامع است.

Minneapolis

تظاهرات مخالفان جنگ در صحنه که در آن جورج فلوید, گزارشی مرد دوخته بود توسط یک افسر پلیس و دو زانو بر گردن او قبل از بعد از مرگ در بیمارستان در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده [اریک میلر/رویترز]

تظاهرات همچنین در روز پنجشنبه برگزار و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده از جمله کلمبوس, اوهایو, اوکلند کالیفرنیا و در شهر نیویورک که در آن ده ها تن از مردم بودند گزارش شد.

صدها نفر نیز بسیج در لوئیزویل, کنتاکی, در اعتراض به خشونت پلیس و جلب توجه به کشتار Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله پلیس در ماه مارس به عنوان آنها در خدمت یک حکم جستجو. حداقل هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در اعتراض به پلیس گفت: روز پنج شنبه. یک فرد در شرایط بحرانی و بازداشت شده اند ساخته شده است, پلیس گفت:.

در دنور, کلرادو, صدها نفر از مردم فرود در دولت کاپیتول. پلیس تایید کرد که اسرائیلی در نزدیکی منطقه ای که در آن اعتراض کردند. معلوم نیست اگر این عکس مربوط به اعتراض. پلیس گفت هیچ گزارش فوری از صدمات.

چندین تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز جمعه و بیش از آخر هفته.

‘Yما خشونت را به ارمغان آورده است این مقاومت’

چندین فعالان برجسته و ستاره های ورزشی در ضمن در زمان به توییتر برای ابراز خشم و انزجار بیش از فلوید مرگ و پشتیبانی برای کسانی که معترض.

فعال حقوق بشر و رئیس لیگ ملی فوتبال, بازیکن khezri که در زمان زانو طول سرود ملی ما در بازی های فوتبال در اعتراض به خشونت پلیس توییتی: “ما باید به مبارزه با عقب!”

“زمانی که مدنیت منجر به مرگ شورش است که تنها منطقی واکنش” Kaepernick گفت: در حمایت از معترضان. “فریاد برای صلح خواهد باران و آنها را زمین خواهد شد در گوش ناشنوا به دلیل خشونت خود را به ارمغان آورده است این مقاومت است.”

George Floyd

یادبود جورج فلوید است که دیده می شود در دومین روز از تظاهرات در مینیاپولیس, مینه سوتا [اردن Strowder/Anadolu Agency/گتی ایماژ]

در یک بیانیه مشترک در روز پنج شنبه, ما وکیل اریکا مک دونالد و FBI Special Agent مسئول راینر برندیس گفت: وزارت دادگستری ایالات متحده ساخته شده است که این تحقیقات فلوید به مرگ یک “اولویت”.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بارها و بارها متهم به تحریک تنش های نژادی در روز پنج شنبه گفت که او و دولت او هستند “بسیار”.

او گفت: تصویری از فلوید بازداشت شد “بسیار تکان دهنده دید” اما او کاهش یافته است می گویند که آیا او اعتقاد داشت که افسران باید شارژ می شود.

در ساعات اولیه صبح روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معترضان شرکت کننده در هر غارت و تنظیم آتش سوزی “اراذل و اوباش” و هشدار داد ارتش “را بر عهده خواهد کنترل” در صورت نیاز.

“فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!” رئيس جمهور توییتی بدون توضیح.

در مینیاپولیس شهردار یعقوب فری که به نام برای دستگیری این افسر که دوخته فلوید پایین گفت: این شهر خشم “نه تنها قابل فهم آن حق است”.

“آنچه ما دیده ایم بیش از دو روز گذشته و هيجان زده درگیری بیش از شب گذشته نتیجه بسیار ساخته شده است تا خشم و غم … است که ریشه دوانده در جامعه سیاه و سفید – نه فقط به خاطر اینکه از پنج دقیقه از ترسناک اما برای 400 سال است,” او گفت:.

برای جوامع از رنگ در مینیاپولیس این کلمات از سیاستمداران حلقه توخالی.

“در این نقطه, آن وضع موجود” مینیاپولیس ساکن صفرا گفت. “و وضع موجود در وسط یک بیماری همه گیر که ما شده ایم نامتناسب آسیب توسط همه چیز است که رفتن در در بالای موجود تفاوت ما در حال خفه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>