جورج فلوید تظاهرات: مینه سوتا به طور کامل بسیج گارد ملی

مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده آمریکا – فرماندار ایالت مینه سوتا که در آن اعتراضات فوران بیش از خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در طول هفته گذشته به طور کامل بسیج گارد ملی به مینیاپولیس برای اولین بار در دولت تاریخ است.

فرماندار Tim Walz گفت: استقرار می آید به عنوان بخشی از تلاش برای کمک به سرکوب تظاهرات که اغلب در آغاز صلح آمیز قبل از نزولی به هرج و مرج با آتش سوزی و غارت خشونت او تا حد زیادی مقصر در خارج از.

بیشتر:

“ما نمی باید اعداد” Walz گفت. “ما نمی توانیم دستگیری افراد هنگامی که ما در حال تلاش برای نگه داشتن زمین.”

مینه سوتا گارد ملی و جنرال جان جنسن گفت: همه دولت guardsmen شده بود فعال شده و برخی از 2500 عضو انتظار می رود که در بسیج ظهر. “این بدان معنی است که همه ما در” جنسن گفت.

این “بزرگترین داخلی استقرار در مینه سوتا گارد ملی را 164-سال تاریخ” گارد ملی ” در توییتر.

استقرار می آید بیش از چهار روز پس از قتل جورج فلوید است که در تنظیم کردن خشونت در سراسر ایالات متحده آمریکا علیه خشونت پلیس و درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار. جمعه شاهد تظاهرات و راهپیمایی ها و گاهی اوقات خشونت در مینیاپولیس, Louisville, Kentucky, Atlanta, Georgia, Houston, Texas, Washington, DC, و جاهای دیگر.

فلوید درگذشت روز دوشنبه پس از درک چوین یک افسر سفید دوخته سیاه مرد گردن به پایین به زمین با زانو خود را برای نزدیک به نه ساعت.

اطرافیان تصویری از این حادثه نشان می دهد فلوید شفاعت برای کمک به بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”
فلوید در نهایت حرکت و چوین در ادامه به زانو زدن در Floyd گردن برای نزدیک به سه ساعت با وجود درخواست توسط تماشاگران به او با توجه به اسناد دادگاه.

چهار افسر درگیر از جمله چوین بودند از کار اخراج شده در روز سه شنبه. چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در روز جمعه بیش از سه تاخیر پس از حادثه.

فرماندار Walz گفت که او انتظار می رود روز شنبه تظاهرات در مینیاپولیس به شدید ترین رتبهدهی نشده است. معترضان قبلا الجزیره گفت: آنها قصد ماندن در خیابان تا حداقل چهار افسر دستگیر شده اند و متهم با وجود شبانه حکومت و حضور گارد ملی.

“آنها نمی خواهد نیاز به [گارد ملی] اگر آنها فقط می خواهد به گوش دادن به مردم گفت:” امان محمد یکی دیگر از مینیاپولیس ساکن ،

این نامشخص است که دقیقا چه چیزی از آن می گذرد را برای همه چیز برای آرام کردن اما لیلا احمد یکی دیگر از ساکنان الجزیره گفت: “داشتن یک نفر دستگیر کافی نیست. ما باید تمام چهار.”

خانواده سفارشات مستقل کالبد شکافی

در یک بیانیه مشترک با خانواده فلوید بنیامین Crump برجسته حقوق مدنی وکیل که شرکت به نمایندگی خود را در مورد به نام دستگیری چوین “خوش آمدید اما سر رسیده و گام در مسیر عدالت”.

Crump و خانواده همچنین ابراز ناامیدی با اتهام خود را. “ما انتظار یک درجه اول اتهام قتل” آنها گفت. “ما می خواهیم یک قتل درجه اول مسئول است. و ما می خواهیم برای دیدن دیگر ماموران دستگیر شد.”

واقعیت این است که سه نفر دیگر از افسران شناخته شده به عنوان توماس لین Tou Thao و J الکساندر Kueng ایستاده بود در حالی که چوین دوخته فلوید با زانو خود را برای تقریبا نه دقیقه “نشان می دهد که شکست در آموزش و سیاست های شهر” بیانیه ای گفت:. “ما به طور کامل انتظار می رود برای دیدن دیگر افسران که چیزی برای محافظت از زندگی جورج فلوید دستگیر و متهم به زودی.”

وثیقه برای چوین شده است در $500,000 با توجه به یک سند رسمی ارائه شده توسط سی ان ان. اگر به جرم او می تواند تا 25 سال در زندان است.

علاوه بر بازداشت Crump و خانواده گفت: ضروری است که مینیاپولیس “از نزدیک بررسی و تغییرات آن پلیس و سیاست های آموزش روش های صحیح برای عدم مناسب در زمینه نظارت; استفاده از مناسب, غیر کشنده تکنیک های خویشتن داری; توانایی تشخیص پزشکی, نشانه های در ارتباط با محدودیت جریان هوا و وظیفه قانونی و به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی و جلوگیری از حقوق مدنی نقض.”

Minneapolis

یک معترض خود را نگه می دارد ثبت نام در Hennepin شهرستان به عنوان مرکز دولت چین از جورج فلوید [جیم Mone/AP Photo]

Crump نیز گفت: خانواده خودش مستقل معاینات پزشکی به خود را به انجام کالبد شکافی پس از انتشار اولیه کالبد شکافی گزارش Hennepin County دفتر معاینات پزشکی است.

گزارش کرد که “هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق”.

فلوید به احتمال زیاد از درگذشت “ترکیب اثرات … در حال مهار توسط پلیس خود را در زمینه شرایط بهداشتی و هر بالقوه باده در سیستم” در این گزارش اضافه شده است.

در پاسخ به این گزارش فلوید خانواده گفت: “ما شگفت زده و در عین حال ما در حال غم انگیز نا امید در مقدماتی کالبد شکافی یافته های منتشر شده امروز توسط معاینات پزشکی. ما امیدواریم که که این منعکس نمی کند تلاش برای ایجاد یک روایت نادرست به این دلیل جورج فلوید درگذشت.”

‘یک warzone’

در ضمن در جنوب مینیاپولیس در صبح روز شنبه اعضای جامعه تمیز از شب گذشته تظاهرات گسترده به عنوان ملی Guardsmen ادامه می رسند در این شهرستان است.

“به نظر نمی رسد مانند [گارد ملی] موجود بسیار” گفت: Stefanie Rangel, 27, که کمک سازمان تمیز کردن خدمه شده است که در چیدن “مقدار زیادی و تعداد زیادی” از شیشه های شکسته به این امید که کودکان می تواند راه رفتن در اطراف با خیال راحت.

وهاب T ساکن 25 سال, که گفت که او می داند که نیمی از صاحبان کسب و کار کوچک در این منطقه از زندگی فقط چند بلوک دور است دوسوگرا در مورد گارد ملی را دخالت. “آنها در اینجا برای کمک به,” او گفت:. قسمت بد او فکر می کند که بچه ها را به دیدن guardsmen راه رفتن در اطراف با اسلحه. “آنها فکر می کنم این یک warzone.”

یکی دیگر از دیرین ساکن ماروین اسمیت که توصیف خود را به عنوان یک صلح آمیز اطرافیان بود که در پلیموث تظاهرات از سال 1966 در جنوب مینیاپولیس گفت: گارد “باید اینجا بوده است” اما این است که “شما نمی توانید بگویید مردم در اعتراض به 400 سال از بی عدالتی است.”

اسمیت گفت: “امیدوار است آن را صلح آمیز و برای همیشه” که آن را ناعادلانه به مقایسه ساختمان های آجر و ملات به “خون و عرق و اشک”. او گفت که به اعتقاد او هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از مردم از رنگ همان فرصت ها و آزادی ها به مردم است. “ایده این است که رفتن به دور زمانی که شورش متوقف می شود نادان است.”

A protester reacts while gathering with others outside the city hall in Minneapolis

یک معترض واکنش نشان می دهد در حالی که جمع آوری با دیگران در خارج از مینیاپولیس [Carlos Barria/رویترز]

در علاوه بر این به گارد ملی پنتاگون در روز شنبه دستور داد که ارتش برای قرار دادن پلیس نظامی واحد در هشدار در مورد آنها درخواست شده در این شهرستان مربوط به مطبوعات خبر داد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بنا به گزارش درخواست نادر حرکت توسط پنتاگون است – بدون ارائه شواهد – سرزنش خشونت در “چپ رادیکال” داعش است.

اما مینه سوتا فرماندار Walz گفت: مقامات بر این باورند برخی از خشونت در مینیاپولیس است کار یک “شدیدا کنترل شده” گروهی از خارجی ها از جمله سفید supremacist گروه ها و کارتل های مواد مخدر. او نداد.

Layal احمد ساکن نیز تا به حال از او سوء ظن.

“من اعتقاد دارم که این آتش سوزی در حال آغاز شده توسط جوانان” او گفت:

“من اعتقاد دارم که آن را در حال آغاز شده توسط مردم از حومه شهر و یا حتی سفید supremacists,” او اضافه شده است. “مردم که اینجا زندگی می کنند و عاشق این شهر اما ما نمی ایستادگی برای بی عدالتی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>