جورج فلوید اعتراضات بین المللی به عنوان تظاهرات شکستن در سراسر جهان

تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان سفارتخانه های ایالات متحده در لندن و برلین.

لندن — صدها نفر از تظاهرکنندگان دیده می شد شعار و حمل سیاه و سفید زندگی می کند, توجه به نشانه ها در خارج از تعدادی از سفارتخانه های ایالات متحده در اروپا و در سراسر جهان بیش از آخر هفته به عنوان اعتراض به کشتار جورج فلوید گسترش بین المللی است.

در روزهای شنبه و یکشنبه جمعیت جمع آوری شده در خارج از ایالات متحده سفارتخانه ها در لندن و برلین در اعتراض به مرگ فلوید و نشان دادن همبستگی با تظاهرات در آمریکا با شعار “نمی توانم نفس بکشم” به طور منظم از ویژگی های این آخر هفته تظاهرات.

در لندن صدها نفر در یک “Black Lives Matter” تظاهرات ابتدا با معترضان در نظر گرفتن زانو برای ده دقیقه در میدان ترافالگار قبل از راهپیمایی بر روی سفارت ایالات متحده.

“ما دیده ایم برای صدها سال مردم سیاه و سفید و رنگ کاملا مورد آزار قرار گرفته و کشته در خیابان ها و آن را فقط بدتر و بدتر” یکی لندن می گوید. “ما تا به حال به اندازه کافی است و اگر آنها در حال رفتن به گوش ما فقط در حال رفتن به فریاد بلندتر و بلندتر می شود.”

لندن شهری پلیس اعلام کرد که بازداشت 23 نفر برای “جرائم مختلف” در سراسر انگلستان سرمایه در روز یکشنبه و گفت: آنها در دست است به مطمئن شوید که جمعیت با پیروی اجتماعی فاصله مقررات.

دو بازیکن فوتبال در آلمان اشاره به اعتراضات پس از به ثمر رساندن گل در بازی آخر هفته. Jadon سانچو انگلیسی پلیر بوروسیا دورتموند عینک یک پیراهن و زیر پیراهن خود را گفت: “عدالت برای جورج فلوید.” مارکوس Thuram در زمان زانو پس از به ثمر رساندن گل برای Borussia Mönchengladbach در ادای احترام به ایالات متحده شد.

در کانادا هزاران نفر به خیابان ها ریختند در ونکوور و مونترال با تکرار شعارهای شنیده سراسر ایالات متحده در بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز در روز یکشنبه ، در مونترال جمع آوری جمعیت پراکنده شد و پس از پرتابه پرتاب شد و پلیس بعد در شب.

و در ریو دو ژانیرو, برزیل, جمعیت شعار “نمی توانم نفس بکشم” بودند پراکنده با پلیس ضد شورش در خارج از وزارت امور خارجه کاخ دولت روز یکشنبه به تظاهرات علیه خشونت پلیس در برزیل تغذیه کردن جهانی تمایلات احساس کشتار فلوید.

سال گذشته در ریو به 1,402 نفر بین ماه های ژانویه و سپتامبر کشته شدند توسط پلیس به ویژه در عملیات در محله های فقیر نشین به گفته سازمان دیده بان حقوق بشر.

ایران و چین دو کشور که در ایالات متحده شده است به شدت بحرانی نقض حقوق بشر, دولت, اجرای, رسانه ها و وزرای خارجه انتقاد آمریکا از دست زدن به جورج فلوید تظاهرات.

طرح اتهامات آورده شده است در برابر درک چوین سفید افسر پلیس متهم از دو زانو بر فلوید را گردن نه دقیقه و tthe گارد ملی فعال شده است در مینیاپولیس و 17 متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>