جورج فلوید معترضان مصمم توسط ما حکومت: به روز رسانی زنده

  • ادامه اعتراضات به گسترش به شهرستانها بیشتر تحمیل حکومت و دولت در گارد ملی.
  • شهرستانها بریس برای یک شب دیگر از ناآرامی به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس و دیگر اقدامات خشونت پلیس تشدید.
  • معترضان در مینیاپولیس, مینه سوتا, تقاضا همه افسران درگیر در Floyd مرگ شارژ می شود.
  • گارد ملی فعال در چند شهرستانها عمده ما اما معترضان مصمم.

آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, آوریل 30

2:03 GMT – مینیاپولیس پلیس شروع به دستگیری تظاهرکنندگان برای نقض مقررات

گروهی از معترضان که باقی مانده پس از 8ساعت حکومت نظامی دستگیر شده اند مینیاپولیس اداره پلیس تایید کرد در توییتر.

معترضان در خیابان واشنگتن احاطه شده بودند توسط پلیس و “بازداشت شده” به MPD گفت. “نقض مقررات منع رفت و آمد بزه است.”

“صدها نفر” از مردم وارد واشنگتن خیابان پل در مینیاپولیس حدود 20 دقیقه پس از حکومت نظامی آغاز شد, به گفته یک روزنامه نگار محلی.

مینه سوتا وزارت امنیت عمومی گفت: در یک صدای جیر جیر که حدود 150 نفر دستگیر شده بود.

1:27 GMT – مینه سوتا اعلام کرد رسیدگی به نیمه کامیون حادثه

مقامات در ایالت مینه سوتا اعلام کرد رسیدگی به شرایط اطراف یک نیمه کامیون که به نظر می رسد به درایو را به یک جمعیت از معترضان راهپیمایی پایین مینیاپولیس آزادراه.

“گشت ایالتی مینه سوتا و اداره جنایی دلهره به طور مشترک به بررسی آنچه اتفاق افتاده است با نیمه که سوار به تظاهرکنندگان امشب در I-35W. این حادثه در حال بررسي است به عنوان یک جنایتکار ماده” مینه سوتا وزارت امنیت عمومی است.

تصویری از این حادثه به نظر می رسد برای نشان دادن یک نیمه کامیون barreling نسبت به یک گروه بزرگی از معترضان که در تقسیم زمان برای جلوگیری از آسیب.

بدون آسیب گزارش شده است هر چند شرایط نامشخص باقی می ماند.

24:09 GMT – الیسون به سر دادستان سابق پلیس که به کشته شدن فلوید

مینه سوتا فرماندار Tim Walz اعلام کرد که مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون را سر دادستان در مورد اطراف جورج فلوید مرگ است.

افسر سابق Derek چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد روز پس از فلوید مرگ است.

الیسون خواسته در یک فاکس نیوز ظاهر در روز یکشنبه که صبور باشید.

“به درخواست مردم برای بیمار که دچار بنابراین طولانی و رد شده است عدالت تا زمانی که واقعا درخواست تعداد زیادی از آنها, اما اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که این مورد نتایج موفق در یک تعقیب شما رو به درک وکلای دفاع که در حال رفتن به در طرف دیگر بسیار ماهرانه و آنها سعی خواهد کرد که برای شکستن هر لینک در دادستانی زنجیره ای” الیسون گفت: قبل از انتصاب.

23:00 GMT – معترضان نگه لحظه سکوت در شهرهای بزرگ

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد معترضان به زانو زدن و نشستن به نگه لحظه سکوت در سراسر کشور.

بسیاری به طول انجامید و هشت دقیقه و 46 ثانیه – مقدار زمان یک افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن در مینیاپولیس.

23:00 GMT – نیمه کامیون به نظر می رسد به درایو به جمعیت معترضان

نیمه کامیون به نظر می رسد به درایو را به یک جمعیت از معترضان راهپیمایی پایین مینیاپولیس آزادراه تصویری زنده نشان داد.

ویدیو نشان می دهد یک گروه بزرگی از معترضان فراق و در حال اجرا به عنوان کامیون بشکه نسبت به آنها.

کامیون پس از آن می آید به توقف و معترضان نسبت به اجرای آن است.

معلوم نیست چه اتفاقی می افتد و آیا وجود دارد هر گونه آسیب.

مردم و ساکنان این منطقه در این باره گفت که این صحنه بسیار پر هرج و مرج.

هشدار: گرافیک فیلم.

21:45 GMT – آتلانتا شهردار: دو نفر از افسران اخراج شده برای استفاده از نیروی بیش از حد در تظاهرات

دو افسر پلیس را از کار اخراج شده و سه نفر دیگر قرار داده شده بر روی میز وظیفه برای استفاده بیش از حد از زور در اعتراض به دستگیری حادثه آتلانتا شهردار گفت.

شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که او و رئیس پلیس اریکا سپر تصمیم پس از بررسی بدن-دوربین فیلمبرداری از یک شنبه شب حادثه که برای اولین بار به دست آورد توجه از تصویری آنلاین و در اخبار محلی.

“استفاده از نیروی بیش از حد است که هرگز قابل قبول” کف به خبرنگاران گفت:. سپر به نام فیلم “واقعا تکان دهنده به سازمان دیده بان.”

این ویدئو نشان داده شده در تلویزیون به عنوان اسیر با خبرنگاران محلی نشان می دهد یک گروه از افسران پلیس ضد شورش و گاز ماسک فراگیر ماشین رانده شدن توسط یک مرد با یک زن در صندلی مسافر. افسران جلو زن و به نظر می رسد به استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در مرد است. آنها با استفاده از پستی دستبند زدن کراوات در زن روی زمین است. این زن و شوهر به نظر نمی رسد به مبارزه با پلیس است.

21:30 به وقت تهران – در اعتراض به خشونت پلیس گرفته شده ،

Made with Flourish

21:15 GMT – مایکل جردن: ما تا به حال به اندازه کافی

سابق ستاره NBA مایکل جردن در بیانیه ای گفت که او “عمیقا متأسف واقعا دردناک و ساده عصبانی است.”

“من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی” اردن گفت. “همه ما باید بخشی از راه حل است و ما باید با هم کار برای اطمینان از عدالت برای همه است.”

21:10 به وقت تهران – آتلانتا گسترش حکومت نظامی

آتلانتا شهردار تمدید مقررات منع رفت و آمد یک شب دیگر در روز یکشنبه و گرجستان فرماندار مجاز تا 3000 سرباز گارد ملی به منظور اعزام به سراسر کشور برای پاسخگویی در صورت نیاز به تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و Ahmaud Arbery در گرجستان است.

سربازان گارد کرده و اجرای یک 9pm (01:00 GMT) حکومت نظامی روز شنبه در آتلانتا که در آن سوگواران در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات پس از جمعه. فرماندار برایان کمپ گفت: بیشتر خواهد بود آماده یکشنبه برای تظاهرات برنامه ریزی شده در آتن و شهرهای دیگر.

People take part in a Black Lives Matters protest during nationwide unrest following the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Oklahoma City, Oklahoma, U.S., May 31, 2020. REUTERS/Ni

مردم را به شرکت در زندگی مسائل اعتراض در سراسر کشور ناآرامی های پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید, در, Oklahoma City, Oklahoma [نیک آکسفورد/رویترز]

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک فرمان اجرایی را امضا یکشنبه تمدید مقررات منع رفت و آمد در شهر با توجه به متن و اطلاعیه ها ایمیل فرستاده شده به ساکنان. در آن طول می کشد اثر در 9 بعد از ظهر یکشنبه به پایان خواهد رسید در طلوع آفتاب روز شنبه.

آتلانتا پلیس گفت: آنها تا به حال بازداشت بیش از 150 نفر را یک شبه معترضان پرتاب سنگ در افسران و شکست ویندوز در منطقه مرکز شهر. آورده است که این تعداد دستگیری ها در طول دو شب از اعتراضات به حدود 230.

21:00 GMT – فیلادلفیا به نزدیک کردن بخش های بزرگی از مرکز شهر

مقامات در فیلادلفیا اعلام کرد قصد دارد برای نزدیک کردن خیلی از مرکز شهر شنبه و پس از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید مرگ تبدیل به یک شب از تخریب با فروشگاه ویندوز شکست در نزدیکی شهر سالن کالا گرفته شده از فروشگاه ها و پلیس و دیگر وسایل نقلیه و سازه های تنظیم شعله ور.

اما اخبار تلویزیون هلیکوپتر فیلم بعد از ظهر یکشنبه نشان داد که مردم در حال اجرا به فروشگاه های متعدد در شمال شرق فیلادلفیا خوبی در خارج از مرکز شهر و در حال ظهور با کالا به عنوان اختلال ادامه داد: برای دومین روز در جای دیگر در شهرستان.

فیلادلفیا کمیسر پلیس دانیل یاغی گفت: خیلی از مرکز شهر را مسدود کردن موثر بر جاده ها, پل ها و بزرگراه های ورودی و خروجی و همچنین به عنوان شهرستان را حمل و نقل کرد. بن فرانکلین پل بین فیلادلفیا و Camden, New Jersey, بسته شد, تا اطلاع ثانوی.

یک 8ساعت (00:00 GMT) حکومت نظامی در شهر اعلام کرد در اوایل منتقل شد تا به 6pm (22:00 به وقت تهران) یکشنبه و خرده فروشی میلادی دستور داده شد به نزدیک بلافاصله با مردم از تمیز کردن یا تامین تخریب خواص دستور داد به پایان برساند و در بازگشت به خانه توسط 5pm (21:00 به وقت تهران) به طوری که مقررات منع رفت و آمد اجرا شود می تواند.

تلویزیون محلی نشان داد زنده عکس هوایی برای بیش از یک ساعت بعد از ظهر یکشنبه از مردم در حال اجرا از فروشگاه به فروشگاه در مراکز نوار در شمال شرق فیلادلفیا پورت ریچموند بخش در حال ظهور با armfuls از کالا به عنوان واحدهای پلیس سعی در نگه داشتن.

20:55 GMT – سان فرانسیسکو گسترش

سان فرانسیسکو شهردار و رئیس پلیس روز جمعه گفت: این شهرستان در 8ساعت (03:00 GMT) مقررات منع رفت و آمد خواهد بود به طور نامحدود است و کسانی که در خارج از آن زمان به بعد متوقف شود.

شهردار لندن نژاد گفت: فرماندار گاوین Newsom تا به حال تایید ارسال در حدود 200 اضافی افسران از سازمان های دیگر.

20:30 به وقت تهران – اعتراض گسترش به فوتبال اروپا

انگلستان فوتبالیست Jadon سانچو پیوست تظاهرات در سراسر فوتبال آلمان در آخر هفته با بلند کردن پیراهن خود را پس از به ثمر رساند به فاش کردن یک تی شرت با نوشته پیام “عدالت برای جورج فلوید” در مقابل.

سانچو نشان داده شد یک کارت زرد برای او ژست آمد که او پس از به ثمر رساند گل دوم بوروسیا دورتموند برابر پادربورن در روز یکشنبه.

قبلا مارکوس Thuram در زمان زانو پس از به ثمر در بوروسیا منچنگلدبچ پیروزی یونیون برلین.

Marcus Thuram

بوروسیا منچنگلدبچ را مارکوس Thuram زانو زده پس از جشن دومین هدف به عنوان بازی رزومه پشت درهای بسته پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) [مارتین Meissner/رویترز]

به گلادباخ به جلو به ثمر رساند در نیمه اول و پس از آن کاهش یافته و چپ خود را از زانو به زمین و استراحت بازوی راست خود را بر ران راست خود به او متمایل شدن سر خود را در آینه. او پنج ثانیه در این موقعیت قبل از وارد شدن دوباره به ادامه.

“بدون هیچ توضیحی نیاز” گلادباخ گفت: در توییتر با یک عکس از Thuram زانو.

08:15 GMT – DC شهردار را مقصر می داند “گروه سازمان یافته” برای خشونت

شهردار پایتخت کشور روز یکشنبه گفت که خشونت و خرابکاری از شب گذشته تظاهرات متعهد شدند توسط “یک گروه سازمان یافته که به نظر می رسد بیشتر خم در تخریب از اعتراض.”

موریل Bowser خود نیز اذعان کرد آنچه او به عنوان مشروع نارضایتی از معترضان مسالمت آمیز.

Bowser خود و رئیس پلیس پیتر Newsham تور شهر در اطراف 3هستم (07:00 GMT) یکشنبه, ارزیابی ده ها تن از پنجره های شکسته و آسیب دیده مغازه و چند غارت مغازه ها.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه Newsham گفت: 17 معترضان دستگیر شدند و از او انتظار می رود بیشتر از دستگیری به پلیس بیش از تصاویر و فیلم های.

مشروط از 500 نفر از اعضای DC گارد ملی باقی می ماند در حالت آماده به کار و ادامه خواهد داد به منظور اعزام به کمک امنیتی محلی Bowser گفت.

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش تظاهرات در آمریکا بیش مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. این است Laurin-ویتنی Gottbrath در لوئیزویل, کنتاکی, لوسین Formichella در مینیاپولیس, مینه سوتا و Creede نیوتن در واشنگتن, DC.

در اینجا چند چیز را به لحظه دریافت کنید:

  • جورج فلوید, گزارشی 46 ساله با مرد سیاه, درگذشت, روز دوشنبه پس از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای چند دقیقه. فلوید شنیده می شود در یک تماشاچی ویدئو بارها و بارها شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او در نهایت می شود حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او. (شما می توانید اطلاعات در مورد حادثه مرگبار در اینجا.)
  • چهار افسران درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند. درک چوین سفید افسر که دوخته فلوید پایین, بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. معترضان خواهان سه نفر دیگر از افسران متهم می شود به عنوان به خوبی.
  • تظاهرات – برخی از خشونت – باید پس از فوران در سراسر کشور به تظاهرات زنان برای عدالت برای فلوید و همه غیر مسلح سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

به روز رسانی از جمعه و شنبه شب اعتراضات در اینجا و اینجا .

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>