جورج فلوید معترضان: بدون عدالت مگر اینکه هر چهار پلیس

معترضان در ایالات متحده در شهر مینیاپولیس استقبال روز جمعه اتهام قتل در برابر افسر سفید پوستی که زانو بر گردن جورج فلوید, گزارشی اما خواستار سه نفر دیگر از ماموران درگیر دستگیر می شود و همچنین.

“آن را مطلق خشم به دلیل آن است که فقط یک افسر که مسئول قتل جورج فلوید گفت:” آیان Dahir یک مینیاپولیس ساکن و فعال. “همه آنها باید دستگیر و متهم شده است.”

بیشتر:

فلوید درگذشت روز دوشنبه پلیس پس از درک چوین دوخته و او را به زمین به عنوان او بارها و بارها التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم.”

هشت دقیقه فیلم از این حادثه نشان می دهد که تماشاگران اصرار چوین به فلوید اما افسر همچنان به پین کردن او حتی به عنوان او می رود و حرکت.

چوین که اخراج شد پس از این حادثه دستگیر شد و در روز جمعه بیش از سه روز پس از فلوید درگذشت. او به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

با توجه به شارژ اسناد چوین زانو در Floyd گردن برای هشت دقیقه و 46 ثانیه از جمله نزدیک به سه دقیقه که فلوید را گذاشته و در پیاده رو حرکت.

“ما شواهدی داریم شهروند دوربین ویدئو وحشتناک وحشتناک ترین چیزی که همه ما دیده می شود بارها و بارها ما افسر بدن فرسوده دوربین ما از اظهارات برخی از شاهدان گفت: Hennepin County وکیل Mike Freeman در اعلام اتهامات عنوان شده علیه.

Minneapolis

یک معترض واکنش نشان می دهد در حالی که جمع آوری با دیگران در خارج از شهر هال در مینیاپولیس, مینه سوتا [Carlos Barria/رویترز]

سه نفر دیگر از ماموران درگیر شده بودند اخراج بوده اند اما شارژ عصبی معترضان و رهبران جامعه که خواستار هر چهار افسران برگزار می شود پاسخگو باشد.

“وضعیت ناگوار در اینجا این است که چرا پلیس درگیر قانون محافظت از آنها را به عنوان به خوبی به عنوان سیستم” گفت: Jaylani حسین مدیر مینه سوتا فصل از شورای آمریکایی-اسلامی روابط.

“اگر آنها نمی گوش دادن به جورج گریه می کند برای کمک به آنها باید گوش به تماشاگران که وجود دارد شاهد این وضعیت ناگوار,” حسین گفت: Al Jazeera. “همه چهار باید دستگیر و ارائه هیچ قید وثیقه آزاد است.”

معترضان مصمم توسط حکومت نظامی

قتل فلوید کرده و عصبانی تظاهرات در مینیاپولیس و در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده است.

معترضان در مینیاپولیس بسیج در شب جمعه با وجود یک شهر-اعمال مقررات منع رفت و آمد آغاز شد که در 8ساعت (01:00 GMT).

برخی از معترضان گفت: آنها همچنان به سرپیچی از حکومت نظامی تا زمانی که همه افسران درگیر در Floyd مرگ دستگیر می شوند, رسانه های محلی گزارش.

“آنها نمی توانند به دستگیری همه ما” یک اعتراض رهبر به نقل شد.

مینه سوتا آزادی, صندوق, یک سازمان است که پرداخت وثیقه برای کم درآمد افرادی که دستگیر تشویق معترضان برنامه ریزی برای ماندن در گذشته مقررات منع رفت و آمد به نوشتن این گروه و شریک گروه شماره تلفن در سلاح های خود را در مورد بازداشت.

روز جمعه مقررات منع رفت و آمد خواهد شد که تا 6 صبح (11:00 به وقت تهران) در روز شنبه و شروع دوباره بعد از آن شب بود که اعلام کرد پس از سه شب از اعتراضات را لرزاند, مینیاپولیس با هزاران نفر به خیابان ها خواستار عدالت برای فلوید و پایان دادن به خشونت های پلیس.

در حالی که تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شده آنها فرود را به هرج و مرج با آتش سوزی و غارت. پلیس در پاسخ به معترضان با گاز اشک آور و غیر کشنده پرتابه. معترضان همچنین می گویند پلیس antagonised آنها را حتی زمانی که آنها در حال راهپیمایی مسالمت آمیز است. در یک نقطه و یک کابل تلویزیون خدمه دستگیر شد – یک حادثه که مقامات بعدا عذر خواهی کرد.

Minneapolis

یک انسان واکنش نشان می دهد به عنوان او در برابر ما از اعضای گارد ملی امنیت منطقه مینیاپولیس, مینه سوتا [Carlos Barria/Daylife]

در روز پنج شنبه شب ماموران عقب نشینی از یک حوزه پلیس به معترضان تصرف ساختمان شعار “نه عدالت بدون صلح”. برخی از مجموعه آتش سوزی در ساختمان است. معترضان بسیج در خارج از پلیس های مختلف ساختمان در جمعه livestream با اسب شاخدار شورش رسانه های مستقل سازمان نشان داد.

“این بسیار روشن است که وجود دارد مقدار زیادی از خشم نه فقط در مورد مرگ جورج فلوید اما تمام افرادی که کشته شده اند توسط پلیس” Dahir به الجزیره.

در پاسخ به خشونت فرماندار مینه سوتا تیم Walz اعلام وضعیت اضطراری و اعزام گارد ملی به شهر. اعضای گارد ملی می تواند دیده می شود در مینیاپولیس و همسایه سنت پل در اواسط پنج شنبه.

در علاوه بر این به اتهامات عنوان شده علیه تمام افسران معترضان همچنین خواستار ویژه دادستان توان نام برد در این مورد گفت: آنها اعتماد ندارند Hennepin County وکیل فریمن و با اشاره به این واقعیت آن را در زمان بیش از سه روز بازداشت می شود ساخته شده است.

“که دستگیری این افسر باید اتفاق افتاده پس از یک روز. و همه چیز را که اتفاق افتاده پس من نگه Mike Freeman به طور مستقیم مسئول” Dahir گفت.

“چه اتفاقی می افتد – این قیام این شورش – چیزی است که برگزارکنندگان شده اند گفت: سالها قرار بود به اتفاق می افتد در نهایت” Dahir گفت. “این چیزی است که می تواند باطل شود. این نه یک حادثه تصادفی نیست, آن چیزی است که شده است و دم برای مدت زمان طولانی است و این نی که پشت شتر را شکست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>