جورج فلوید اعتراض به روز رسانی: شهر حکومت رفتن به اثر در سراسر کشور

مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در روز یادبود پس از او دوخته بود توسط یک سفید, مینه سوتا, افسر پلیس است موجب خشم و اعتراض در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده است.

قتل نفس و سوم اتهام قتل درجه واصل شده اند در برابر درک چوین افسر که دادستان ها می گویند خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

چوین و سه تن دیگر از ماموران در صحنه اخراج شده اند. وزارت دادگستری در حال بررسی است.

سهشنبه بزرگترین تحولات:

 • فلوید خانواده می پیوندد معترضان در ماه مارس در هوستون
 • فلوید 6 ساله و دختر, مادر دختر برگزاری کنفرانس مطبوعاتی
 • مینه سوتا وزارت حقوق بشر برای تحقیق اداره پلیس
 • نظارت تصویری منتشر شده از پلیس به قتل در لوییویل
 • در اینجا این است که چگونه این خبر باز شدن در روز سه شنبه. تمامی زمان ها شرق.

  10:39 p. m.: مغلوب ساختن پیشی جستن اشیاء به ایران با انتقاد از کلیسا عکس op

  رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در شخص خواهان است که باید با انتقاد از تصمیم خود برای پاک کردن معترضان از پارک لافایت شنبه شب قبل از عملیات عکس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی.

  او به نام سنسور. سوزان کالینز از مین جیمز Lankford از اوکلاهما و بن Sasse نبراسکا که تمام شد با انتقاد از خشونت حذف معترضان مسالمت آمیز با flashbangs و دود قوطی.

  “شما اشتباه کردم! اگر معترضان بودند, صلح آمیز, چرا که آنها نور کلیسا در آتش شب قبل از ؟ ” او در توئیتر خود نوشت هر چند از آن بود که گروه های مختلف مردم و در روز دوشنبه گروه تا به حال بوده است نه خشونت. “مردم من در راه رفتن به این مکان تاریخی از عبادت! سناتور. سوزان کالینز سناتور. جیمز Lankford دیابت بن Sasse.”

  8:58 بعد از ظهر: پلیس دید سوهو به نیویورک معترضان

  پلیس با مسدود کردن خیابان ها در سوهو فقط پس از نیویورک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی آغاز شده است.

  چندین بوتیک فروشگاه گران محله منهتن آسیب دیده بودند توسط معترضان بیش از آخر هفته. پیاده رو بودند ضبط و موانع قرار داده شد در خیابان جلوگیری از هر کسی از ورود.

  حتی اگر حکومت نظامی ممنوع غیرضروری کارگران از خارج بودن و در برخی از معترضان همچنان به مه در سراسر شهرستان.

  شهردار بیل د Blasio گفت: رادیو 1010 برنده است که او دستور داد Uber و Lyft رانندگان به هیچ نگاهی تحسین در اوایل قطعات مقررات منع رفت و آمد چرا که آنها استفاده می شود که در گذشته غارت.

  “مجموعه ای از حرکت های تاکتیکی ساخته شده بودند به اخلال در الگوی است که ما در 48 ساعت گذشته” او گفت:.

  8:00 p. m.: بوستون معترضان برگزاری مرگ در فرانکلین پارک

  هزاران نفر از معترضان بسیج مسالمت آمیز در بوستون با “مردن” تظاهرات در فرانکلین پارک.

  جمعیت گذاشته و در زمین به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه زمان دقیق افسر سابق Derek چوین قرار زانو در جورج فلوید گردن.

  معترضان ماند در پارک برای حداقل دو ساعت.

  “این تظاهرات مسالمت آمیز در فرانکلین پارک آمده است به یک نتیجه گیری. به عنوان شرکت کنندگان تخلیه منطقه ما با احترام یاد افراد باقی می ماند متعهد به صلح” بوستون کشته شده است.

  بعد در شب دود و متعدد آشکار آتش بازی دیده می شد در هوا پس از به نام پلیس و معترضان به پاک کردن این منطقه است. افسران راه اندازی اسپری فلفل و گاز اشک آور.

  7:10 p. m.: DC تظاهرات تجمع در پشت دروازه در نزدیکی کاخ سفید

  به واشنگتن دی سی با نزدیک شدن آن 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد هزاران نفر از معترضان بار دیگر با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید است.

  زنجیره ای پیوند حصار راه اندازی شد فقط در خارج از بخش که در آن افسران اخراج فلش انفجار نارنجک و گاز اشک آور به جمعیت 24 ساعت قبل از آن. جمعیت فریاد زد افسران پلیس در طرف دیگر اما همچنان مسالمت آمیز با برخی از مصرف زانو.

  زمانی که برخی از معترضان صعود خیابان چراغ دیگران در میان جمعیت فریاد زد برای آنها به صعود کردن.

  سرباز گارد ملی هنوز مستقر در شهرستان از جمله یک گروه بود که به انتظارنشسته بودند تا در مراحل یادبود لینکلن.

  سناتور. الیزابت وارن و همسرش بروس مان در میان معترضان. سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری و همسر او شد و با پوشیدن ماسک و تعامل با جمعیت است.

  هنگامی که یکی از معترضان خواسته سناتور چرا رئیس جمهور به استقرار نیروهای نظامی در شهر وارن پاسخ داد: “از آنجا که او اشتباه او تحمیل خشونت بر مردم ما. مردم در اینجا به اعتراض مسالمت آمیز است.”

  7:05 بعد از ظهر: مینیاپولیس, مدرسه, مدیره, رای به قطع روابط با پلیس

  در یک تصمیم به اتفاق آرا مینیاپولیس اعضای هیئت مدیره مدرسه رای دادند جمعه شب به فسخ قرارداد خود را با مینیاپولیس اداره پلیس دنبال اقدامات خود را در Floyd مرگ است.

  مدرسه سرپرست دفتر را تدبیر یک طرح جایگزین برای خدمت به دانش آموزان خود را با توجه به هیئت مدیره.

  6:47 بعد از ظهر: دکتر Birx خواستار شهرداران برای تست همه معترضان برای coronavirus

  دکتر دبورا Birx کاخ سفید هماهنگ کننده برای آن coronavirus نیروی کار گفت: در یک ویدیو ظاهر در آلمانی مارشال صندوق برسلز فروم که او نگرانی در مورد گسترش COVID در میان معترضان در سراسر کشور است.

  Birx گفت: او به خصوص در رابطه با فیلم است که نشان می دهد بسیاری از معترضان با پوشیدن پوشش صورت و با امکان گسترش به افراد مسن.

  “و بنابراین ما واقعا در تلاش برای انجام این کار با شهرداران برای گسترش تست در دسترس بودن بیش از دو هفته آینده و یا به طوری که افرادی که درگیر در تظاهرات مسالمت آمیز می توانید تست شده,” او گفت:.

  6:38 بعد از ظهر: نیویورک معترضان را به زانو در خارج شهردار عمارت

  صدها نفر از معترضان در منهتن راهپیمایی به Gracie عمارت, شهردار, بیل د Blasio محل اقامت و در زمان زانو.

  این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز وجود دارد و حتی داوطلبان دادن ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست. پس از آن جمعیت ساخته شده راه خود را به پارک مرکزی به گفته شاهدان عینی است.

  در سراسر شهر معترضان همچنان به ضربه خیابان ها و باقی مانده عمدتا صلح آمیز است.

  نیویورک مقررات منع رفت و آمد است که میله میله برای رفتن به اثر در 8 p. m. Uber و Lyft رانندگان مطلع شدند که نمی توان آنها را مجاز به اپراتور بین 8 بعد از ظهر و 12:30 a. m. به گفته WABC. زرد و سبز کابین ها اجازه داده می شود به کار شبانه برای کارگران ضروری این شهرستان در دفتر مدیریت اضطراری گفت.

  6:12 بعد از ظهر: جورج فلوید را پدر و مادر دختر را 1st عمومی ظاهر

  Gianna فلوید 6-year-old daughter جورج فلوید و مادرش, Roxie, واشنگتن ساخته شده خود را در اولین حضور عمومی پس از مرگ او در یک کنفرانس خبری شهرستان مینیاپولیس سالن.

  واشنگتن برگزار شد به اشک, به عنوان او در مورد صحبت فلوید و اظهار تاسف کرد که فرزند خود را رشد نخواهد کرد تا با او در زندگی خود.

  “اگر یک مشکل وجود دارد و او نیاز به پدر او نیست که نمی,” او گفت:.

  فلوید نقل از هوستون به مینیاپولیس برای بهتر فرصت های شغلی و برای خانواده اش فراهم واشنگتن گفت.

  “من می خواهم عدالت برای او. چرا که او خوب بود,” او گفت:.

  “و این اثبات است که او یک مرد خوب” در واشنگتن گفت: با اشاره به Gianna.

  5:47 بعد از ظهر: دنور پلیس اخراج بیش از پست های رسانه های اجتماعی

  دنور اداره پلیس گفت: این اخراج یک افسر و آغاز امور داخلی بررسی و پس از او نوشته شده عکس نامناسبی در رسانه های اجتماعی در حالی که پلیس این شهر تظاهرات.

  افسر توماس McClay ارسال شده یک عکس از خود و دو تن دیگر از ماموران ضد شورش با عنوان “بیایید شروع یک شورش” در Instagram با توجه به گروه. پست پایین گرفته شده است اما مقامات پلیس گفت: آن را نقض بخش رسانه های اجتماعی و سیاست بود “مغایر با ارزش های این گروه است.”

  5:27 بعد از ظهر: پلیس فلوریدا محل پلیس که قرار دادن زانو در بازگشت از سیاه و سفید مشکوک در ترک

  ساراسوتا فلوریدا پلیس می گوید یک افسر بود که در ضبط قرار دادن زانو در شک در طول بازداشت در ماه گذشته قرار داده شده است در مرخصی اداری در انتظار بررسی.

  یک ویدیو از unnamed افسر قرار دادن زانو در پاتریک Qwashawn کارول گردن قرار گرفت در رسانه های اجتماعی شنبه و برچسب وزارت. رئیس پلیس برنادت DiPino بررسی این فیلم و دیگر فیلم از مارس 18 دستگیری بلافاصله آغاز رسمی امور داخلی بررسی قرار داده و افسر در مرخصی اداری با توجه به گروه.

  “رئیس DiPino مختل شد برای دیدن یک افسر زانو روی سر و گردن فرد در این ویدئو. در حالی که به نظر می رسد این افسر در نهایت حرکت پای خود را به فرد این تاکتیک است نه تدریس استفاده می شود و یا حمایت ما از آژانس” این گروه در بیانیه ای گفت.

  با توجه به ساراسوتا اداره پلیس, Carroll, 27, آیا نیاز به توجه پزشکی و شکایت نیست از صدمات. او بعدها به اتهام در اختیار داشتن سلاح و مهمات توسط یک محکوم جانی مقاومت در برابر دستگیری و خشونت خانگی

  پلیس می خواهیم هر کسی که تا به حال کسب اطلاعات بیشتر و یا فیلم هایی از دستگیری به آنها تماس بگیرید.

  مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین قرار زانو در جورج فلوید گردن قبل از او درگذشت.

  5:07 بعدازظهر: St. Paul مرد به اتهام تیراندازی به پلیس در طول تظاهرات

  یک St. Paul مرد دستگیر شده و به اتهام اقدام به قتل به اتهام شلیک در افسران در طول شنبه شب در اعتراض مینیاپولیس, شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman اعلام کرد.

  Jaleel استالینگس, 27 که گفته می شود پا را از پشت یک وانت در 14 خیابان جنوبی حدود 10:55 p. m., با نزدیک شدن یک پلیس و تیم SWAT و “دولا توسط درب سمت راننده به عنوان اگر تا چیزی و افسران نگران شد که باقی مانده و یا سنگ قرار بود که در آنها پرتاب” با توجه به شکایت کیفری.

  افسران اخراج غیر کشنده گلوله در استالینگس و او باز آتش در آنها در بازگشت این شکایت گفت. استالینگس اتهام فرار کرد اما ماموران گرفتار و دستگیر او با توجه به شکایت.

  او اخراج “سه تا چهار” عکس های اما همه به دقت از دست رفته افسران فریمن گفت.

  یک AK-47 سبک مینی Draco تپانچه گفته می شود که در نزدیکی راست سپر کامیون با توجه به شکایت.

  استالینگس برنامه ریزی شده است برای اولین دادگاه ظاهر چهارشنبه و دادستان به دنبال $500,000 در وثیقه فریمن شدهاند.

  دو مرد دیگر که با استالینگس دستگیر شدند و هزینه های خود را در حال انتظار.

  4:30 بعد از ظهر: فلوید خانواده می پیوندد معترضان در ماه مارس در هوستون

  در جورج فلوید وطن از هوستون خانواده اش پیوست هزاران نفر از معترضان در ماه مارس بعد از ظهر سه شنبه.

  قبل از ماه مارس آغاز شد و مردم در سکوت kneeled برای 30 ثانیه به افتخار فلوید هوستون کرونیکل گزارش شده است.

  تظاهرکنندگان برگزار شد تا نشانه ها با پیام های از جمله: “black lives matter,” “بدون عدالت بدون صلح” سفید “مردم از خواب بیدار.”

  به عنوان بسیاری از 60,000 نفر از مردم انتظار می رود به شرکت گزارش ABC هوستون ایستگاه KTRK.

  Harris County Sheriff اد گونزالس گفت که او می شود در میان کسانی که حضور برای نشان دادن حمایت خود را.

   

  هوستون شهردار سیلوستر ترنر توییتی سهشنبه “من دعا که امروز خواهد بود, نشاط بخشی و تشویق برای #GeorgeFloyd خانواده ما در شهر و کشور به عنوان یک کل. و من دعا می کنم کسانی که از ما در موضع قدرت که گرفته اند سوگند به خدمت خواهد شنیدن پیام از کسانی که در راهپیمایی و متعهد به عدالت برای همه است.”

  در یک نقطه و یک معترض را در آغوش کشید هوستون رئیس پلیس هنر اکودو.

  ماه مارس به پایان خواهد رسید با تجمع در تالار شهر.

  4 p. m.: فرانسه معترضان به آتش سوزی و درگیری با پلیس

  تظاهرات در حمایت از جورج فلوید در حال انجام در خارج از کشور از جمله در شهرهای پاریس و لیون.

  معترضان وجود دارد تنظیم آتش سوزی و درگیری با افسران پلیس که در پاسخ با گاز اشک آور.

  فرانسه نه تنها نشان دادن همبستگی خود با جورج فلوید, بلکه, خانوادگی, فرانسوی, سیاه, مردی که پس از دستگیر شدن توسط پلیس در سال 2016.

  3:22 بعد از ظهر: مینه سوتا, Dept. حقوق بشر برای تحقیق اداره پلیس

  مینه سوتا وزارت حقوق بشر راه اندازی یک بررسی به مینیاپولیس اداره پلیس پس از تشکیل پرونده حقوق مدنی به اتهام مرتبط با فلوید مرگ رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد.

  این تحقیقات به بررسی “سیاست های, روش ها و شیوه های بیش از 10 سال گذشته” برای تعیین اگر اداره پلیس “است درگیر سیستمیک شیوه های تبعیض آمیز نسبت به مردم از رنگ” بیانیه ای گفت:.

  اگر پس از بررسی کار خواهد کرد به “اطمینان از هر گونه شیوه ها متوقف شد” بیانیه ای گفت:.

  Walz به نام این تحقیقات “تنها یکی از بسیاری از مراحل به در آمده و در تلاش ما برای بازگرداندن اعتماد با کسانی که در جامعه شده اند که نهان و بی سابقه برای بیش از حد طولانی است.”

  مینیاپولیس شورای شهر با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه در حمایت از حقوق مدنی بررسی است. “ما مصرانه از دولت خود را به استفاده از وزن کامل برای برگزاری مینیاپولیس اداره پلیس پاسخگو برای هر گونه سوء استفاده از قدرت و اضرار به جامعه ما” شورای گفت. شورای گفت آن می ایستد “آماده برای کمک در این فرایند به عنوان کامل همکاران.”

  به عنوان تظاهرات در سراسر شهرهای دوقلو حدود 123 نفر دستگیر شده بودند روز دوشنبه و اوایل سه شنبه عمدتا برای نقض مقررات, مقامات گفت. حدود 13 اسلحه کشف و ضبط شد, پلیس گفت:.

  در مجموع 604 نفر دستگیر شده اند از جمعه با توجه به ایالتی مینه سوتا گشت و ده ها تن از آتش سوزی گزارش شده در چند روز گذشته.

  ساعت 2 بعد از ظهر: Floyd Mayweather به پرداخت برای جورج فلوید مراسم تشییع جنازه

  جورج فلوید خانواده قبول پیشنهاد از قهرمان بوکس Floyd Mayweather به پرداخت برای او تشییع جنازه لئونارد Ellerbe مدیر عامل شرکت Mayweather Promotions گفت: ABC News.

  فلوید که از هوستون خواهد بود گذاشته و به استراحت وجود دارد در تاریخ 9 ژوئن.

  1:40 بعد از ظهر: NY سپاهی عقب هل دادن تظاهر کنندگان می شود آمار سرعت SUV

  19-سال جانباز سپاهی از ایالت نیویورک پلیس بود هل دادن یک جمعیت از تظاهرکنندگان در بوفالو در دوشنبه شب هنگامی که او با یک سرعت SUV, مقامات گفت.

  یک بوفالو افسر پلیس نیز در برخورد با خودرو و یک دوم سپاهی اجرا شد.

   

  سربازان اخراج در SUV پلیس ایالتی گفت و پس از آن راننده و سرنشینان را بازداشت.

  جانباز سپاهی به بیمارستان منتقل شد با یک خرد لگن و پا شکسته, دولت, پلیس گفت:. دیگر افسران دچار جراحات جزئی.

  کسانی که در SUV نمی شد به طور جدی صدمه دیده است.

  دو نفر متهم شده اند.

  1 بعد از ظهر: نظارت تصویری منتشر شده از کشنده تیراندازی پلیس در لوییویل

  مقامات روز سه شنبه منتشر شد, نظارت, تصویری از حادثه ای که باعث مرگ دیوید McAtee یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله توسط ماموران در لوئیزویل کنتاکی در طول تظاهرات.

  McAtee متعلق به یک محلی رستوران BBQ بود که آباد توسط افسران پلیس, شهردار گرگ فیشر گفت.

  در حدود 12:15 صبح روز شنبه اعضای لویی پلیس و کنتاکی گارد ملی در تلاش بودند برای متفرق کردن جمعیت زمانی که آنها “از کار اخراج شدند بر” رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت. محلی پلیس و گارد ملی در بازگشت به آتش “منجر به مرگ” Beshear گفت.

  فیلم از McAtee رستوران و همسایه کسب و کار به نظر می رسد برای نشان دادن افسران نزدیک شدن به McAtee کسب و کار, پلیس گفت:.

  McAtee پس از آن به نظر می رسد به آتش تفنگ خود را در خارج از رستوران به سمت افسران پلیس گفت:. ماموران در زمان پوشش و بازگشت آتش, پلیس گفت:.

  از این فیلم به نظر می رسد McAtee اخراج اولین, پلیس گفت:.

   

  مقامات هشدار داد و گفت این ویدئو را فراهم می کند نیست همه از پاسخ.

  چرا افسران نزدیک شدن به McAtee رستوران در وهله اول تحت بررسی پلیس گفت:.

  افسران نشده است مصاحبه, پلیس گفت:.

  لویی مترو رئیس پلیس استیو کنراد است از آنجا اخراج شده است پس از آن اعلام شد که هیچ بدن فیلم دوربین در دسترس بود از تیراندازی لویی پیک مجله گزارش شده است.

  کنراد قبلا گفته او بازنشسته خواهد بود در پایان ماه ژوئن پس از مواجهه با فشار بسیار زیاد پس از مارس مرگ Breonna تیلور یک جوان سیاه زن بود که به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در حالی که در خانه اش.

  کنتاکی پلیس ایالتی را به طور مستقل بررسی McAtee مرگ فرماندار روز دوشنبه گفت:.

  12:15 بعد از ظهر: با وجود یک شبه غارت شیکاگو به حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی

  در میان یک شبه غارت شهردار شیکاگو لری Lightfoot وعده داده شده شنبه “ما 110 درصد اختصاص داده شده به شما با موفقیت بازگشایی با خیال راحت و ایمن.”

  Lightfoot گفت که او با یک صاحب کسب و کار که “پشت سر هم به اشک” و “شکست” را به عنوان او در ویرانی به فروشگاه خود را.

  با وجود ناآرامی Lightfoot گفت: شیکاگو را به حرکت در فاز 3 از آن coronavirus بازگشایی در روز چهارشنبه.

  “ما می خواهیم فعالیت های اقتصادی به سر مسالمت آمیز و با خیال راحت در هر محله به ویژه کسانی که صدمه زدن به بسیاری از” Lightfoot گفت.

  11:20 صبح: نزدیک به 700 دستگیر شده در نیویورک تمدید مقررات منع رفت و آمد از طریق هفته

  در شهر نیویورک با وجود 11 بعد از ظهر حکومت نظامی نزدیک به 700 نفر دستگیر شدند و یک شبه به تظاهرات مسالمت آمیز تفویض به لحظه از خرابکاری و غارت و آتش و رویارویی است.

  مارک های لوکس و بزرگ جعبه فروشگاه های خرده فروشی در مرکز راکفلر و شرق فوقانی جانبی تا به حال ویندوز شکست و اسپری رنگ. بسیاری از خرده فروشان تا سوار خود را در مغازه.

  برخی از افسران برخورد با اتومبیل از معترضان فرار از صحنه خرابکاری و غارت.

  همچنین به نظر می رسد ماموران به ضرب گلوله کشته شدند در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio گفت: محکوم کرد و آن را “غیر قابل قبول است.”

  “من می دانم که مردم می خواهند صلح” د Blasio تاکید جمعه “و من می دانم که آنها می خواهید تغییر دهید.”

  “من می دانم که ما را در غلبه بر این,” او گفت:, و اضافه کرد او خواسته رهبران جامعه به “گام به جلو” و “اتهام.”

  “اجازه ندهید که بیگانگان حمله خود را به جامعه … اجازه نمی دهد مجرمان حمله خود را جامعه” شهردار گفت. “من ایستاده توسط شما است.”

  د Blasio گفت که او فکر نمی کند که اعضای گارد ملی باید ارسال به شهر نیویورک است. آنها مسلح و در عین حال نه روت برای شهر و محیط زیست شهردار گفت: آن را یک “سناریوی خطرناک.”

  شهر نیویورک در حال حاضر تحت یک nine-ساعت منع رفت و آمد هر شب این هفته آغاز در 8 p. m. و در ساعت 5

   

  شهردار روز سه شنبه پرسید کسانی که می خواهند برای اعتراض به انجام این کار در طول روز و سپس به خانه بازگشت.

  او همچنین گفت که او بسیار نگران است که تظاهرات هستند که منجر به گسترش coronavirus.

  به طور منظم به روز کردن لغو شده است برای همه لباس شخصی اعضای NYPD معنی تمام 36,000 افسران پلیس در حال حاضر مشغول به کار 12 ساعت شیفت و هفت روز هفته تا اطلاع ثانوی.

  10:40 صبح: قضایی مجلس سنا به برگزاری جلسه در جورج فلوید مرگ پلیس در آمریکا

  رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام گفت که او برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه در 16 ژوئن به بررسی فلوید مرگ و پلیس در کشور امیدوار کننده به “یک شیرجه عمیق” به این مسئله است.

  “این یک عقب افتاده از خواب بیدار کردن تماس به کشور است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از این موارد که در آن آمریکایی آفریقایی تبار مردان مرگ در بازداشت پلیس تحت نسبتا وحشیانه, شرایط,” او گفت:. “این برای من روشن است که پلیس در میان مردان آمریکایی آفریقایی جامعه یک موضوع است که نیاز به بحث گذاشته شود و پس از عمل و من انتظار این کمیته به انجام بخشی خود را.”

  “من می خواهم برای رسیدن به ریشه و علت آن است. آقای فلوید را در مورد ظالمانه است روی صورت خود, اما من فکر می کنم این صحبت ها را گسترده تر موضوع گفت:” گراهام R-S. C. “ما فقط نیاز به رسیدن به پایین از آنچه اتفاق افتاده و آنچه که ما می توانید انجام دهید تا آن را حل کنند.”

  گراهام به نام community policing “حکایت.”

  “من نمی دانم چگونه است که یک واقعیت است اما ما باید یک جلسه در امتداد آن خطوط” گراهام گفت.

  7:35 صبح: مینه سوتا AG ‘با توجه به تمام اتهامات’ به صورت چوین

  مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون تایید او است “با توجه به همه اتهامات” و این که “همه گزینه ها روی میز هستند” وقتی که می آید به تعقیب درک چوین مرگ جورج فلوید.

  الیسون گفت: ABC News’ “صبح بخیر امریکا” است که این مورد باید در برخورد با متد و تعقیب چوین لزوما نمی تواند آسان باشد.

  “به طور کلی منصفه حل و فصل همه شک و تردید به نفع پلیس گفت:” الیسون. “این سیستم به گونه ای است که وجود دارد برخی از مصونیت پلیس وجود دارد برخی گمان. وجود روابط است که پلیس را که در حال تاسیس در طی سال است. و این واقعیت است که اگر شما فقط در آمریکا مورد نگاه مردم در آن تصویری و کاملا خاصی که وجود دارد نیاز به یک اعتقاد. هیچ کس بود.”

  “واقعیت این است که این موارد آسان نیست” گفت: الیسون. “و کسی که می گوید آنها هرگز انجام می شود یکی است.”

  الیسون بود و تمایلی به شرکت مهلت زمانی مورد اما تایید کرد که می تواند هزینه بسیار به زودی.

   

  “ما در حال داشتن یک بررسی تازه از چه شهرستان وکیل در حال حاضر انجام می شود … و ما به دنبال در این مورد با چشم های تازه گفت:” الیسون. “هیچ کس وجود دارد که رفتار خواهد شد که نمی تواند پاسخگو باشند.”

  گفت: الیسون: “مردم است و انتظار آن است که وجود دارد خواهد بود وجود دارد به ارائه کمک در صورت لزوم که [پلیس] اضافه خواهد شد آسیب برساند. فقط گفت: “من نمی دانم” و “من در پی دستور’ من فکر نمی کنم در حال کار برای عموم کنه. که نظر در مورد شواهد و یا قانون است. این یک اظهار نظر در مورد آن در ذهن است این روزها.”

  الیسون گفت که او و تیم خود را در حال حرکت “در اسرع وقت” اما هشدار داد که آنها نیز باید به حرکت با دقت که می تواند بیشتر در زمان کمتر و کمتر خواهد بود.

  “وجود دارد متعدد جنسی متعدد اظهارات شاهد بسیاری از مسائل را از طریق ما به انجام علت سعی و کوشش” الیسون اعلام کرد. “ما در حال رفتن به طولانی شدن این دیگر از کاملا ضروری است به انجام است که به علت سعی و کوشش و ما در حال حرکت به سرعت و در عین حال ما باید به حرکت با دقت. من می دانم که قانع به مردم است. آنها می خواهند آنچه را که آنها می خواهند بلافاصله و البته مردم باید صبر بیش از حد طولانی شده اند و بیش از حد بیمار در طول سال اما در این مورد باید انجام شود متد و ما در حال انجام است که در حال حاضر است.”

  6:49 صبح: لاس وگاس افسر پلیس در شرایط بحرانی پس از تیراندازی

  لاس وگاس کلانتر جو لمباردو گفت: دو تیراندازی حوادث صورت گرفت اعتراض در سراسر شهر دوشنبه شب.

  در اولین حادثه یک افسر کشته شد در حالی که درگیر شدن با معترضان در نزدیکی سیرک سیرک هتل و کازینو.

  “افسران ما در تلاش بودند به سنگ و بطری از میان جمعیت گفت:” Lombardo. “افسران تلاش برای دریافت برخی از معترضان در بازداشت هنگامی که یک ضربه زد بیرون و ما افسر رفت.”

   

  افسر در “بسیار وخیم و در حمایت از زندگی,” او گفت:.

  مظنون در این تیراندازی را بازداشت گرفته شد.

  دومین حادثه رخ داده در اطراف 11:22 بعد از ظهر در دادگاه در لاس وگاس بلوار جنوبی. افسران ارسال شده در ساختمان فدرال برای محافظت از آن را از معترضان که مشکوک به نظر می رسد مسلح با سلاح های متعدد.

  زمانی که مقامات نزدیک فرد مظنون رسیده برای یکی از کسانی که سلاح شد و پس از آن به ضرب گلوله پاسخ افسران.

  مظنون بعد از درگذشت در بیمارستان.

  “این شب غم انگیز برای جامعه ما” گفت: Lombardo. “با این اعتراضات که منجر به شورش یک فاجعه است که تنها منجر به یکی دیگر از … تحقیقات ما به هر دو این حوادث خواهد بود مداوم در طول صبح است.”

  “آنچه رخ داده است کاملا کاملا غیر قابل قبول است و من امیدوارم که جامعه آن را می بیند که راه بیش از حد” او به این نتیجه رسیدند.

  3:22 صبح: 4 افسر پلیس به ضرب گلوله در سنت لوئیس

  در سنت لوئیس چهار افسران به ضرب گلوله کشته شدند در میان تظاهرات دوشنبه شب رئیس پلیس هیدن هیدن جان گفت.

  تمام چهار افسران غیر تهدید کننده زندگی صدمات. دو نفر به ضرب گلوله در پای یکی بود به ضرب گلوله در پا و ضربه در بازو.

  هایدن گفت که تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد و حدود 3 بعد از ظهر با یک زن و شوهر از هزار نفر در آن حضور داشتند اما بعد از آن یک گروه از حدود 200 نفر شروع به غارت و چپاول.

  گروه گزارش تنظیم کردن آتش با هدف افسران.

  هایدن گفت: ماموران گفت که به نمایش گذاشته خویشتن داری در سراسر مصیبت نیز تا به حال از گاز و پرتاب آنها را.

  وقتی است که او گفت: چند مأمور بودند که ایستاده در خط ناگهان احساس درد و متوجه شدم که آنها تا به حال از کار اخراج شده است.

  1:57 صبح: رئیس پلیس لس آنجلس معذرت خواهی برای معادل غارتگران با ماموران درگیر در Floyd مرگ

  در لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور عذرخواهی برای سخن گفتن او در طول یک شهردار در کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. او گفت: “ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج فلوید ما تا به حال مردم سرمایه گذاری. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران … ما نیست که در تظاهرات شب گذشته. ما تا به حال اعمال مجرمانه.”

  نظر بود, ملاقات با واکنش فوری و زندگی ماده LA به نام مور به اخراج می شود در یک صدای جیر جیر.

  چند ساعت بعد در میان انتقادات زیادی مور صادر عذرخواهی در توییتر گفت که او misspoke در کنفرانس مطبوعاتی.

  ABC News’ بئاتریس پترسون, Alexandra, Faul, سابینا Ghebremedhin خواهد Gretzky, مرلین هک هارون Katersky استفانی شستشو کارلوس گومز, Whitney لوید جان پارکینسون و Kirit Radia کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>